

(ib)
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
Bo nie było pieczątki " Refundacja do decyzji NFZ"
podkurzone rozlaza sie po calym, swiecie i jak cala inna zbieranina zezuja tylko naokolo kogo by tu jeszcze oskarzyc o rasizm.
Indie nie wiele różnią się od Polski. Niech Tusek wyśle więcej pieniędzy dla Grecji i Włoch a Polskie szpitale pozamyka niech się emeryci wykończa w domach na ulicach bo nie będzie ich stać na leki a w szpitalach kolejki na kilka lat. WIERZĘ że kiedyś ktoś rozliczy POpaprańców i ich dzieci ze złodziejskich praktyk.
Takie okaleczenia należało by serwować zdrajcom żon i rodzin, gwałcicielom, sadystom, pedofilom, zboczeńcom i wszystkim agresywnym samcom. Faceci to wyjątkowe świnie. więc jestem za taką ucztą dla szczurów. Nie lubię szczurów, ale faceci są bardziej obrzydliwi w swich zwierzęcych praktykach. 13315898
Pare lat temu w Bieszczadach z braku innych wolnych domków kempingowych zgodziłem sie na mały domek stojacy na uboczu nad rzeką z uszkodzonym wewnątrz oświetleniem . Przeżyłem chwile grozy kiedy w nocy obudziło mnie buszujące stado dużych szczurów które jak sie okazało potem wchodziły przez otwór w podłodze. Nikomu tego co przeżyłem nie życzyłbym innym !
a już myślałem, że chodzi o wspaniały szpital pod rządami PO
Niesamowita rewelacja. Kto może dać radę najbardziej inteligentnej istocie na ziemi? Równie inteligentna bestia czyli szczur. Doskonały wynalek natury do obgryzania siedliska męskiego smrodu. Są dranie, którzy na to zasługują. He, he, he.. Żałosne męskie kreatury uważajcie na szczury. One dadzą wam radę..
Nic dziwnego jak w Indiach wierzą w święte krowy i toleruje się biegające małpy i szczury po ulicach i sklepach.Wierzą też,że jakaś bogini i zasyfione wody Gangesu ich uzdrowią.To jest dopiero ciemnota.
Indie to IV świat. Tusk i jego PO-Titanic dryfuje w kierunku V.
Nasz Rząd zapewni nam przynajmniej to, że szczury będą starannie wydezynfekowane...
@Jurgen, jak będziemy patrzeć co maja w Indiach i innych biednych bądź mało cywilizowanych krajach, to dalej będziemy stać w miejcu albo zaczniemy się cofać. zaczniemy sie cieszyć z ognia i pójdziemy polować do lasu. pzdr

chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Pogoda długoterminowa
dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24