Strona główna serwisu
Lubuskie: pijany kierowca spowodował wypadek. Zginęły 3 osoby
Lubuskie: pijany kierowca spowodował wypadek. Zginęły 3 osoby

Lubuskie: pijany kierowca spowodował wypadek. Zginęły 3 osoby

Trzy osoby zginęły w nocy w wypadku na drodze nr 22 w pobliżu wsi Zdroisko (Lubuskie). Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, kierowca jednego z nich był pod wpływem alkoholu - poinformował Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego lubuskiej policji.
Z wstępnych ustaleń policji wynika, że ok. godz. 1.30 w nocy 28-letni kierowca audi na łuku drogi zjechał na przeciwny pas i uderzył w jadącego nim fiata pandę. Tym autem podróżowały trzy osoby - dwie kobiety i mężczyzna. Wszyscy zginęli na miejscu.

- 28-latek kierujący audi trafił do szpitala z obrażeniami nogi. Przeprowadzane tam badanie jego krwi wykazało, że miał w organizmie ok. dwóch promili alkoholu - powiedział Jaroszewicz.

Śledztwo ws. wypadku prowadzone jest przez policję pod nadzorem prokuratora. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym pod wpływem alkoholu kodeks karny przewiduje karę do 12 lat więzienia oraz dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

W związku z wypadkiem droga krajowa nr 22 była zablokowana przez kilka godzin. Policję powiadomił o tragedii 28-letni kierowca audi.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (914)
Nie zgadzam się z opinią
14
Zgadzam się z opinią
289
oisac 2014-02-01 (08:37) 38 minut temu

Tylko kara śmierci , dla pijanych kierowców zabójców da pozytywny efekt .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 9

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
175
~Stan 2014-02-01 (08:35) 40 minut temu

Te miejscowe pijaczki hodowane są przez policję. Ta bowiem nie zatrzymuje swoich ziomków, szczególnie zaś tych łysych w starym bmw. Kolesie mają zatem poczucie bezkarności i rozrabiają ile wlezie. Jedyne wyjście to częstsze kontrole krzyżowe i zabieranie auta jeśli jest powyżej 0.5 promila. Bez prawka koleś pojedzie ale bez swojej bryki już nie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
135
~gonzo 2014-02-01 (08:30) 45 minut temu

Na równi ukarać tych z którymi pił.Zabrał komuś rodzinę i teraz będzie wylegiwał się w więzieniu na jej koszt!!!Dostanie maksymalnie 12 lat,czyli po 4 za ZYCIE!!!Taką mamy demokratyczna Polskę,gdzie każdy za pół darmo może mordować nie ponosząc większych konsekwencji!!Za komuny(choć nie byłem za tym ustrojem),dostał by czapę lub wyrok wyższy niż te śmieszne 12 lat.Rodziny juz nikomu nie odda a będzie jeszcze żył na jej koszt!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
101
~ono 2014-02-01 (07:19) 1 godzinę i 56 minut temu

Dożywocie dla sku**syna!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
96
~Prawo 2014-02-01 (11:39) 21 godzin i 36 minut temu

Myślę że, w takim wypadku wyrok powinien być taki : 12 lat za spowodowanie wypadku po pijanemu i trzy razy po 25 lat za morderstwo czyli 4 procesy oraz pokrycie wszystkich kosztów i dożywotnie renty dla rodzin zamordowanych przez pijanego

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
87
~nodq 2014-02-01 (07:25) 1 godzinę i 50 minut temu

dlaczego jest tak ze przewaznie sprawca nie odnosi wiekszych obrazen, a zabija niewinnych ludzi...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 7

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
83
~polak 2014-02-01 (08:08) 1 godzinę i 7 minut temu

kur...... kiedy te GAMONIE Z SEJMU się obudzą i coś zmienią ? TUSK TY ruda małpo, mam nadzieję, że to przeczytasz: za jazdę po alkoholu min 10 lat więzienia, 50 tyś zł kary, prawko na 10 lat, za spowodowanie wypadku kiedy ktoś zginie- 25 lat. WY śmierdzące lenie z PO / PIS / itd itp do roboty.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
76
~jerzy 2014-02-01 (08:23) 52 minut temu

Powinien zapłacić za tą odsiadkę z własnej kieszeni,a nie my jako społeczeństwo płacimy za takiego gnoja

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
72
~g****** 2014-02-01 (08:23) 52 minut temu

i znów pijak j**** wyszedł cało.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
79
~benek 2014-02-01 (10:28) 22 godzin i 47 minut temu

i nie fotoradary potrzebne tylko kontrola trzeżwosci,policja powinna mieć zabronione zabawę radarami i głównym celem jaki obecnie maja zarabianie kasy dla siebie i państwa tylko powinni kontrolować trzeżwość,to co wiezie facet nocą w bagażniku i stan techniczny aut.Oni tylko nauczyli się z radarami stać i nie potrzebne tu żadne zmiany w prawie,trzeba zmienić działalność policji.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 12

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
78
~Gość 2014-02-01 (14:42) 18 godzin i 33 minut temu

Ałdi i wszystko jasne. Ulubione auto rasowych buraków. I koniecznie w TDI.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
67
~Andrzej 2014-02-01 (08:30) 45 minut temu

Tak statystycznie rzecz ujmując to pijanym kierowcom nic się nie dzieje. Może wprowadzić obowiązek jazdy po spożyciu ? :)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
61
~l 2014-02-01 (09:12) 3 minuty temu

pytam dlaczego nie jebną. w tira, może by mu flaki wypruło prosto na asfalt.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
27
Zgadzam się z opinią
76
~kierowca ABC 2014-02-01 (10:57) 22 godzin i 18 minut temu

To są skutki weekendowego małomiasteczkowo-gminnego imprezowania na dyskotekach. Zawsze są to młodzi pijani lub naćpani ludzie w 10-20 letnich AUDI, BMW, OPEL. Szkoda tylko tych z Pandy, chociaż też nic nie wiadomoco robili o 1:30 na gminnej lub wiejskiej drodze.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 17

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
58
~polak 2014-02-01 (08:17) 58 minut temu

Panie Premierze jak długo jeszcze będą ginąć niewinni??? Najważniejsze jest wprowadzenie obowiązkowego alkomatu zamiast konkretnego prawa???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
46
~krisss123 2014-02-01 (10:03) 23 godzin i 12 minut temu

Dostanie 8 bo nie był karany i wyrazi skruchę a po 3 wyjdzie za dobre sprawowanie i będzie dalej zabijał. Powinien odpowiadać jak za morderstwo z premedytacją i dostać dożywocie. Polskie prawo to paranoja.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
45
~leon 2014-02-01 (08:26) 49 minut temu

Łukaszenkapijabyn zabiera sanochody i nie mają czym jezdzic pożyczone też

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
17
Zgadzam się z opinią
60
~Europejczyk 2014-02-01 (15:35) 17 godzin i 40 minut temu

Cala Europa wie ze polacy to bandziory, dzieciobojcy, PIJAKI, zlodzieje, patologia i kretyni.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
25
Zgadzam się z opinią
67
~Q10 2014-02-01 (08:14) 1 godzinę i 1 minutę temu

A co się dzieje z polską gospodarką i finansami? Co ostatnio sprzedał "nasz" rząd żeby walczyć o swoją przyszłość w Brukseli? Jak wielkie jest zadłużenie Polski, ile wypada na jednego Polaka?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
42
~eh 2014-02-01 (10:57) 22 godzin i 18 minut temu

12 lat za 3 życia które zostały przerwane przez buraka w audi na gazie KPINA !

odpowiedz