(aka)
Kiedy świat płonie, najwięcej informacji znajdziesz w nowym serwisie Konflikty.wp.pl
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
W kwietniu tego roku raport AFP poinformował że ârząd USA w ciągu ostatnich dwóch lat przeznaczył z budżetu około 50 milionów dolarów na rozwój nowych technologii, pomagających działaczom opozycyjnym w różnych krajach arabskich uniknąć aresztowania i skazania przez autorytarne rządy. â Raport wyjaśnia, że administracja Waszyngtonu âzorganizowała szkolenia dla 5000 działaczy w różnych częściach świataâ. Szkoleni rebelianci z Tunezji, Egiptu, Syrii i Libanu następnie powrócili do swoich krajów, by w nich zorganizować podobne treningi w swoich grupach [6]. Ten swoisty efekt domina zaowocował zamieszkami, których impet sieje obecnie spustoszenie w narodzie i grozi obcą, zbrojną interwencją.Podaje ;Kefir
Pierwsza rocznica obalenia Mubaraka, przepraszam bardzo my zyjemy w Polsce czy w Egipcie ze mamy to swietowac, bo nie rozumiem tej podniety w naszym kraju.
Kiedy bedziemy obchodzic rocznice obalenia Tuska?.
No i gdzie ta demokracja. Tak jest jak amerykanie biorą się za politykę. Ich umiejetności równają się umiejętnością słonia w składzie porcelany.
tusek spodziewa się demonstracji na EURO i dlatego namówił bredzisława do uniemożliwienia protestów. "W środę 15 lutego sejmowe komisje Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz Sprawiedliwości i Praw Człowieka mają wyłonić ze swojego grona podkomisję do rozpatrzenia prezydenckiego projektu ustawy o zmianie w ustawie o zgromadzeniach. Projekt ten zagraża konstytucyjnej wolności zgromadzeń. Wbrew pozorom nie chodzi tylko o ograniczenia dotyczące manifestowania z zasłoniętą twarzą. Apeluję do wszystkich zaangażowanych w ruch przeciwko ACTA o protesty również i w tej sprawie. Bo niedługo okaże się, że nie będzie można już legalnie manifestować
biedni Egipcjanie juz tam jakis zyd rzadzi nimi a co ich bedzie czekac jak ich zaczna tez USRAELe teraz golic izydzi
A kiedy Polacy zrobia to samo z putinem ktury rzadzi Polska? Pszepraszam chcialem powiedziec z tuskiem.
Za rok też będziemy wspominać tyanię Tuska. Tusk jest zbędny gonić POpaprańca wroga Polski.
Ciekawe kidy my bedziemy swiętowac upadek dyktatora Tuska
demokracja to jest wtedy jak dwóch lub więcej ludzi spotyka się ponarzekać, kto ma gorzej i pocieszają się ,że inni mają jeszcze gorzej.Mogą to robić bezkarnie , bez obawy , że ktoś ich za to aresztuje- w innym systemie nie mieli takiej wolności .... ale być może nie mieli tylu powodów do narzekań?
troche jak nasza historia okazuje sie ze mubarak lepszy niz zlodziejska demokracja
juz zacxzynaja widziec ze zostali zrobieni w jajo. jeszcze troche beda za nim płakac. tak samo zreszta jak za kadafim w libii
Przyjdzie czas, że i w Polsce będziemy obchodzić całkiem podobne rocznice.
rzeczywiscie powod do swietowania, teraz maja taki burdel w kraju ze niedlugo beda plakac po mubaraku
Stopni na schodach ku dojściu ku prawdziwej demokracji jest doprawdy wiele, myślę że ich obecny jest dopiero początkiem i mam nadzieję, że nie dadzą się uśpić "obecnym spokojem i ""poprawą sytuacji"" ". Nie da się wszystkiego przeskoczyć ot zaraz, niemniej jednak poprzestając na laurach naród egipski niewiele zmieni. Trzymam kciuki za odważnych i myślących ludzi !
Wróciłem kilka dni temu z Egiptu,rozmawiałem tak z wieloma tubylcami . Sens wypowiedzi był jasny,za Mubaraka zarabiali dwa razy więcej. Tyle w temacie.
Jeszcze będą chcieli Mubaraka z powrotem, teraz rządzi USA i NATO


chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24
Internauci o Palikocie: zawsze traktował Kościół jak chłopca do bicia
dodane przez: ekb, ap