więcej

Adam Hofman do Moniki Olejnik: przyjechała pani wywrotką z błotem .

Radio ZET |  dodane 2013-06-23 (12:40) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 21 godzin i 31 minut temu
drukuj


Adam Hofman
Adam Hofman opinie
Poruszanie tematu wydatków partyjnych doprowadziło do ostrego ataku Adama Hofmana na Monikę Olejnik. – Przyjechała pani wywrotką z błotem, wyrzuciła to pani, proszę mi dać to teraz wrzucić na wywrotkę – powiedział Hofman po tym, jak Monika Olejnik przytoczyła podane przez „Newsweek” kwoty faktur opłacanych przez Prawo i Sprawiedliwość.

Szczególnie ostro Hofman reagował na temat garniturów i butów Jarosława Kaczyńskiego. - Czy pan prezes Kaczyński kupuje za własne pieniądze garnitury i buty? – pytała go Monika Olenik. - A za czyje ma kupować? - odpowiedział Hofman.

Olejnik dopytywała czy polityk jest o tym przekonany. - Ale chwila, moment. Ten program może polegać na tym, że pani mówi i nie da pani odpowiedzieć. Najpierw wymieniła pani dużo różnych sum, a w drugiej kolejności odniosę się do drugiej części pani ataku – odbił piłkę Adam Hofman. Ocenił, że wszystkie wydatki Prawa i Sprawiedliwości są poprawne i zgodne z prawem, a porównywanie ich z cygarami „tylko go cieszy”. - A garnitury? – zapytała Monika Olejnik.

W odpowiedzi Hofman przyznał rację Donaldowi Tuskowi, gdy powiedział, że on z żoną powinni dobrze wyglądać w czasie wizyt międzynarodowych. – On stał się ofiarą swojej propagandy, likwidacji funduszu reprezentacyjnego – stwierdził Hofman.

- Czy prezes Kaczyński ma garnitury z pieniędzy prywatnych? – zapytała raz jeszcze Monika Olejnik.

- Nie jestem jego krawcem i nie szyję mu garniturów – odpowiedział Adam Hofman. – Moim zdaniem sam się ubiera, ale nie wiem tego.

(pg, msz)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 1431 87.26%
nie 209 12.74%

Przeczytaj też

Piotr Duda: z rządem nie można rozmawiać, premier Donald Tusk to tchórz i kłamca

dodane 2013-06-29 (12:10) 1 rok 6 miesięcy 29 dni 22 godziny i 1 minutę temu

Tomasz Lis: nie bądźmy dziadowskim krajem - dajmy premierowi 40-50 tys. zł

dodane 2013-06-21 (11:00) 1 rok 7 miesięcy 6 dni 23 godziny i 11 minut temu

Donald Tusk: środki na zakupy dla mojej żony Małgorzaty Tusk, m.in. ze składek partyjnych

aktualizacja 2013-06-21 (10:26) 1 rok 7 miesięcy 6 dni 23 godziny i 45 minut temu

Robert Biedroń: Donald Tusk oszukuje społeczeństwo. Miał szansę zmienić prawo

aktualizacja 2013-06-21 (01:04) 1 rok 7 miesięcy 7 dni 9 godzin i 7 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (1003)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~adrian2767 2013-06-23 (13:59) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 20 godzin i 12 minut temu

dlaczego dziennikarze nie pytają komorowskiego co to miało znaczyć, że "prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni". Dlaczego żaden prokurator się tym nie zajmuje, przecież to brzmi jak pogróżka bandyty. Przecież komorowski jest głównym beneficjentem Smoleńska 2010. Dlaczego nikt nie zadaje tych pytań?

odpowiedz

1
0
~HONOREK 2013-06-23 (13:59) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 20 godzin i 12 minut temu

PT Olejnik -razem z Michnikiem, Urbanem, Lisem itp.- dawno już powinni odejść z środków masowego przekazu, bo to są tuby przeszłego PZPR-owskiego systemu! Dziwię się, że to jeszcze ktoś czyta!!

odpowiedz

1
0
~Rysio 2013-06-23 (13:58) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 20 godzin i 13 minut temu

Ja tam zawsze swoje ubranie kupuję na wagę.

odpowiedz

1
0
~IP znane 2013-06-23 (13:58) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 20 godzin i 13 minut temu

Bardzo mi się podoba polityka WP. Robice tak jak komuna. Jeśli temat zbierze niewygodne opinie to znika możliwość pisania opinii. W niektórych wypadkach nawet nie czekacie na reakcję tylko wiedząc od razu że piszecie świństwo blokujecie od razu. W PRL było podobnie. Ponieważ w dobrobycie socjalizmu prostytucja była niewygodna zakazano o niej pisać w myśl zasady nie ma tematu nie ma problemu. Pozdrawiam towarzyszy prezesów z WP. Post zapewne nie pójdzie ale towarzysze odczytajcie sobie na swojej nasiadówce że nie wszyscy są idiotami zwanymi dziś lemingami. Wyrażnie widać że zaczynacie bać się swego narodu. No a może to nie wasz naród to przepraszam.

odpowiedz

1
0
~Olejniczak 2013-06-23 (13:58) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 20 godzin i 13 minut temu

Przy calej mojej niecheci do PIS-u, przyznaje uczciwie jedna rzecz: pani Olejnik, naszej "TV-Star" juz odbija ! wydaje sie jej, ze jest mega-gwiazda telewizyjnego dziennikarstwa. Nie dopuszcza do glosu swoich rozmowcow i bardzo czesto zachowuje sie w chamski poprostu sposob. Wychamuj BABO ! a na marginesie chirurg plastyczny cos niedopatrzyl i buzka sie pani krzywi na lewo !

odpowiedz

1
0
~adrian2767 2013-06-23 (13:57) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 20 godzin i 14 minut temu

Nowe szaty Tuska, czy kiecki jego małżonki?Za sprawą publikacji Faktu zrobiło się głośno o kupowanych dla żony premiera sukienkach. Wydatki pokrywała Platforma - tak, że właściwie nie wiadomo do kogo te sukienki należą. Do członków Platformy, jej szefa, czy jego żony?Premier teraz znowu się tłumaczy, a kolejne tłumaczenia coraz bardziej go pogrążają. Napisanie, że w ślad za premierem cała Platforma podąża w stronę dna - byłoby jednak chyba nieprawdziwe.Bo przecież zdajemy sobie wszyscy sprawę z tego, że Platforma już dawno dno osiągnęła.Tych wydatków na zbytki, i (pozwolę sobie tu zapożyczyć określenie z repertuaru samej Platformy) „bizantyjski styl życia” nie poczyniono w ostatnich dniach. To wszystko trwało przez cały czas rządów Platformy, a dopiero ostatnio – po sześciu latach od objęcia władzy, media odważyły się o tym napisać.Ale są i inne ciekawe wnioski, które można wysnuć z całej tej sytuacji.Ot choćby rzecz taka (cytuję za wpolityce.pl): „Skarbnik partii Łukasz Pawełek stwierdził w rozmowie z dziennikiem, że "wydatki związane są z obsługą wizerunkową premiera"”.Platforma, co jakiś czas przymila się do kobiet, próbuje wszystkich przekonać, jak bardzo je szanuje, a tu się okazuje, że kobiety są przez tę partię traktowane w kategoriach „obsługi wizerunkowej”.To ja się pytam, czy te bardzo drogie, jak na nasze standardy życia, sukienki były dla premiera, czy dla jego żony?Pójdźmy dalej.Premier tłumaczy, że:„Żona nie pracuje, nie ma etatu, a jednym z jej obowiązków jest towarzyszenie mi podczas spotkań, podczas których obecni są także małżonkowie, lub małżonki przywódców państw.”Dotychczas myślałem i pewnie zagraniczni goście również, że żona premiera RP towarzyszy ich małżonkom z powodu znanej wszystkim polskiej gościnności, uprzejmości i dlatego – że po prostu chce.Teraz okazuje się, że robi to z obowiązku – po prostu musi. Jak zechce, to dostanie sukienkę.A, jak nie zechce, to co?I jeszcze to „ultimatum”. Premier powiedział tak:„Postawiła taki warunek - jeśli mam reprezentować od czasu do czasu państwo polskie muszę wyglądać”.Jak już mieliśmy niejednokrotnie okazję zaobserwować - premier państwa polskiego niektórym kobietom ulega nadzwyczaj łatwo. I w stosunkach np. z Niemcami kosztuje nas to dużo drożej.Żonie zorganizował ekskluzywną garderobę. Tak, jak to potrafi – „aby żyło się lepiej” i aby premier nie musiał za to sam zapłacić.Swoją drogą nie dziwię się premierowi. Czemu miałby myśleć inaczej o swojej żonie, niż myśli o Polsce?W całej tej sprawie widać, że dobrego wizerunku nie da się zapewnić samymi ekskluzywnymi garniturami i innymi ciuchamiW świat i Polskę poszła kolejny raz informacja, że polski „cesarz” jest nagi, a jego żona biedna.a jego żona biedna???to niech spada na zmywak i sie wzbogaci...Natychmiast mi się wspomniała afera dorszowa! Chodziło chyba o jakieś 7,60 zł?!A tu, proszę...

odpowiedz

1
0
~jacek1 2013-06-23 (13:56) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 20 godzin i 15 minut temu

słuchałam audycji... już nie będę słuchać p. Olejnik. p. Hofman nie mógł się wypowiedzieć.p. Olejnik rzucała pytanie i nie dała odpowiedzieć p. Adamowi. Mówiła coś o zestawieniu minut ile pan poseł w jej programie wykorzystuje na zarzut że nie jest dopuszczany do głosu. To był żenujący obraz "obiektywnej dziennikarki. Czekałam do końca programu,że może p. Hofman będzie mógł się wypowiedzieć ale nic z tego. Nie będę już słuchać tego programu. Koniec kropka.

odpowiedz

1
0
~PO 2013-06-23 (13:53) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 20 godzin i 18 minut temu

Monika Olejnik potrafi być bezczelna.

odpowiedz

1
0
~Kris 2013-06-23 (13:53) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 20 godzin i 18 minut temu

tak dziala aparat wladzy "polskiej"

odpowiedz

1
0
~mirek 2013-06-23 (13:52) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 20 godzin i 19 minut temu

odbijanie piłeczki przez P.Olejnik i innych powiązanych z ugrupowaniem PO nie dziwi ! a może w tej tv któryś z ,,dziennikarzy" pokazał Polską rzeczywistość (śmietnikowych szperaczy biedę ,rozgrabiony kraj z przemysłu ,ludzi pracujących na śmieciówkach ,i dużo więcej anomalii } Smieszny kraj Smieszne panstwo !!!! TYM PANOM JUŻ DZIĘKUJEMY .

odpowiedz

1
0
~jola 2013-06-23 (13:52) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 20 godzin i 19 minut temu

kilkanaście milionów złotych na finansowanie partii, ale konkretnie, na co? wynajem pomieszczeń, materiały biurowe, to pewnie jakaś końcówka z tej sumy. Największą pozycją w wydatkach są pensje i inne premie dla działaczy, na ich prywatne konta i to jest chamstwo!!! powinno się natychmiast zlikwidować dotacje, a kancelaria sejmu powinna wynająć im biura i zapłacić za materiały biurowe! żadnych pieniędzy do ręki!!!

odpowiedz

1
0
~kazimierz 2013-06-23 (13:51) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 20 godzin i 20 minut temu

czego może olejnikowa dokonać jak uczył ją urban kłamstwa -

odpowiedz

1
0
~wertor 2013-06-23 (13:51) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 20 godzin i 20 minut temu

Olejnik jesteś jak sługus czytaj aparatczyk reżimowej partii donalda kłamcy oszusta i przekręta jesteś dla mnie dnem moralnym i intelektualnym ot i znalazła się dziennikarka nurtu sbeckiego

odpowiedz

1
0
~karol.romanski.7 2013-06-23 (13:50) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 20 godzin i 21 minut temu

głos moniki "PO"olejnik... kto slucha te brednie... pewnie czytelnicy wybiorczej

odpowiedz

1
0
~koniec bajki 2013-06-23 (13:50) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 20 godzin i 21 minut temu

Stokrotka-wywrotka !

odpowiedz

1
0
~z branży 2013-06-23 (13:49) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 20 godzin i 22 minuty temu

Olejnik - stare fałszywe i wredne babsko.Ot taka flegma dziennikarska.

odpowiedz

1
0
~WR64 2013-06-23 (13:49) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 20 godzin i 22 minuty temu

Z calych sil próbuja pomódz platformie.

odpowiedz

2
1
~Rzygam na ich widok!!! 2013-06-23 (13:44) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 20 godzin i 27 minut temu

Obydwie kreatury siebie warte, tak samo jak cala reszta z Tuskiem, Kaczysnkim, Rostowskim i Millerem na czele

odpowiedz

1
0
~ssth@les 2013-06-23 (13:44) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 20 godzin i 27 minut temu

Politycy sa bezczelni i bawia sie za nasze pieniadze.Nic nowego.

odpowiedz

1
0
~helcia 2013-06-23 (13:44) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 20 godzin i 27 minut temu

Ostatnia próba ratunku Olejnik , nie widzicie jej promocji Co tydzień kłotnia u Olejnik , co tydzień u Olejnik się kłócili, Olejnik uspakajała krzyczących... Naprawdę nie widzicie tego? Tak wam przeżarło głowy?

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Szef administracji Putina skrytykował Komorowskiego
dodane 2015-01-27 (22:35) 11 godzin i 36 minut temu

Pisarz, który ustalił skład Cyklonu B
dodane 2015-01-28 (02:22) 7 godzin i 49 minut temu

Pierwszy dzień w Auschwitz
dodane 2015-01-28 (05:20) 4 godziny i 51 minut temu

Rodziny rotmistrza Witolda Pileckiego nie zaproszono na uroczystości w Auschwitz
dodane 2015-01-27 (14:36) 19 godzin i 35 minut temu

Przyjaciółka premier Kopacz nowym GIODO? Watchdog Polska żąda wyjaśnień
dodane 2015-01-27 (14:08) 20 godzin i 3 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy pigułka "dzień po" powinna być dostępna bez recepty?

liczba oddanych głosów: 24100