więcej

Adam Hofman do Moniki Olejnik: przyjechała pani wywrotką z błotem .

Radio ZET |  dodane 2013-06-23 (12:40) 1 rok 2 miesiące 24 dni 14 godzin i 48 minut temu
drukuj


Adam Hofman
Adam Hofman opinie
Poruszanie tematu wydatków partyjnych doprowadziło do ostrego ataku Adama Hofmana na Monikę Olejnik. – Przyjechała pani wywrotką z błotem, wyrzuciła to pani, proszę mi dać to teraz wrzucić na wywrotkę – powiedział Hofman po tym, jak Monika Olejnik przytoczyła podane przez „Newsweek” kwoty faktur opłacanych przez Prawo i Sprawiedliwość.

Szczególnie ostro Hofman reagował na temat garniturów i butów Jarosława Kaczyńskiego. - Czy pan prezes Kaczyński kupuje za własne pieniądze garnitury i buty? – pytała go Monika Olenik. - A za czyje ma kupować? - odpowiedział Hofman.

Olejnik dopytywała czy polityk jest o tym przekonany. - Ale chwila, moment. Ten program może polegać na tym, że pani mówi i nie da pani odpowiedzieć. Najpierw wymieniła pani dużo różnych sum, a w drugiej kolejności odniosę się do drugiej części pani ataku – odbił piłkę Adam Hofman. Ocenił, że wszystkie wydatki Prawa i Sprawiedliwości są poprawne i zgodne z prawem, a porównywanie ich z cygarami „tylko go cieszy”. - A garnitury? – zapytała Monika Olejnik.

W odpowiedzi Hofman przyznał rację Donaldowi Tuskowi, gdy powiedział, że on z żoną powinni dobrze wyglądać w czasie wizyt międzynarodowych. – On stał się ofiarą swojej propagandy, likwidacji funduszu reprezentacyjnego – stwierdził Hofman.

- Czy prezes Kaczyński ma garnitury z pieniędzy prywatnych? – zapytała raz jeszcze Monika Olejnik.

- Nie jestem jego krawcem i nie szyję mu garniturów – odpowiedział Adam Hofman. – Moim zdaniem sam się ubiera, ale nie wiem tego.

(pg, msz)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 1431 87.26%
nie 209 12.74%

Przeczytaj też

Piotr Duda: z rządem nie można rozmawiać, premier Donald Tusk to tchórz i kłamca

dodane 2013-06-29 (12:10) 1 rok 2 miesiące 18 dni 15 godzin i 18 minut temu

Tomasz Lis: nie bądźmy dziadowskim krajem - dajmy premierowi 40-50 tys. zł

dodane 2013-06-21 (11:00) 1 rok 2 miesiące 26 dni 16 godzin i 28 minut temu

Donald Tusk: środki na zakupy dla mojej żony Małgorzaty Tusk, m.in. ze składek partyjnych

aktualizacja 2013-06-21 (10:26) 1 rok 2 miesiące 26 dni 17 godzin i 2 minuty temu

Robert Biedroń: Donald Tusk oszukuje społeczeństwo. Miał szansę zmienić prawo

aktualizacja 2013-06-21 (01:04) 1 rok 2 miesiące 27 dni 2 godziny i 24 minuty temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (1003)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
8
~irek 2013-06-23 (13:44) 1 rok 2 miesiące 24 dni 13 godzin i 44 minuty temu

Kaczynski powinien się wycofac bo szkodzi parti i polsce a przedewszystkim dla kościoła czemu nikt tegoi nie widzi. irek

odpowiedz

2
2
~lemur 2013-06-23 (13:19) 1 rok 2 miesiące 24 dni 14 godzin i 9 minut temu

Jak dla mnie każdy polityk zasiadający w parlamencie na wiejskiej to zwierzątko.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
0
~AKU 2013-06-23 (13:44) 1 rok 2 miesiące 24 dni 13 godzin i 44 minuty temu

SŁUCHALIŚMY DZISIAJ CAŁOŚCI -POŁOWA PROGRAMU O GARNITURACH I MAŁYCH BZDURACH! RAZ SIĘ ZIOBRO PRZEBIŁ Z ISTOTNYMI TEMATAMI NP.SAMOPODPALENIE ,BEZROBOCIE ALE OLAŁA GO OLEJNIK

odpowiedz

1
0
~ssth@les 2013-06-23 (13:44) 1 rok 2 miesiące 24 dni 13 godzin i 44 minuty temu

Politycy sa bezczelni i bawia sie za nasze pieniadze.Nic nowego.

odpowiedz

1
0
~helcia 2013-06-23 (13:44) 1 rok 2 miesiące 24 dni 13 godzin i 44 minuty temu

Ostatnia próba ratunku Olejnik , nie widzicie jej promocji Co tydzień kłotnia u Olejnik , co tydzień u Olejnik się kłócili, Olejnik uspakajała krzyczących... Naprawdę nie widzicie tego? Tak wam przeżarło głowy?

odpowiedz

6
0
~lukasz 2013-06-23 (13:44) 1 rok 2 miesiące 24 dni 13 godzin i 44 minuty temu

po kiego PIS się tam pcha, szkoda czasu żeby ten przykrywkowy przemysł uwiarygadniać, szkoda czasu dla Polski. PIS-ie, macie już takie sondaże, że zostawić ten magiel trzeba maglarom, tak samo jak czynne całą dobę WSI-ury. Sami niech sobie włażą w d, teraz WY rozdajecie karty, olejcie ich. Ludzie tego nie oglądają, nie wierzą tym propagandystom Tuska. A olejnik do skupu złomu - jest tyle mądrych ludzi w Polsce, w żadnym cywilizowanym kraju ten dukający, koślawiący polszczyznę nieuk nie zdobyłby takiej pozycji.

odpowiedz

5
1
~Śmiech 2013-06-23 (13:44) 1 rok 2 miesiące 24 dni 13 godzin i 44 minuty temu

Za rządów wnuczka SS, w Polsce doszło do większej ilość samopodpaleń niż w czasie trwania PRL! Może STOKROTKA zrealizowałaby program na ten temat? To oczywiście żart. Nie będzie takiego rozkazu.

odpowiedz

5
0
~barbapapa 2013-06-23 (13:44) 1 rok 2 miesiące 24 dni 13 godzin i 44 minuty temu

Kiedyś ją oglądałem, szkiełko też ten czas dawno minął ......

odpowiedz

10
0
~anna.korona.5 2013-06-23 (13:44) 1 rok 2 miesiące 24 dni 13 godzin i 44 minuty temu

To nie jest dziennikarka ,to pracownica frontu ideologicznego parszywej Platformy Nieobywatelskiej.Zakłamana małpa z rodowodem ubeckim,pseudo STOKROTKA !

odpowiedz

5
0
~MARK 2013-06-23 (13:44) 1 rok 2 miesiące 24 dni 13 godzin i 44 minuty temu

PYTANIE PANI OLEJNIK. CZY PAN PREMIER POWINIEN ZARABIAC WIECEJ? TAKIE JEST AKTUALNE WYNAGRODZENIE PREMIERA ,JAK MU NIE ODPOWIADA TO PRZECIEZ NIE MUSI NIM BYC.MOZE W KAZDEJ CHWILI ZREZYGNOWAC I ISC DO PRACY NA KOMINY MOZE ZAROBI WIECEJ.BYCIE PREMIEREM NIE JEST OBOWIAZKOWE. PRZED OBJECIEM FUNKCJI PREMIERA ZNAL JAKA JEST KWOTA WYNAGRODZENIA.MALO TO NIE ZOSTAJE PREMIEREM. I TO BY BYLO NA TYLE

odpowiedz

1
0
~oh 2013-06-23 (13:44) 1 rok 2 miesiące 24 dni 13 godzin i 44 minuty temu

o to pan budowniczy PRL bis dobrze ze wie co to jest ta wywrotka

odpowiedz

4
3
~Jack23213 2013-06-23 (13:43) 1 rok 2 miesiące 24 dni 13 godzin i 45 minut temu

Lichocka i Skowroński- to są obiektywni dziennikarze. Skowroński dostaje wynagrodzenie od PiS, dlatego mam pewność, że jest w pełni niezależny i niepokorny.

odpowiedz

8
0
~nn 2013-06-23 (13:43) 1 rok 2 miesiące 24 dni 13 godzin i 45 minut temu

olejnik córka ubeka

odpowiedz

1
5
~Rysio 2013-06-23 (13:43) 1 rok 2 miesiące 24 dni 13 godzin i 45 minut temu

a czy tego Hoffmana to p.Olejnik na siłę ciągnie do Zetki ? dziwi mnie to bo jak on taki nawiedzony to po ... do Zetki przychodzi ! maję te zboki swoje Radyjo i Telewizyje oraz Ich Dziennik to po co normalnym ludziom głowę zawracają !

odpowiedz

6
0
~terko 2013-06-23 (13:43) 1 rok 2 miesiące 24 dni 13 godzin i 45 minut temu

W dalszym ciagu p. Olejnik jest bardzo stronnicza .P.Hoffman ,ktory mówi piekna polszczyzną ,ma duze wiadomości bez przerwy musi prosic o mozliwość odpowiedzi a olejnik zongluje tematami i zmienia bez przerwy .Z pewnością boi się rządów PISu podobnie jak większość byłych Poprawnych POlitycznie .Na pewno odbije się jej to czkawka ,ze bezczelnie broni dalej czegoś ,co juz się nie da obronić .Młodzi do rządów .Czas chyba też aby Zelichowski poszedł na emeryturę ,bo ta kawa go poparzy boleśnie .

odpowiedz

3
0
~tur 2013-06-23 (13:43) 1 rok 2 miesiące 24 dni 13 godzin i 45 minut temu

Pytanko proste! Czy kiedykolwiek spotkaliście mądrą krowę???

odpowiedz

6
0
~v 2013-06-23 (13:43) 1 rok 2 miesiące 24 dni 13 godzin i 45 minut temu

gdzie jest ta łąka ze szczawiem który polecal Niesiołowski?

odpowiedz

7
0
~m 2013-06-23 (13:26) 1 rok 2 miesiące 24 dni 14 godzin i 2 minuty temu

Monika - pierwsza press-tytutka III RP

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
2
~Impregnat 2013-06-23 (13:42) 1 rok 2 miesiące 24 dni 13 godzin i 46 minut temu

Nie ma to jak obiektywne media ojca Rydzyka, jedyne mówiące prawdę i uprawiajace rzetelne dziennikarstwo.

odpowiedz

6
0
~ERAZM 2013-06-23 (13:42) 1 rok 2 miesiące 24 dni 13 godzin i 46 minut temu

JUŻ RWĄ SIĘ DO NOŻY NA JARKA KACZYŃSKIEGO.A CO TO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO PRZED WYBORAMI.WIEDZĄ ŻE KACZYŃSKI JEST NICZYM ELIOT NESS -NIEPRZEKUPNY I DLATEGO JUŻ ROBIĄ W PAMPERSY.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Iracki ambasador w Watykanie: Państwo Islamskie chce zabić papieża
dodane 2014-09-16 (17:23) 10 godzin i 5 minut temu

Przedstawiciel separatystów: Donbas nie ma już nic wspólnego z Ukrainą
dodane 2014-09-16 (14:25) 13 godzin i 3 minuty temu

Prokuratura ma opinie biegłych o zagłodzonej Magdzie z Brzeznej i jej rodzicach
dodane 2014-09-16 (14:18) 13 godzin i 10 minut temu

CBOS: większość Polaków chce wziąć udział w wyborach samorządowych
dodane 2014-09-16 (14:05) 13 godzin i 23 minuty temu

PiS złoży wniosek o komisję śledczą ws. podsłuchów
dodane 2014-09-16 (13:40) 13 godzin i 48 minut temu

Polski żołnierz zginął w Afganistanie
dodane 2014-09-16 (11:24) 16 godzin i 4 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy Twoim zdaniem Ewa Kopacz będzie lepszym premierem niż Donald Tusk?

liczba oddanych głosów: 19399