więcej

Co ich czeka w 2013 roku? Zobacz, co mówią karty tarota.

wp.pl |  dodane 2012-12-27 (09:00) 2 lata 1 miesiąc 5 dni 11 godzin i 41 minut temu
drukuj

Czym zaskoczą nas w przyszłym roku politycy? Czy gwiazdy będą im sprzyjać w życiu prywatnym i zawodowym przez najbliższe dwanaście miesięcy? Anna Świerczewska, tarociska, uchyla rąbek tajemnicy!

Rok 2013 – rok wstrzymanych decyzji

Zbliżający się rok, to, według numerologii, rok o wibracji liczby 6. Co oznacza „szóstka”? Jak przekonuje Anna Świerczewska, to cyfra doskonała: - Kojarzy się sześcioma dniami stworzenia świata, gwiazdą sześcioramienną, sześcioma kierunkami, na które będziemy się rozglądać przez cały rok (przód, tył, góra, dół, prawo, lewo). W tarocie, szósty arkan to karta pod nazwą „kochankowie”, która symbolizuje czas trudnych decyzji, niemocy, rozkroku między sercem a rozumem: – To będzie rok słów, pomysłów, z których absolutnie nic nie wyniknie, rok wstrzymanych decyzji. Etap przygotowawczy do radykalnych zmian, które niczym kosa, wkroczą wraz z 2014 rokiem – mówi tarocistka.

Partie polityczne nie będą wychylać się z nowymi inicjatywami, blokowani z jednej strony odpowiedzialnością, z drugiej - strachem. Nie będzie to jednak czas jałowy. –
Politycy będą kalkulować, zastanawiać się nad swoimi decyzjami, działaniami, których skutek odczujemy dopiero w 2014 roku Anna Świerczewska, tarocistka
Politycy będą kalkulować, zastanawiać się nad swoimi decyzjami, działaniami, których skutek odczujemy dopiero w 2014 roku – podkreśla Świerczewska. Jeśli ktoś myśli, że 2013 roku czeka nas wysyp nowych partii, jest w błędzie. - Scena polityczna zostanie wywrócona dopiero na przełomie 2014 i 2015 roku – mówi Świerczewska.

Najwięcej zawirowań czeka nas w mieszkalnictwie. - Duży niepokój będą odczuwać osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny. Pojawią się problemy, które utrudnią im spłacanie rat. Sytuacja finansowa wielu gospodarstw domowych będzie się pogarszać – akcentuje tarocistka. Dodaje, że lęk Polaków może wywołać zapowiedź kolejnych zmian w systemie emerytalnym. – Na tym tle może dochodzić do buntów społecznych, ale ich eskalacja nastąpi dopiero za rok.

Z astrologicznego punktu widzenia, od wiosny 2013 roku wejdziemy w fazę Księżyca. Co to oznacza? – Księżyc symbolizuje mroczność. A z tym mogą się wiązać anomalia pogodowe – powodzie, wichury. Temat wody, a więc – powodzi będzie dominujący – twierdzi Anna Świerczewska. Jak uspokaja tarocistka, ataki terrorystyczne nam nie grożą: – Bardziej narażone są na nie Niemcy i Wielka Brytania.

Czego w nadchodzącym roku mogą spodziewać się czołowi polscy politycy? Oto prognoza przygotowana przez Annę Świerczewską.

Bronisław Komorowski – umocni swoją pozycję

Prezydent może zacierać ręce. To będzie najlepszy rok od lat. Według tarocistki, Bronisław Komorowski umocni swoją pozycję. Większość podejmowanych przez niego decyzji będzie strzałem w dziesiątkę. Będzie płynął na fali sukcesu, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Niewykluczone, że zdarzy mu się jakaś wpadka, przejęzyczenie, nie wpłynie to jednak na jego wizerunek. Słupki sondażowe pójdą w górę. Prezydent przygotowuje grunt pod drugą kadencję.

Janusz Palikot – „wyłoży się” na wspieraniu Kwaśniewskiego

Z premedytacją będzie wkładał rękę w ogień, poruszał tematy tabu, co ostatecznie Polakom przestanie się podobać. Zarówno jego wizerunek, jak i struktura jego formacji może zadrżeć w posadach wiosną 2013 roku. Wtedy nastąpi zmiana nazwy ugrupowania, a w dalszej przyszłości – szykuje się wymiana przywódcy. Jak się okaże w niedalekiej perspektywie – relacje z Aleksandrem Kwaśniewskim okażą się dla Palikota zgubne. Były prezydent wykorzysta grunt, który przygotuje mu Palikot, żeby pójść dalej samemu. Lider może być tylko jeden i będzie nim Kwaśniewski. Gwiazda Palikota zgaśnie. - Za kilka lat panowie nie będą chcieli nawet wspominać swojej znajomości. Drzwi zostaną definitywnie zamknięte – zapowiada Świerczewska.

Aleksander Kwaśniewski – rok sukcesów

To urodzony przywódca, człowiek pomysłowy, inteligentny, jasno określające cele, zależy mu na sile i jedności Europy. Czeka go rok pełen pracy i sukcesów międzynarodowych. To moment, na który przygotowywał się latami. Przygotowuje się do wystawienia swojej listy do PE, a w przyszłości będzie liderem partii, której członkowie mogą wywodzić się z Ruchu Palikota. - Palikot nie zdaje sobie sprawy, jak wielkiego formatu politykiem jest Kwaśniewski - były prezydent wybije się na nim, jak na trampolinie – podkreśla tarocistka.

Leszek Miller – miękkie lądowanie

2013 rok przejdzie łagodnie, bez większych zawirowań w życiu zawodowym. Pokaże się jako silny przywódca z własnym zdaniem. Nawet, jeśli jego partia nie zyska w sondażach, sam Miller będzie miał dobre notowania. SLD pod jego przywództwem nie upadnie, przeżyje raczej miękkie lądowanie. Anna Świerczewska ocenia, że lider Sojuszu, nie ma ambicji międzynarodowych: - Nie sądzę, by chciał jeszcze wyjechać poza granice kraju. To, co osiągnął w kraju, to dla niego wystarczająco dużo.

Jarosław Kaczyński – udowodni, że nie boi się ryzyka

Wiosną będzie w gorszej formie fizycznej. W polityce – to rok trafnych posunięć. Wykaże się mądrością, powagą, elokwencją, inteligencją, bystrością w podejmowaniu decyzji. Kolejny raz udowodni, że nie boi się ryzyka. Brutalnie nazwie rzeczy po imieniu, ale, paradoksalnie, większość społeczeństwa zgodzi się z wysuwanymi przez niego argumentami. Niewykluczone że na przełomie marca i kwietnia dojdzie do wewnętrznych tarć w PiS, ale jesienią partia wzmocni się. Sondaże poszybują w górę.

Donald Tusk – zmęczony i sfrustrowany premierostwem

Premier będzie coraz bardziej zmęczony funkcją premiera. W jego działaniach pojawi się chaos i frustracja. Na światło dzienne wyjdą afery związane z nim lub jego najbliższymi, które rzucą cień na jego wizerunek. W wielu niewygodnych kwestiach zachowa milczenie lub, z miną pokerzysty, będzie próbował je omijać. Kierowana przez niego partia jesienią osiągnie najniższe notowania. Tusk „odbije się” dopiero w 2014 roku. W przyszłości będzie chciał się zaangażować w politykę unijną. Jak mówi tarocistka, jest bardzo prawdopodobne, że wyjedzie z kraju.

Zbigniew Ziobro – wejdzie do PE na styk

Kierowanie partią go uwiera, jest bardziej nastawiony na sprawy polityki zagranicznej, ma ambicje umocnienia swojego wizerunku polityka międzynarodowego. W 2014 roku, w wyborach do PE, lista Solidarnej Polski ledwo przekroczy próg. Będzie szukał porozumienia z politykami międzynarodowego formatu, niespecjalnie będzie interesował się tym, co dzieje się w kraju. W przyszłości uda mu się zrealizować plany i osiągnie sukces na niwie międzynarodowej. Niewykluczone, że zostanie ambasadorem lub konsulem.

Janusz Piechociński – tak szybko jak wszedł na podium, tak z niego spadnie

Nowy szef ludowców będzie miał nie lada problem z pogodzeniem ról wicepremiera, szefa resortu gospodarki i lidera partii. –Tak szybko jak wszedł na podium, tak z niego spadnie – prognozuje tarocistka. Choć przed wyborami partyjnymi zapewniał, że sprawy PSL będą dla niego priorytetem, w praktyce – stopniowo zaczną schodzić na dalszy plan i ustępować miejsca zaangażowaniu w pracę resortu. W efekcie Stronnictwo na tym ucierpi. Jakim będzie ministrem i czy przedsiębiorcy go pokochają? - Ma zacięcie na lidera, ale okaże się, że przewleka sprawy, nie pali się do reform, zmian, boi się odpowiedzialności. Przedsiębiorcy nie będą go nosić na rękach i zatęsknią za Waldemarem Pawlakiem – mówi Anna Świerczewska. Piechociński nie zdaje sobie sprawy, ile faktów z jego życia prywatnego, niekoniecznie tych dobrych, zostanie ujawnionych. Niewykluczone, że jedno z jego dzieci zaangażuje się w politykę.

Waldemar Pawlak – spółki będą się o niego bić

Zmiany w kierownictwie PSL, okażą się dla niego zbawienne, a wiosna będzie wyjątkowo łaskawa. Z łatwością wejdzie w nowe struktury, nawiąże kontakty, wykaże się dużą wiedzą, mądrością, wiele spółek będzie się o niego bić. To, co go spotkało jesienią w polityce, utwierdzi go w przekonaniu, że lepszej decyzji jak odejście z rządu, nie mógł podjąć. – Finalnie, osiądzie w biznesie, polityka nie będzie mu już do niczego potrzebna – podsumowuje tarocistka.

Anna Świerczewska jest tarocistką i astropsychologiem. Specjalizuje się w doradztwie opartym na interpretacji kart tarota oraz numerologii, astrologii i innych dziedzinach wiedzy ezoterycznej. Zobacz także: Astarot.pl

Notowała: Agnieszka Niesłuchowska, Wirtualna Polska


Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 92 15.31%
nie 509 84.69%

Przeczytaj też

Polityczne podsumowanie roku 2012, czyli najwięksi wygrani i przegrani

aktualizacja 2012-12-31 (08:15) 2 lata 1 miesiąc 1 dzień 12 godzin i 26 minut temu

Prezydent w 2012 roku podpisał 126 ustaw, złożył 17 wizyt za granicą

dodane 2012-12-30 (13:00) 2 lata 1 miesiąc 2 dni 7 godzin i 41 minut temu

CBOS: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej najważniejszym wydarzeniem 2012 roku

dodane 2012-12-28 (11:50) 2 lata 1 miesiąc 4 dni 8 godzin i 51 minut temu

Andrzej Rychard: politykiem mijającego roku był premier Donald Tusk

dodane 2012-12-28 (11:21) 2 lata 1 miesiąc 4 dni 9 godzin i 20 minut temu

Politolog Francis Fukuyama: Polska musi przestać patrzeć w przeszłość

aktualizacja 2012-12-28 (09:41) 2 lata 1 miesiąc 4 dni 11 godzin i 1 minutę temu

W jaki sposób spędzają święta polscy politycy?

dodane 2012-12-23 (12:05) 2 lata 1 miesiąc 9 dni 8 godzin i 36 minut temu

CBOS: 49 proc. uważa, że koalicja PO-PSL dotrwa do końca kadencji

dodane 2012-12-21 (13:23) 2 lata 1 miesiąc 11 dni 7 godzin i 18 minut temu

Grzegorz Osiecki: ten rok to będzie test dla Tuska

dodane 2012-12-20 (12:18) 2 lata 1 miesiąc 12 dni 8 godzin i 23 minuty temu

Bronisław Komorowski nadal liderem zaufania społecznego; Jarosław Kaczyński daleko w tyle

dodane 2012-12-17 (12:23) 2 lata 1 miesiąc 15 dni 8 godzin i 18 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (593)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

81
9
~cxz 2012-12-27 (19:59) 2 lata 1 miesiąc 5 dni i 42 minuty temu

MOW KOBIETO KIEDY ZYDA BEDZIEMY GONIC I CZY DO KONCA UDA SIE GO WYELIMINOWAC Z POLSKI to jest najwazniejsze

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

76
21
~JASNOWIDZ 2012-12-27 (21:30) 2 lata 1 miesiąc 4 dni 23 godziny i 11 minut temu

Co ich czeka w 2013 roku? - DONALD TUSK SKOŃCZONY - ARESZTOWANIE,SĄD,WYROK,PRZEPADEK MIENIA W CAŁOŚCI - NIE BĘDZIE LITOŚCI,ZA NISZCZENIE POLAKÓW I POLSKĘ. - JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO - ZA TRUD,CIERPIENIA,KRZYWDY,PONIŻENIA,POMÓWIENIA - NARÓD POLSKI - WYNAGRODZI OBFICIE - ROZPOCZNIE SIĘ SZCZĘŚLIWE ŻYCIE.

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

62
8
~ja 2012-12-27 (18:42) 2 lata 1 miesiąc 5 dni 1 godzinę i 59 minut temu

Qrwa emerytura 727 zl czynsz 373

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

62
11
~... 2012-12-27 (13:38) 2 lata 1 miesiąc 5 dni 7 godzin i 3 minuty temu

moze w koncu wyjdzie na jaw prawda o Tusk-154M

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

61
16
~gaga 2012-12-27 (13:20) 2 lata 1 miesiąc 5 dni 7 godzin i 21 minut temu

tusk ma gębę typowego esesmana.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

51
7
~Jbąk 2012-12-29 (12:39) 2 lata 1 miesiąc 3 dni 8 godzin i 2 minuty temu

Józef/Bąk/z/domu/tusek/czy w końcu pójdzie do więzienia ???

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

53
9
~kiper 2012-12-28 (09:13) 2 lata 1 miesiąc 4 dni 11 godzin i 28 minut temu

Ale bądź co bądź jednak POwcą coś się udało przez te przeszło 5 lat rządzenia z intensywną pomocą koszernych to rozgonić młodzież i średniaków za chlebem po świecie i przygotować miejsca dla osadnictwa icków.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

47
5
~star 2012-12-27 (11:53) 2 lata 1 miesiąc 5 dni 8 godzin i 48 minut temu

Najlepiej dla kraju by było gdyby niemal wszyscy z tych polityków odeszli w niebyt polityczny i wreszcie przekazali władzę młodszym POLAKOM z krwi i kości.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

57
16
~adi 2012-12-28 (10:14) 2 lata 1 miesiąc 4 dni 10 godzin i 27 minut temu

jak patrze na ten wredną morde tego ryżego tuska to mam nadzieje że Sąd

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

48
7
~olek 2012-12-27 (14:05) 2 lata 1 miesiąc 5 dni 6 godzin i 36 minut temu

Rety on ma spojrzenie po dziadku z SS !!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

50
10
~kacper 2012-12-27 (13:18) 2 lata 1 miesiąc 5 dni 7 godzin i 23 minuty temu

żadne karty nie przewidują więzienia dla tuska??!! cholera ile trzeba czekać

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

38
6
~dsa 2012-12-28 (06:28) 2 lata 1 miesiąc 4 dni 14 godzin i 13 minut temu

tak Bronka gajowwgo chyba beda umacniac sluzby WSI i jej mateczka wschodnia FSB

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

36
6
~Ob. Server 2013-01-03 (18:59) 2 lata 29 dni 1 godzinę i 42 minuty temu

w III RP Tuska KAŻDA instytucja tylko patrzy jak was zrobić w h.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

37
7
~miki@29 2012-12-27 (21:17) 2 lata 1 miesiąc 4 dni 23 godziny i 24 minuty temu

Mam tylko nadzieje,że ten rok będzie rokiem sprawiedliwych poczynań społecznych.Po pierwsze chce by Donald Tusk odszedł z polityki,bo się na niej nie zna,chę by rozbójnik przestał pełnić rolę ministra skarbu.Życzę wszystkim Polakom by ten kraj uwolnił się w pełni od wpływów PO na nasz piekny i kochany kraj,ja już ich tu nie chcę.Po prostu zwyczajnie ich tu nie chcę.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

37
7
~Marek 2012-12-27 (14:04) 2 lata 1 miesiąc 5 dni 6 godzin i 37 minut temu

Podobno czołowym działaczom PO od pewnego czasu notorycznie śnią się kartofle - to niechybny znak że albo ich wiosną posadzą albo jesienią wykopią.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

29
0
~von 2012-12-31 (16:31) 2 lata 1 miesiąc 1 dzień 4 godziny i 10 minut temu

Założą jarmuły i wyjadą na Golan,a z nimi 4 mln pejsatych.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

44
15
`1 2012-12-27 (19:06) 2 lata 1 miesiąc 5 dni 1 godzinę i 35 minut temu

Jeśli wysokie standardy PO to praca syna szefa rządu dla mafii z Amber Gold w tajemnicy mimo posadki na lotnisku i w GW, a szef rządu obarcza winą biednych ciułaczy, że uwierzyli, że byli pazerni to gdzie my żyjemy? W Afryce?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

46
17
~mio 2012-12-27 (15:33) 2 lata 1 miesiąc 5 dni 5 godzin i 8 minut temu

wystarczy tuskowi w oczy zerknąc i widać kim on jest

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

32
4
~atfu! 2013-01-02 (23:45) 2 lata 29 dni 20 godzin i 56 minut temu

....nie trzeba być tarocistą , aby takie frazy snuć na temat "pożal się Boże" naszych polityków ...i dodam jeszcze , że ;... jacy politycy taki kraj , jaki kraj tacy politycy , więc będzie za przyczyną wybrańców narodu lemingów chmurno i durno dla samego Narodu , czyli nędzy z bidą , same podwyżki drenujące kieszeń podatnika i jeszcze raz drożyzna oraz bezrobocie...i tarota nie trzeba do tego aby być tego świadomym , wystarczy Tuska mieć z jego kolesiami przy żłobie , zresztą jak naród chciał to ma , jak durny to niech teraz kwiczy.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

33
5
~as 2012-12-28 (01:07) 2 lata 1 miesiąc 4 dni 19 godzin i 34 minuty temu

bronek się umocni! głupota ludzi i zamiłowanie do prostactwa nie znają granic

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy planujesz zaszczepić się przeciwko grypie?

liczba oddanych głosów: 6303