(db, ap, aka)
Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!
Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
To jest prawda jednak Walesa nie chcial spotkac Sniadka, bo ten wlasnych czlonkow z budynkiem sprzedal w Warszawie a udawal Sniadek wielkiego rewolucjoniste, spiskujac w gabinetach p-ko czlonkom Solidarnosci. uwlaszczyl sie na budynku w ktorym mieszklai zwiazkowcy, a potem ich sprzedal za 3 miliony 200 tys. z;l
Zawsze potrafił spojrzeć w oczy tym których wykorzystał - a więc co się dzieje ? SB-cy już mu nie pomagają ?
Ale niektórzy to tutaj idioci. Zebyście durnie nie dożyli jego wieku, obojętnie jaki on był to mimo wszystko należy MU się szacunek.
Zrób coś dla ludzi agencie -bolku .Poddaj się amerykańskim eksperymentom medycznym .
Nie chce firmować tego co czują ludzie. Doszedł do przekonania,że nie On utworzył "SOLIDARNOŚĆ" lecz kler / PAPIEŻ - JP II. On już nie sam obalił Komunę / jest ich więcej to niech teraz w nich rzucą kamieniem polacy. Wziął swoje,pojechał,gdzie pojechać miał,Króli spotkał,nobliwym stał się / Na zapytanie,gdzie jeszcze DANUŚKA nie bylim otrzymuje odpowiedż - wszędzie / !
Śniadek???.A ktoto jest .Takich ludzi trzba ignorować . Bo jest ich więcej Cały sejm i senat to dewianci Jemu podobnych.On rozbił Solidarność sam a oni Polskę zozkradają razem.
chyba juz nie ma kraju na swiecie zeby nie byly one WIELONARODOSCIOWE .... ale Polska jest jedynym krajem , ktory nigdy nie umial zyc w zgodzie z innymi . Ot takie polskie piekielko .
Po wpisach na forum widać,że teraz jest "kolej" ,aby zniszczyć Śniadka w polityce.Widać ,że PO kolesie dostali kolejne wytyczne;huzia na Śniadka i to realizują lizusy.Ciekawe ile za to płacą?
Dla tych którzy przeżyli tamten przewrót ,Lech Wałęsa zawsze pozostanie SYMBOLEM !!!! Cóż o tym moga wiedzieć młodzi i zazdrosnicy, którzy tak ostro krytykują??? Lepiej zamilczcie i nie kompromitujcie siebie i Polski!!!!
Jak czytam, te posty to nie dziwię się, że Prezydent Wałęsa nie pojedzie i słusznie. Pamiętacie ostatni zjazd solidarności z bohaterem Kaczyńskim ( twórcą Bolka)i resztą bojowników.Prawdziwy Polacy się nienawidzą i opluwają. Więc się nienawidźcie i niszczcie prawdziwi Polacy. Wałęsa, czy pojedzie czy nie pojedzie zawsze będzie wielki.
"Solidarność" i chrześcijańskie korzenie ?? !! - bu ha ha !!!! Koń by się uśmiał !!! Ta hołota przejęła władzę i pogrążyła naród w biedzie i nędzy !
mało jest takich nadęytych prostaków nie ruszać bo smierdzi
Panie L.Wałęsa...teraz taką postawą szkodzi Pan Solidarności i historii...czy się Pan przebranżowił na.....
Solidarność 80 to jedna organizacja a Solidarność dzisiejsza to już zupełnie inna bajka. Dzisiejsza jest ściśle związana z RM i PiS. Tak więc nie wiem czy powinno się upamiętniać tą organizację. Pamiętam kompromitujące zachowania przewodniczącego Śniadka jak ciągnął związek do głosowania na PiS a wcześniej na L. Kaczyńskiego. Organizacją nie jest bezstronna, więc nie powinna istnieć. Działa w dziedzinie protestów na wyrażne zlecenie PiS i przeciw legalnie rządzącym władzom. To tyle w dziedzinie uhonorowania w Brukseli.
Panie Buzek Bytom się wali ludzie nie mają gdzie się podzieć a pana za nasze pieniądze hucpy sobie urządza w Brukseli,wstyd i hańba,u pana tylko bogaci się liczą a biedni robotnicy w zapomniene jak panu może przejść prt5zez gardło słowo Solidarność,wstyd.
Wysłać panią Krzywynos największą "bohaterkę" sierpnia 80. Ona zatrzymała tramwaj bo wyłączyli prąd.
chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24
Internauci o Palikocie: zawsze traktował Kościół jak chłopca do bicia
dodane przez: ekb, ap