Strona główna serwisu
Agnieszka Niesłuchowska

oprac.Agnieszka Niesłuchowska

Co ich czeka w 2013 roku? Zobacz, co mówią karty tarota

Co ich czeka w 2013 roku? Zobacz, co mówią karty tarota

Czym zaskoczą nas w przyszłym roku politycy? Czy gwiazdy będą im sprzyjać w życiu prywatnym i zawodowym przez najbliższe dwanaście miesięcy? Anna Świerczewska, tarociska, uchyla rąbek tajemnicy!
Rok 2013 – rok wstrzymanych decyzji

Zbliżający się rok, to, według numerologii, rok o wibracji liczby 6. Co oznacza „szóstka”? Jak przekonuje Anna Świerczewska, to cyfra doskonała: - Kojarzy się sześcioma dniami stworzenia świata, gwiazdą sześcioramienną, sześcioma kierunkami, na które będziemy się rozglądać przez cały rok (przód, tył, góra, dół, prawo, lewo). W tarocie, szósty arkan to karta pod nazwą „kochankowie”, która symbolizuje czas trudnych decyzji, niemocy, rozkroku między sercem a rozumem: – To będzie rok słów, pomysłów, z których absolutnie nic nie wyniknie, rok wstrzymanych decyzji. Etap przygotowawczy do radykalnych zmian, które niczym kosa, wkroczą wraz z 2014 rokiem – mówi tarocistka.

Partie polityczne nie będą wychylać się z nowymi inicjatywami, blokowani z jednej strony odpowiedzialnością, z drugiej - strachem. Nie będzie to jednak czas jałowy. –
Politycy będą kalkulować, zastanawiać się nad swoimi decyzjami, działaniami, których skutek odczujemy dopiero w 2014 roku Anna Świerczewska, tarocistka
Politycy będą kalkulować, zastanawiać się nad swoimi decyzjami, działaniami, których skutek odczujemy dopiero w 2014 roku – podkreśla Świerczewska. Jeśli ktoś myśli, że 2013 roku czeka nas wysyp nowych partii, jest w błędzie. - Scena polityczna zostanie wywrócona dopiero na przełomie 2014 i 2015 roku – mówi Świerczewska.


Najwięcej zawirowań czeka nas w mieszkalnictwie. - Duży niepokój będą odczuwać osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny. Pojawią się problemy, które utrudnią im spłacanie rat. Sytuacja finansowa wielu gospodarstw domowych będzie się pogarszać – akcentuje tarocistka. Dodaje, że lęk Polaków może wywołać zapowiedź kolejnych zmian w systemie emerytalnym. – Na tym tle może dochodzić do buntów społecznych, ale ich eskalacja nastąpi dopiero za rok.

Z astrologicznego punktu widzenia, od wiosny 2013 roku wejdziemy w fazę Księżyca. Co to oznacza? – Księżyc symbolizuje mroczność. A z tym mogą się wiązać anomalia pogodowe – powodzie, wichury. Temat wody, a więc – powodzi będzie dominujący – twierdzi Anna Świerczewska. Jak uspokaja tarocistka, ataki terrorystyczne nam nie grożą: – Bardziej narażone są na nie Niemcy i Wielka Brytania.

Czego w nadchodzącym roku mogą spodziewać się czołowi polscy politycy? Oto prognoza przygotowana przez Annę Świerczewską.


Bronisław Komorowski – umocni swoją pozycję

Prezydent może zacierać ręce. To będzie najlepszy rok od lat. Według tarocistki, Bronisław Komorowski umocni swoją pozycję. Większość podejmowanych przez niego decyzji będzie strzałem w dziesiątkę. Będzie płynął na fali sukcesu, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Niewykluczone, że zdarzy mu się jakaś wpadka, przejęzyczenie, nie wpłynie to jednak na jego wizerunek. Słupki sondażowe pójdą w górę. Prezydent przygotowuje grunt pod drugą kadencję.

Janusz Palikot – „wyłoży się” na wspieraniu Kwaśniewskiego

Z premedytacją będzie wkładał rękę w ogień, poruszał tematy tabu, co ostatecznie Polakom przestanie się podobać. Zarówno jego wizerunek, jak i struktura jego formacji może zadrżeć w posadach wiosną 2013 roku. Wtedy nastąpi zmiana nazwy ugrupowania, a w dalszej przyszłości – szykuje się wymiana przywódcy. Jak się okaże w niedalekiej perspektywie – relacje z Aleksandrem Kwaśniewskim okażą się dla Palikota zgubne. Były prezydent wykorzysta grunt, który przygotuje mu Palikot, żeby pójść dalej samemu. Lider może być tylko jeden i będzie nim Kwaśniewski. Gwiazda Palikota zgaśnie. - Za kilka lat panowie nie będą chcieli nawet wspominać swojej znajomości. Drzwi zostaną definitywnie zamknięte – zapowiada Świerczewska.

Aleksander Kwaśniewski – rok sukcesów


To urodzony przywódca, człowiek pomysłowy, inteligentny, jasno określające cele, zależy mu na sile i jedności Europy. Czeka go rok pełen pracy i sukcesów międzynarodowych. To moment, na który przygotowywał się latami. Przygotowuje się do wystawienia swojej listy do PE, a w przyszłości będzie liderem partii, której członkowie mogą wywodzić się z Ruchu Palikota. - Palikot nie zdaje sobie sprawy, jak wielkiego formatu politykiem jest Kwaśniewski - były prezydent wybije się na nim, jak na trampolinie – podkreśla tarocistka.

Leszek Miller – miękkie lądowanie

2013 rok przejdzie łagodnie, bez większych zawirowań w życiu zawodowym. Pokaże się jako silny przywódca z własnym zdaniem. Nawet, jeśli jego partia nie zyska w sondażach, sam Miller będzie miał dobre notowania. SLD pod jego przywództwem nie upadnie, przeżyje raczej miękkie lądowanie. Anna Świerczewska ocenia, że lider Sojuszu, nie ma ambicji międzynarodowych: - Nie sądzę, by chciał jeszcze wyjechać poza granice kraju. To, co osiągnął w kraju, to dla niego wystarczająco dużo.

Jarosław Kaczyński – udowodni, że nie boi się ryzyka

Wiosną będzie w gorszej formie fizycznej. W polityce – to rok trafnych posunięć. Wykaże się mądrością, powagą, elokwencją, inteligencją, bystrością w podejmowaniu decyzji. Kolejny raz udowodni, że nie boi się ryzyka. Brutalnie nazwie rzeczy po imieniu, ale, paradoksalnie, większość społeczeństwa zgodzi się z wysuwanymi przez niego argumentami. Niewykluczone że na przełomie marca i kwietnia dojdzie do wewnętrznych tarć w PiS, ale jesienią partia wzmocni się. Sondaże poszybują w górę.


Donald Tusk – zmęczony i sfrustrowany premierostwem

Premier będzie coraz bardziej zmęczony funkcją premiera. W jego działaniach pojawi się chaos i frustracja. Na światło dzienne wyjdą afery związane z nim lub jego najbliższymi, które rzucą cień na jego wizerunek. W wielu niewygodnych kwestiach zachowa milczenie lub, z miną pokerzysty, będzie próbował je omijać. Kierowana przez niego partia jesienią osiągnie najniższe notowania. Tusk „odbije się” dopiero w 2014 roku. W przyszłości będzie chciał się zaangażować w politykę unijną. Jak mówi tarocistka, jest bardzo prawdopodobne, że wyjedzie z kraju.

Zbigniew Ziobro – wejdzie do PE na styk

Kierowanie partią go uwiera, jest bardziej nastawiony na sprawy polityki zagranicznej, ma ambicje umocnienia swojego wizerunku polityka międzynarodowego. W 2014 roku, w wyborach do PE, lista Solidarnej Polski ledwo przekroczy próg. Będzie szukał porozumienia z politykami międzynarodowego formatu, niespecjalnie będzie interesował się tym, co dzieje się w kraju. W przyszłości uda mu się zrealizować plany i osiągnie sukces na niwie międzynarodowej. Niewykluczone, że zostanie ambasadorem lub konsulem.

Janusz Piechociński – tak szybko jak wszedł na podium, tak z niego spadnie


Nowy szef ludowców będzie miał nie lada problem z pogodzeniem ról wicepremiera, szefa resortu gospodarki i lidera partii. –Tak szybko jak wszedł na podium, tak z niego spadnie – prognozuje tarocistka. Choć przed wyborami partyjnymi zapewniał, że sprawy PSL będą dla niego priorytetem, w praktyce – stopniowo zaczną schodzić na dalszy plan i ustępować miejsca zaangażowaniu w pracę resortu. W efekcie Stronnictwo na tym ucierpi. Jakim będzie ministrem i czy przedsiębiorcy go pokochają? - Ma zacięcie na lidera, ale okaże się, że przewleka sprawy, nie pali się do reform, zmian, boi się odpowiedzialności. Przedsiębiorcy nie będą go nosić na rękach i zatęsknią za Waldemarem Pawlakiem – mówi Anna Świerczewska. Piechociński nie zdaje sobie sprawy, ile faktów z jego życia prywatnego, niekoniecznie tych dobrych, zostanie ujawnionych. Niewykluczone, że jedno z jego dzieci zaangażuje się w politykę.

Waldemar Pawlak – spółki będą się o niego bić

Zmiany w kierownictwie PSL, okażą się dla niego zbawienne, a wiosna będzie wyjątkowo łaskawa. Z łatwością wejdzie w nowe struktury, nawiąże kontakty, wykaże się dużą wiedzą, mądrością, wiele spółek będzie się o niego bić. To, co go spotkało jesienią w polityce, utwierdzi go w przekonaniu, że lepszej decyzji jak odejście z rządu, nie mógł podjąć. – Finalnie, osiądzie w biznesie, polityka nie będzie mu już do niczego potrzebna – podsumowuje tarocistka.

Anna Świerczewska jest tarocistką i astropsychologiem. Specjalizuje się w doradztwie opartym na interpretacji kart tarota oraz numerologii, astrologii i innych dziedzinach wiedzy ezoterycznej. Zobacz także: Astarot.pl

Notowała: Agnieszka Niesłuchowska, Wirtualna Polska
wp.pl

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (593)
Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
81
~cxz 2012-12-27 (19:59) 8 godzin i 23 minut temu

MOW KOBIETO KIEDY ZYDA BEDZIEMY GONIC I CZY DO KONCA UDA SIE GO WYELIMINOWAC Z POLSKI to jest najwazniejsze

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
21
Zgadzam się z opinią
76
~JASNOWIDZ 2012-12-27 (21:30) 6 godzin i 52 minut temu

Co ich czeka w 2013 roku? - DONALD TUSK SKOŃCZONY - ARESZTOWANIE,SĄD,WYROK,PRZEPADEK MIENIA W CAŁOŚCI - NIE BĘDZIE LITOŚCI,ZA NISZCZENIE POLAKÓW I POLSKĘ. - JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO - ZA TRUD,CIERPIENIA,KRZYWDY,PONIŻENIA,POMÓWIENIA - NARÓD POLSKI - WYNAGRODZI OBFICIE - ROZPOCZNIE SIĘ SZCZĘŚLIWE ŻYCIE.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 8

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
62
~ja 2012-12-27 (18:42) 9 godzin i 40 minut temu

Qrwa emerytura 727 zl czynsz 373

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
62
~... 2012-12-27 (13:38) 14 godzin i 44 minut temu

moze w koncu wyjdzie na jaw prawda o Tusk-154M

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
16
Zgadzam się z opinią
61
~gaga 2012-12-27 (13:20) 15 godzin i 2 minuty temu

tusk ma gębę typowego esesmana.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
51
~Jbąk 2012-12-29 (12:39) 15 godzin i 43 minut temu

Józef/Bąk/z/domu/tusek/czy w końcu pójdzie do więzienia ???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
53
~kiper 2012-12-28 (09:13) 19 godzin i 9 minut temu

Ale bądź co bądź jednak POwcą coś się udało przez te przeszło 5 lat rządzenia z intensywną pomocą koszernych to rozgonić młodzież i średniaków za chlebem po świecie i przygotować miejsca dla osadnictwa icków.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
47
~star 2012-12-27 (11:53) 16 godzin i 29 minut temu

Najlepiej dla kraju by było gdyby niemal wszyscy z tych polityków odeszli w niebyt polityczny i wreszcie przekazali władzę młodszym POLAKOM z krwi i kości.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
16
Zgadzam się z opinią
57
~adi 2012-12-28 (10:14) 18 godzin i 8 minut temu

jak patrze na ten wredną morde tego ryżego tuska to mam nadzieje że Sąd

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
48
~olek 2012-12-27 (14:05) 14 godzin i 17 minut temu

Rety on ma spojrzenie po dziadku z SS !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
50
~kacper 2012-12-27 (13:18) 15 godzin i 4 minuty temu

żadne karty nie przewidują więzienia dla tuska??!! cholera ile trzeba czekać

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
38
~dsa 2012-12-28 (06:28) 21 godzin i 54 minut temu

tak Bronka gajowwgo chyba beda umacniac sluzby WSI i jej mateczka wschodnia FSB

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
36
~Ob. Server 2013-01-03 (18:59) 9 godzin i 23 minut temu

w III RP Tuska KAŻDA instytucja tylko patrzy jak was zrobić w h.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
37
~miki@29 2012-12-27 (21:17) 7 godzin i 5 minut temu

Mam tylko nadzieje,że ten rok będzie rokiem sprawiedliwych poczynań społecznych.Po pierwsze chce by Donald Tusk odszedł z polityki,bo się na niej nie zna,chę by rozbójnik przestał pełnić rolę ministra skarbu.Życzę wszystkim Polakom by ten kraj uwolnił się w pełni od wpływów PO na nasz piekny i kochany kraj,ja już ich tu nie chcę.Po prostu zwyczajnie ich tu nie chcę.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
37
~Marek 2012-12-27 (14:04) 14 godzin i 18 minut temu

Podobno czołowym działaczom PO od pewnego czasu notorycznie śnią się kartofle - to niechybny znak że albo ich wiosną posadzą albo jesienią wykopią.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
29
~von 2012-12-31 (16:31) 11 godzin i 51 minut temu

Założą jarmuły i wyjadą na Golan,a z nimi 4 mln pejsatych.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
15
Zgadzam się z opinią
44
1234 2012-12-27 (19:06) 9 godzin i 16 minut temu

Jeśli wysokie standardy PO to praca syna szefa rządu dla mafii z Amber Gold w tajemnicy mimo posadki na lotnisku i w GW, a szef rządu obarcza winą biednych ciułaczy, że uwierzyli, że byli pazerni to gdzie my żyjemy? W Afryce?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
17
Zgadzam się z opinią
46
~mio 2012-12-27 (15:33) 12 godzin i 49 minut temu

wystarczy tuskowi w oczy zerknąc i widać kim on jest

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
32
~atfu! 2013-01-02 (23:45) 4 godziny i 37 minut temu

....nie trzeba być tarocistą , aby takie frazy snuć na temat "pożal się Boże" naszych polityków ...i dodam jeszcze , że ;... jacy politycy taki kraj , jaki kraj tacy politycy , więc będzie za przyczyną wybrańców narodu lemingów chmurno i durno dla samego Narodu , czyli nędzy z bidą , same podwyżki drenujące kieszeń podatnika i jeszcze raz drożyzna oraz bezrobocie...i tarota nie trzeba do tego aby być tego świadomym , wystarczy Tuska mieć z jego kolesiami przy żłobie , zresztą jak naród chciał to ma , jak durny to niech teraz kwiczy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
33
~as 2012-12-28 (01:07) 3 godziny i 15 minut temu

bronek się umocni! głupota ludzi i zamiłowanie do prostactwa nie znają granic

odpowiedz

zgłoś do moderacji