więcej

Co ich czeka w 2013 roku? Zobacz, co mówią karty tarota.

wp.pl |  dodane 2012-12-27 (09:00) 1 rok 11 miesięcy 25 dni 4 godziny i 47 minut temu
drukuj

Czym zaskoczą nas w przyszłym roku politycy? Czy gwiazdy będą im sprzyjać w życiu prywatnym i zawodowym przez najbliższe dwanaście miesięcy? Anna Świerczewska, tarociska, uchyla rąbek tajemnicy!

Rok 2013 – rok wstrzymanych decyzji

Zbliżający się rok, to, według numerologii, rok o wibracji liczby 6. Co oznacza „szóstka”? Jak przekonuje Anna Świerczewska, to cyfra doskonała: - Kojarzy się sześcioma dniami stworzenia świata, gwiazdą sześcioramienną, sześcioma kierunkami, na które będziemy się rozglądać przez cały rok (przód, tył, góra, dół, prawo, lewo). W tarocie, szósty arkan to karta pod nazwą „kochankowie”, która symbolizuje czas trudnych decyzji, niemocy, rozkroku między sercem a rozumem: – To będzie rok słów, pomysłów, z których absolutnie nic nie wyniknie, rok wstrzymanych decyzji. Etap przygotowawczy do radykalnych zmian, które niczym kosa, wkroczą wraz z 2014 rokiem – mówi tarocistka.

Partie polityczne nie będą wychylać się z nowymi inicjatywami, blokowani z jednej strony odpowiedzialnością, z drugiej - strachem. Nie będzie to jednak czas jałowy. –
Politycy będą kalkulować, zastanawiać się nad swoimi decyzjami, działaniami, których skutek odczujemy dopiero w 2014 roku Anna Świerczewska, tarocistka
Politycy będą kalkulować, zastanawiać się nad swoimi decyzjami, działaniami, których skutek odczujemy dopiero w 2014 roku – podkreśla Świerczewska. Jeśli ktoś myśli, że 2013 roku czeka nas wysyp nowych partii, jest w błędzie. - Scena polityczna zostanie wywrócona dopiero na przełomie 2014 i 2015 roku – mówi Świerczewska.

Najwięcej zawirowań czeka nas w mieszkalnictwie. - Duży niepokój będą odczuwać osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny. Pojawią się problemy, które utrudnią im spłacanie rat. Sytuacja finansowa wielu gospodarstw domowych będzie się pogarszać – akcentuje tarocistka. Dodaje, że lęk Polaków może wywołać zapowiedź kolejnych zmian w systemie emerytalnym. – Na tym tle może dochodzić do buntów społecznych, ale ich eskalacja nastąpi dopiero za rok.

Z astrologicznego punktu widzenia, od wiosny 2013 roku wejdziemy w fazę Księżyca. Co to oznacza? – Księżyc symbolizuje mroczność. A z tym mogą się wiązać anomalia pogodowe – powodzie, wichury. Temat wody, a więc – powodzi będzie dominujący – twierdzi Anna Świerczewska. Jak uspokaja tarocistka, ataki terrorystyczne nam nie grożą: – Bardziej narażone są na nie Niemcy i Wielka Brytania.

Czego w nadchodzącym roku mogą spodziewać się czołowi polscy politycy? Oto prognoza przygotowana przez Annę Świerczewską.

Bronisław Komorowski – umocni swoją pozycję

Prezydent może zacierać ręce. To będzie najlepszy rok od lat. Według tarocistki, Bronisław Komorowski umocni swoją pozycję. Większość podejmowanych przez niego decyzji będzie strzałem w dziesiątkę. Będzie płynął na fali sukcesu, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Niewykluczone, że zdarzy mu się jakaś wpadka, przejęzyczenie, nie wpłynie to jednak na jego wizerunek. Słupki sondażowe pójdą w górę. Prezydent przygotowuje grunt pod drugą kadencję.

Janusz Palikot – „wyłoży się” na wspieraniu Kwaśniewskiego

Z premedytacją będzie wkładał rękę w ogień, poruszał tematy tabu, co ostatecznie Polakom przestanie się podobać. Zarówno jego wizerunek, jak i struktura jego formacji może zadrżeć w posadach wiosną 2013 roku. Wtedy nastąpi zmiana nazwy ugrupowania, a w dalszej przyszłości – szykuje się wymiana przywódcy. Jak się okaże w niedalekiej perspektywie – relacje z Aleksandrem Kwaśniewskim okażą się dla Palikota zgubne. Były prezydent wykorzysta grunt, który przygotuje mu Palikot, żeby pójść dalej samemu. Lider może być tylko jeden i będzie nim Kwaśniewski. Gwiazda Palikota zgaśnie. - Za kilka lat panowie nie będą chcieli nawet wspominać swojej znajomości. Drzwi zostaną definitywnie zamknięte – zapowiada Świerczewska.

Aleksander Kwaśniewski – rok sukcesów

To urodzony przywódca, człowiek pomysłowy, inteligentny, jasno określające cele, zależy mu na sile i jedności Europy. Czeka go rok pełen pracy i sukcesów międzynarodowych. To moment, na który przygotowywał się latami. Przygotowuje się do wystawienia swojej listy do PE, a w przyszłości będzie liderem partii, której członkowie mogą wywodzić się z Ruchu Palikota. - Palikot nie zdaje sobie sprawy, jak wielkiego formatu politykiem jest Kwaśniewski - były prezydent wybije się na nim, jak na trampolinie – podkreśla tarocistka.

Leszek Miller – miękkie lądowanie

2013 rok przejdzie łagodnie, bez większych zawirowań w życiu zawodowym. Pokaże się jako silny przywódca z własnym zdaniem. Nawet, jeśli jego partia nie zyska w sondażach, sam Miller będzie miał dobre notowania. SLD pod jego przywództwem nie upadnie, przeżyje raczej miękkie lądowanie. Anna Świerczewska ocenia, że lider Sojuszu, nie ma ambicji międzynarodowych: - Nie sądzę, by chciał jeszcze wyjechać poza granice kraju. To, co osiągnął w kraju, to dla niego wystarczająco dużo.

Jarosław Kaczyński – udowodni, że nie boi się ryzyka

Wiosną będzie w gorszej formie fizycznej. W polityce – to rok trafnych posunięć. Wykaże się mądrością, powagą, elokwencją, inteligencją, bystrością w podejmowaniu decyzji. Kolejny raz udowodni, że nie boi się ryzyka. Brutalnie nazwie rzeczy po imieniu, ale, paradoksalnie, większość społeczeństwa zgodzi się z wysuwanymi przez niego argumentami. Niewykluczone że na przełomie marca i kwietnia dojdzie do wewnętrznych tarć w PiS, ale jesienią partia wzmocni się. Sondaże poszybują w górę.

Donald Tusk – zmęczony i sfrustrowany premierostwem

Premier będzie coraz bardziej zmęczony funkcją premiera. W jego działaniach pojawi się chaos i frustracja. Na światło dzienne wyjdą afery związane z nim lub jego najbliższymi, które rzucą cień na jego wizerunek. W wielu niewygodnych kwestiach zachowa milczenie lub, z miną pokerzysty, będzie próbował je omijać. Kierowana przez niego partia jesienią osiągnie najniższe notowania. Tusk „odbije się” dopiero w 2014 roku. W przyszłości będzie chciał się zaangażować w politykę unijną. Jak mówi tarocistka, jest bardzo prawdopodobne, że wyjedzie z kraju.

Zbigniew Ziobro – wejdzie do PE na styk

Kierowanie partią go uwiera, jest bardziej nastawiony na sprawy polityki zagranicznej, ma ambicje umocnienia swojego wizerunku polityka międzynarodowego. W 2014 roku, w wyborach do PE, lista Solidarnej Polski ledwo przekroczy próg. Będzie szukał porozumienia z politykami międzynarodowego formatu, niespecjalnie będzie interesował się tym, co dzieje się w kraju. W przyszłości uda mu się zrealizować plany i osiągnie sukces na niwie międzynarodowej. Niewykluczone, że zostanie ambasadorem lub konsulem.

Janusz Piechociński – tak szybko jak wszedł na podium, tak z niego spadnie

Nowy szef ludowców będzie miał nie lada problem z pogodzeniem ról wicepremiera, szefa resortu gospodarki i lidera partii. –Tak szybko jak wszedł na podium, tak z niego spadnie – prognozuje tarocistka. Choć przed wyborami partyjnymi zapewniał, że sprawy PSL będą dla niego priorytetem, w praktyce – stopniowo zaczną schodzić na dalszy plan i ustępować miejsca zaangażowaniu w pracę resortu. W efekcie Stronnictwo na tym ucierpi. Jakim będzie ministrem i czy przedsiębiorcy go pokochają? - Ma zacięcie na lidera, ale okaże się, że przewleka sprawy, nie pali się do reform, zmian, boi się odpowiedzialności. Przedsiębiorcy nie będą go nosić na rękach i zatęsknią za Waldemarem Pawlakiem – mówi Anna Świerczewska. Piechociński nie zdaje sobie sprawy, ile faktów z jego życia prywatnego, niekoniecznie tych dobrych, zostanie ujawnionych. Niewykluczone, że jedno z jego dzieci zaangażuje się w politykę.

Waldemar Pawlak – spółki będą się o niego bić

Zmiany w kierownictwie PSL, okażą się dla niego zbawienne, a wiosna będzie wyjątkowo łaskawa. Z łatwością wejdzie w nowe struktury, nawiąże kontakty, wykaże się dużą wiedzą, mądrością, wiele spółek będzie się o niego bić. To, co go spotkało jesienią w polityce, utwierdzi go w przekonaniu, że lepszej decyzji jak odejście z rządu, nie mógł podjąć. – Finalnie, osiądzie w biznesie, polityka nie będzie mu już do niczego potrzebna – podsumowuje tarocistka.

Anna Świerczewska jest tarocistką i astropsychologiem. Specjalizuje się w doradztwie opartym na interpretacji kart tarota oraz numerologii, astrologii i innych dziedzinach wiedzy ezoterycznej. Zobacz także: Astarot.pl

Notowała: Agnieszka Niesłuchowska, Wirtualna Polska


Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 92 15.31%
nie 509 84.69%

Przeczytaj też

Polityczne podsumowanie roku 2012, czyli najwięksi wygrani i przegrani

aktualizacja 2012-12-31 (08:15) 1 rok 11 miesięcy 21 dni 5 godzin i 32 minuty temu

Prezydent w 2012 roku podpisał 126 ustaw, złożył 17 wizyt za granicą

dodane 2012-12-30 (13:00) 1 rok 11 miesięcy 22 dni i 47 minut temu

CBOS: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej najważniejszym wydarzeniem 2012 roku

dodane 2012-12-28 (11:50) 1 rok 11 miesięcy 24 dni 1 godzinę i 57 minut temu

Andrzej Rychard: politykiem mijającego roku był premier Donald Tusk

dodane 2012-12-28 (11:21) 1 rok 11 miesięcy 24 dni 2 godziny i 26 minut temu

Politolog Francis Fukuyama: Polska musi przestać patrzeć w przeszłość

aktualizacja 2012-12-28 (09:41) 1 rok 11 miesięcy 24 dni 4 godziny i 6 minut temu

W jaki sposób spędzają święta polscy politycy?

dodane 2012-12-23 (12:05) 1 rok 11 miesięcy 29 dni 1 godzinę i 42 minuty temu

CBOS: 49 proc. uważa, że koalicja PO-PSL dotrwa do końca kadencji

dodane 2012-12-21 (13:23) 2 lata 1 dzień i 24 minuty temu

Grzegorz Osiecki: ten rok to będzie test dla Tuska

dodane 2012-12-20 (12:18) 2 lata 2 dni 1 godzinę i 29 minut temu

Bronisław Komorowski nadal liderem zaufania społecznego; Jarosław Kaczyński daleko w tyle

dodane 2012-12-17 (12:23) 2 lata 5 dni 1 godzinę i 24 minuty temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (593)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

81
9
~cxz 2012-12-27 (19:59) 1 rok 11 miesięcy 24 dni 17 godzin i 48 minut temu

MOW KOBIETO KIEDY ZYDA BEDZIEMY GONIC I CZY DO KONCA UDA SIE GO WYELIMINOWAC Z POLSKI to jest najwazniejsze

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

76
21
~JASNOWIDZ 2012-12-27 (21:30) 1 rok 11 miesięcy 24 dni 16 godzin i 17 minut temu

Co ich czeka w 2013 roku? - DONALD TUSK SKOŃCZONY - ARESZTOWANIE,SĄD,WYROK,PRZEPADEK MIENIA W CAŁOŚCI - NIE BĘDZIE LITOŚCI,ZA NISZCZENIE POLAKÓW I POLSKĘ. - JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO - ZA TRUD,CIERPIENIA,KRZYWDY,PONIŻENIA,POMÓWIENIA - NARÓD POLSKI - WYNAGRODZI OBFICIE - ROZPOCZNIE SIĘ SZCZĘŚLIWE ŻYCIE.

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

62
8
~ja 2012-12-27 (18:42) 1 rok 11 miesięcy 24 dni 19 godzin i 5 minut temu

Qrwa emerytura 727 zl czynsz 373

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

62
11
~... 2012-12-27 (13:38) 1 rok 11 miesięcy 25 dni i 9 minut temu

moze w koncu wyjdzie na jaw prawda o Tusk-154M

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

61
16
~gaga 2012-12-27 (13:20) 1 rok 11 miesięcy 25 dni i 27 minut temu

tusk ma gębę typowego esesmana.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

51
7
~Jbąk 2012-12-29 (12:39) 1 rok 11 miesięcy 23 dni 1 godzinę i 8 minut temu

Józef/Bąk/z/domu/tusek/czy w końcu pójdzie do więzienia ???

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

53
9
~kiper 2012-12-28 (09:13) 1 rok 11 miesięcy 24 dni 4 godziny i 34 minuty temu

Ale bądź co bądź jednak POwcą coś się udało przez te przeszło 5 lat rządzenia z intensywną pomocą koszernych to rozgonić młodzież i średniaków za chlebem po świecie i przygotować miejsca dla osadnictwa icków.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

47
5
~star 2012-12-27 (11:53) 1 rok 11 miesięcy 25 dni 1 godzinę i 54 minuty temu

Najlepiej dla kraju by było gdyby niemal wszyscy z tych polityków odeszli w niebyt polityczny i wreszcie przekazali władzę młodszym POLAKOM z krwi i kości.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

57
16
~adi 2012-12-28 (10:14) 1 rok 11 miesięcy 24 dni 3 godziny i 33 minuty temu

jak patrze na ten wredną morde tego ryżego tuska to mam nadzieje że Sąd

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

48
7
~olek 2012-12-27 (14:05) 1 rok 11 miesięcy 24 dni 23 godziny i 42 minuty temu

Rety on ma spojrzenie po dziadku z SS !!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

50
10
~kacper 2012-12-27 (13:18) 1 rok 11 miesięcy 25 dni i 29 minut temu

żadne karty nie przewidują więzienia dla tuska??!! cholera ile trzeba czekać

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

38
6
~dsa 2012-12-28 (06:28) 1 rok 11 miesięcy 24 dni 7 godzin i 19 minut temu

tak Bronka gajowwgo chyba beda umacniac sluzby WSI i jej mateczka wschodnia FSB

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

36
6
~Ob. Server 2013-01-03 (18:59) 1 rok 11 miesięcy 18 dni 18 godzin i 48 minut temu

w III RP Tuska KAŻDA instytucja tylko patrzy jak was zrobić w h.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

37
7
~miki@29 2012-12-27 (21:17) 1 rok 11 miesięcy 24 dni 16 godzin i 30 minut temu

Mam tylko nadzieje,że ten rok będzie rokiem sprawiedliwych poczynań społecznych.Po pierwsze chce by Donald Tusk odszedł z polityki,bo się na niej nie zna,chę by rozbójnik przestał pełnić rolę ministra skarbu.Życzę wszystkim Polakom by ten kraj uwolnił się w pełni od wpływów PO na nasz piekny i kochany kraj,ja już ich tu nie chcę.Po prostu zwyczajnie ich tu nie chcę.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

37
7
~Marek 2012-12-27 (14:04) 1 rok 11 miesięcy 24 dni 23 godziny i 43 minuty temu

Podobno czołowym działaczom PO od pewnego czasu notorycznie śnią się kartofle - to niechybny znak że albo ich wiosną posadzą albo jesienią wykopią.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

29
0
~von 2012-12-31 (16:31) 1 rok 11 miesięcy 20 dni 21 godzin i 16 minut temu

Założą jarmuły i wyjadą na Golan,a z nimi 4 mln pejsatych.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

44
15
`1 2012-12-27 (19:06) 1 rok 11 miesięcy 24 dni 18 godzin i 41 minut temu

Jeśli wysokie standardy PO to praca syna szefa rządu dla mafii z Amber Gold w tajemnicy mimo posadki na lotnisku i w GW, a szef rządu obarcza winą biednych ciułaczy, że uwierzyli, że byli pazerni to gdzie my żyjemy? W Afryce?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

46
17
~mio 2012-12-27 (15:33) 1 rok 11 miesięcy 24 dni 22 godziny i 14 minut temu

wystarczy tuskowi w oczy zerknąc i widać kim on jest

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

32
4
~atfu! 2013-01-02 (23:45) 1 rok 11 miesięcy 19 dni 14 godzin i 2 minuty temu

....nie trzeba być tarocistą , aby takie frazy snuć na temat "pożal się Boże" naszych polityków ...i dodam jeszcze , że ;... jacy politycy taki kraj , jaki kraj tacy politycy , więc będzie za przyczyną wybrańców narodu lemingów chmurno i durno dla samego Narodu , czyli nędzy z bidą , same podwyżki drenujące kieszeń podatnika i jeszcze raz drożyzna oraz bezrobocie...i tarota nie trzeba do tego aby być tego świadomym , wystarczy Tuska mieć z jego kolesiami przy żłobie , zresztą jak naród chciał to ma , jak durny to niech teraz kwiczy.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

33
5
~as 2012-12-28 (01:07) 1 rok 11 miesięcy 24 dni 12 godzin i 40 minut temu

bronek się umocni! głupota ludzi i zamiłowanie do prostactwa nie znają granic

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 31794