więcej

Adam Hofman do Moniki Olejnik: przyjechała pani wywrotką z błotem .

Radio ZET |  dodane 2013-06-23 (12:40) 1 rok 5 miesięcy 25 dni 12 godzin i 52 minuty temu
drukuj


Adam Hofman
Adam Hofman opinie
Poruszanie tematu wydatków partyjnych doprowadziło do ostrego ataku Adama Hofmana na Monikę Olejnik. – Przyjechała pani wywrotką z błotem, wyrzuciła to pani, proszę mi dać to teraz wrzucić na wywrotkę – powiedział Hofman po tym, jak Monika Olejnik przytoczyła podane przez „Newsweek” kwoty faktur opłacanych przez Prawo i Sprawiedliwość.

Szczególnie ostro Hofman reagował na temat garniturów i butów Jarosława Kaczyńskiego. - Czy pan prezes Kaczyński kupuje za własne pieniądze garnitury i buty? – pytała go Monika Olenik. - A za czyje ma kupować? - odpowiedział Hofman.

Olejnik dopytywała czy polityk jest o tym przekonany. - Ale chwila, moment. Ten program może polegać na tym, że pani mówi i nie da pani odpowiedzieć. Najpierw wymieniła pani dużo różnych sum, a w drugiej kolejności odniosę się do drugiej części pani ataku – odbił piłkę Adam Hofman. Ocenił, że wszystkie wydatki Prawa i Sprawiedliwości są poprawne i zgodne z prawem, a porównywanie ich z cygarami „tylko go cieszy”. - A garnitury? – zapytała Monika Olejnik.

W odpowiedzi Hofman przyznał rację Donaldowi Tuskowi, gdy powiedział, że on z żoną powinni dobrze wyglądać w czasie wizyt międzynarodowych. – On stał się ofiarą swojej propagandy, likwidacji funduszu reprezentacyjnego – stwierdził Hofman.

- Czy prezes Kaczyński ma garnitury z pieniędzy prywatnych? – zapytała raz jeszcze Monika Olejnik.

- Nie jestem jego krawcem i nie szyję mu garniturów – odpowiedział Adam Hofman. – Moim zdaniem sam się ubiera, ale nie wiem tego.

(pg, msz)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 1431 87.26%
nie 209 12.74%

Przeczytaj też

Piotr Duda: z rządem nie można rozmawiać, premier Donald Tusk to tchórz i kłamca

dodane 2013-06-29 (12:10) 1 rok 5 miesięcy 19 dni 13 godzin i 22 minuty temu

Tomasz Lis: nie bądźmy dziadowskim krajem - dajmy premierowi 40-50 tys. zł

dodane 2013-06-21 (11:00) 1 rok 5 miesięcy 27 dni 14 godzin i 32 minuty temu

Donald Tusk: środki na zakupy dla mojej żony Małgorzaty Tusk, m.in. ze składek partyjnych

aktualizacja 2013-06-21 (10:26) 1 rok 5 miesięcy 27 dni 15 godzin i 6 minut temu

Robert Biedroń: Donald Tusk oszukuje społeczeństwo. Miał szansę zmienić prawo

aktualizacja 2013-06-21 (01:04) 1 rok 5 miesięcy 28 dni i 28 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (1003)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~adrian2767 2013-06-23 (13:59) 1 rok 5 miesięcy 25 dni 11 godzin i 33 minuty temu

dlaczego dziennikarze nie pytają komorowskiego co to miało znaczyć, że "prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni". Dlaczego żaden prokurator się tym nie zajmuje, przecież to brzmi jak pogróżka bandyty. Przecież komorowski jest głównym beneficjentem Smoleńska 2010. Dlaczego nikt nie zadaje tych pytań?

odpowiedz

1
0
~HONOREK 2013-06-23 (13:59) 1 rok 5 miesięcy 25 dni 11 godzin i 33 minuty temu

PT Olejnik -razem z Michnikiem, Urbanem, Lisem itp.- dawno już powinni odejść z środków masowego przekazu, bo to są tuby przeszłego PZPR-owskiego systemu! Dziwię się, że to jeszcze ktoś czyta!!

odpowiedz

1
0
~Rysio 2013-06-23 (13:58) 1 rok 5 miesięcy 25 dni 11 godzin i 34 minuty temu

Ja tam zawsze swoje ubranie kupuję na wagę.

odpowiedz

1
0
~IP znane 2013-06-23 (13:58) 1 rok 5 miesięcy 25 dni 11 godzin i 34 minuty temu

Bardzo mi się podoba polityka WP. Robice tak jak komuna. Jeśli temat zbierze niewygodne opinie to znika możliwość pisania opinii. W niektórych wypadkach nawet nie czekacie na reakcję tylko wiedząc od razu że piszecie świństwo blokujecie od razu. W PRL było podobnie. Ponieważ w dobrobycie socjalizmu prostytucja była niewygodna zakazano o niej pisać w myśl zasady nie ma tematu nie ma problemu. Pozdrawiam towarzyszy prezesów z WP. Post zapewne nie pójdzie ale towarzysze odczytajcie sobie na swojej nasiadówce że nie wszyscy są idiotami zwanymi dziś lemingami. Wyrażnie widać że zaczynacie bać się swego narodu. No a może to nie wasz naród to przepraszam.

odpowiedz

1
0
~Olejniczak 2013-06-23 (13:58) 1 rok 5 miesięcy 25 dni 11 godzin i 34 minuty temu

Przy calej mojej niecheci do PIS-u, przyznaje uczciwie jedna rzecz: pani Olejnik, naszej "TV-Star" juz odbija ! wydaje sie jej, ze jest mega-gwiazda telewizyjnego dziennikarstwa. Nie dopuszcza do glosu swoich rozmowcow i bardzo czesto zachowuje sie w chamski poprostu sposob. Wychamuj BABO ! a na marginesie chirurg plastyczny cos niedopatrzyl i buzka sie pani krzywi na lewo !

odpowiedz

1
0
~adrian2767 2013-06-23 (13:57) 1 rok 5 miesięcy 25 dni 11 godzin i 35 minut temu

Nowe szaty Tuska, czy kiecki jego małżonki?Za sprawą publikacji Faktu zrobiło się głośno o kupowanych dla żony premiera sukienkach. Wydatki pokrywała Platforma - tak, że właściwie nie wiadomo do kogo te sukienki należą. Do członków Platformy, jej szefa, czy jego żony?Premier teraz znowu się tłumaczy, a kolejne tłumaczenia coraz bardziej go pogrążają. Napisanie, że w ślad za premierem cała Platforma podąża w stronę dna - byłoby jednak chyba nieprawdziwe.Bo przecież zdajemy sobie wszyscy sprawę z tego, że Platforma już dawno dno osiągnęła.Tych wydatków na zbytki, i (pozwolę sobie tu zapożyczyć określenie z repertuaru samej Platformy) „bizantyjski styl życia” nie poczyniono w ostatnich dniach. To wszystko trwało przez cały czas rządów Platformy, a dopiero ostatnio – po sześciu latach od objęcia władzy, media odważyły się o tym napisać.Ale są i inne ciekawe wnioski, które można wysnuć z całej tej sytuacji.Ot choćby rzecz taka (cytuję za wpolityce.pl): „Skarbnik partii Łukasz Pawełek stwierdził w rozmowie z dziennikiem, że "wydatki związane są z obsługą wizerunkową premiera"”.Platforma, co jakiś czas przymila się do kobiet, próbuje wszystkich przekonać, jak bardzo je szanuje, a tu się okazuje, że kobiety są przez tę partię traktowane w kategoriach „obsługi wizerunkowej”.To ja się pytam, czy te bardzo drogie, jak na nasze standardy życia, sukienki były dla premiera, czy dla jego żony?Pójdźmy dalej.Premier tłumaczy, że:„Żona nie pracuje, nie ma etatu, a jednym z jej obowiązków jest towarzyszenie mi podczas spotkań, podczas których obecni są także małżonkowie, lub małżonki przywódców państw.”Dotychczas myślałem i pewnie zagraniczni goście również, że żona premiera RP towarzyszy ich małżonkom z powodu znanej wszystkim polskiej gościnności, uprzejmości i dlatego – że po prostu chce.Teraz okazuje się, że robi to z obowiązku – po prostu musi. Jak zechce, to dostanie sukienkę.A, jak nie zechce, to co?I jeszcze to „ultimatum”. Premier powiedział tak:„Postawiła taki warunek - jeśli mam reprezentować od czasu do czasu państwo polskie muszę wyglądać”.Jak już mieliśmy niejednokrotnie okazję zaobserwować - premier państwa polskiego niektórym kobietom ulega nadzwyczaj łatwo. I w stosunkach np. z Niemcami kosztuje nas to dużo drożej.Żonie zorganizował ekskluzywną garderobę. Tak, jak to potrafi – „aby żyło się lepiej” i aby premier nie musiał za to sam zapłacić.Swoją drogą nie dziwię się premierowi. Czemu miałby myśleć inaczej o swojej żonie, niż myśli o Polsce?W całej tej sprawie widać, że dobrego wizerunku nie da się zapewnić samymi ekskluzywnymi garniturami i innymi ciuchamiW świat i Polskę poszła kolejny raz informacja, że polski „cesarz” jest nagi, a jego żona biedna.a jego żona biedna???to niech spada na zmywak i sie wzbogaci...Natychmiast mi się wspomniała afera dorszowa! Chodziło chyba o jakieś 7,60 zł?!A tu, proszę...

odpowiedz

1
0
~jacek1 2013-06-23 (13:56) 1 rok 5 miesięcy 25 dni 11 godzin i 36 minut temu

słuchałam audycji... już nie będę słuchać p. Olejnik. p. Hofman nie mógł się wypowiedzieć.p. Olejnik rzucała pytanie i nie dała odpowiedzieć p. Adamowi. Mówiła coś o zestawieniu minut ile pan poseł w jej programie wykorzystuje na zarzut że nie jest dopuszczany do głosu. To był żenujący obraz "obiektywnej dziennikarki. Czekałam do końca programu,że może p. Hofman będzie mógł się wypowiedzieć ale nic z tego. Nie będę już słuchać tego programu. Koniec kropka.

odpowiedz

1
0
~PO 2013-06-23 (13:53) 1 rok 5 miesięcy 25 dni 11 godzin i 39 minut temu

Monika Olejnik potrafi być bezczelna.

odpowiedz

1
0
~Kris 2013-06-23 (13:53) 1 rok 5 miesięcy 25 dni 11 godzin i 39 minut temu

tak dziala aparat wladzy "polskiej"

odpowiedz

1
0
~mirek 2013-06-23 (13:52) 1 rok 5 miesięcy 25 dni 11 godzin i 40 minut temu

odbijanie piłeczki przez P.Olejnik i innych powiązanych z ugrupowaniem PO nie dziwi ! a może w tej tv któryś z ,,dziennikarzy" pokazał Polską rzeczywistość (śmietnikowych szperaczy biedę ,rozgrabiony kraj z przemysłu ,ludzi pracujących na śmieciówkach ,i dużo więcej anomalii } Smieszny kraj Smieszne panstwo !!!! TYM PANOM JUŻ DZIĘKUJEMY .

odpowiedz

1
0
~jola 2013-06-23 (13:52) 1 rok 5 miesięcy 25 dni 11 godzin i 40 minut temu

kilkanaście milionów złotych na finansowanie partii, ale konkretnie, na co? wynajem pomieszczeń, materiały biurowe, to pewnie jakaś końcówka z tej sumy. Największą pozycją w wydatkach są pensje i inne premie dla działaczy, na ich prywatne konta i to jest chamstwo!!! powinno się natychmiast zlikwidować dotacje, a kancelaria sejmu powinna wynająć im biura i zapłacić za materiały biurowe! żadnych pieniędzy do ręki!!!

odpowiedz

1
0
~kazimierz 2013-06-23 (13:51) 1 rok 5 miesięcy 25 dni 11 godzin i 41 minut temu

czego może olejnikowa dokonać jak uczył ją urban kłamstwa -

odpowiedz

1
0
~wertor 2013-06-23 (13:51) 1 rok 5 miesięcy 25 dni 11 godzin i 41 minut temu

Olejnik jesteś jak sługus czytaj aparatczyk reżimowej partii donalda kłamcy oszusta i przekręta jesteś dla mnie dnem moralnym i intelektualnym ot i znalazła się dziennikarka nurtu sbeckiego

odpowiedz

1
0
~karol.romanski.7 2013-06-23 (13:50) 1 rok 5 miesięcy 25 dni 11 godzin i 42 minuty temu

głos moniki "PO"olejnik... kto slucha te brednie... pewnie czytelnicy wybiorczej

odpowiedz

1
0
~koniec bajki 2013-06-23 (13:50) 1 rok 5 miesięcy 25 dni 11 godzin i 42 minuty temu

Stokrotka-wywrotka !

odpowiedz

1
0
~z branży 2013-06-23 (13:49) 1 rok 5 miesięcy 25 dni 11 godzin i 43 minuty temu

Olejnik - stare fałszywe i wredne babsko.Ot taka flegma dziennikarska.

odpowiedz

1
0
~WR64 2013-06-23 (13:49) 1 rok 5 miesięcy 25 dni 11 godzin i 43 minuty temu

Z calych sil próbuja pomódz platformie.

odpowiedz

2
1
~Rzygam na ich widok!!! 2013-06-23 (13:44) 1 rok 5 miesięcy 25 dni 11 godzin i 48 minut temu

Obydwie kreatury siebie warte, tak samo jak cala reszta z Tuskiem, Kaczysnkim, Rostowskim i Millerem na czele

odpowiedz

1
0
~ssth@les 2013-06-23 (13:44) 1 rok 5 miesięcy 25 dni 11 godzin i 48 minut temu

Politycy sa bezczelni i bawia sie za nasze pieniadze.Nic nowego.

odpowiedz

1
0
~helcia 2013-06-23 (13:44) 1 rok 5 miesięcy 25 dni 11 godzin i 48 minut temu

Ostatnia próba ratunku Olejnik , nie widzicie jej promocji Co tydzień kłotnia u Olejnik , co tydzień u Olejnik się kłócili, Olejnik uspakajała krzyczących... Naprawdę nie widzicie tego? Tak wam przeżarło głowy?

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Gen. Roman Polko: terroryści atakują tam, gdzie jest im łatwiej uderzyć
dodane 2014-12-18 (10:24) 15 godzin i 8 minut temu

materiał wideo

Włoska prasa o przełomie amerykańsko-kubańskim: osobisty sukces papieża
dodane 2014-12-18 (10:05) 15 godzin i 27 minut temu

Dziś odbędzie się pogrzeb ofiar tragedii w Rakowiskach
dodane 2014-12-18 (09:55) 15 godzin i 37 minut temu

Bronisław Komorowski podpisał ustawę o ratyfikacji umowy UE-Ukraina
dodane 2014-12-17 (12:00) 1 dzień 13 godzin i 32 minuty temu

Polski konwój jedzie na Ukrainę
dodane 2014-12-17 (12:30) 1 dzień 13 godzin i 2 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 28484