Strona główna serwisu
Adam Hofman do Moniki Olejnik: przyjechała pani wywrotką z błotem

Adam Hofman do Moniki Olejnik: przyjechała pani wywrotką z błotem

Poruszanie tematu wydatków partyjnych doprowadziło do ostrego ataku Adama Hofmana na Monikę Olejnik. – Przyjechała pani wywrotką z błotem, wyrzuciła to pani, proszę mi dać to teraz wrzucić na wywrotkę – powiedział Hofman po tym, jak Monika Olejnik przytoczyła podane przez „Newsweek” kwoty faktur opłacanych przez Prawo i Sprawiedliwość.
Adam Hofman Adam Hofman ()
Szczególnie ostro Hofman reagował na temat garniturów i butów Jarosława Kaczyńskiego. - Czy pan prezes Kaczyński kupuje za własne pieniądze garnitury i buty? – pytała go Monika Olenik. - A za czyje ma kupować? - odpowiedział Hofman.

Olejnik dopytywała czy polityk jest o tym przekonany. - Ale chwila, moment. Ten program może polegać na tym, że pani mówi i nie da pani odpowiedzieć. Najpierw wymieniła pani dużo różnych sum, a w drugiej kolejności odniosę się do drugiej części pani ataku – odbił piłkę Adam Hofman. Ocenił, że wszystkie wydatki Prawa i Sprawiedliwości są poprawne i zgodne z prawem, a porównywanie ich z cygarami „tylko go cieszy”. - A garnitury? – zapytała Monika Olejnik.

W odpowiedzi Hofman przyznał rację Donaldowi Tuskowi, gdy powiedział, że on z żoną powinni dobrze wyglądać w czasie wizyt międzynarodowych. – On stał się ofiarą swojej propagandy, likwidacji funduszu reprezentacyjnego – stwierdził Hofman.


- Czy prezes Kaczyński ma garnitury z pieniędzy prywatnych? – zapytała raz jeszcze Monika Olejnik.

- Nie jestem jego krawcem i nie szyję mu garniturów – odpowiedział Adam Hofman. – Moim zdaniem sam się ubiera, ale nie wiem tego.
Radio ZET

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (1004)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~adrian2767 2013-06-23 (13:59) 22 godzin i 47 minut temu

dlaczego dziennikarze nie pytają komorowskiego co to miało znaczyć, że "prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni". Dlaczego żaden prokurator się tym nie zajmuje, przecież to brzmi jak pogróżka bandyty. Przecież komorowski jest głównym beneficjentem Smoleńska 2010. Dlaczego nikt nie zadaje tych pytań?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~HONOREK 2013-06-23 (13:59) 22 godzin i 47 minut temu

PT Olejnik -razem z Michnikiem, Urbanem, Lisem itp.- dawno już powinni odejść z środków masowego przekazu, bo to są tuby przeszłego PZPR-owskiego systemu! Dziwię się, że to jeszcze ktoś czyta!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Rysio 2013-06-23 (13:58) 22 godzin i 48 minut temu

Ja tam zawsze swoje ubranie kupuję na wagę.

odpowiedz

zgłoś do moderacji