więcej

Spot TV Trwam. "Raty u Dworaka"?.

Logo dostawcy  WP.PL |  dodane 2012-07-31 (18:57) 2 lata 2 miesiące 28 dni 21 godzin i 55 minut temu
drukuj


Kadr ze spotu TV Trwam
Kadr ze spotu TV Trwam opinie
"Nie stać was na całość? Myślicie o kupieniu czegoś na raty? Mamy dla was ciekawą propozycję. Najlepsze raty znajdziecie w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji" - tak zaczyna się animowany spot wyprodukowany przez Telewizję Trwam. Dotyczy procesu przyznawania koncesji na pierwszym multipleksie i informacji o udzieleniu rat na opłaty koncesyjne trzem spółkom.

"Oto historia trzech wybranych klientów. Od razu powiedzmy - to nie jest nasz wybór. Wyboru dokonała Najwyższa Izba Kontroli. Tak się składa, że wszyscy klienci dopiero co otrzymali miejsce na cyfrowym multipleksie pierwszym, bo mieli mieć kasę. Hm... mieli mieć" - odczytuje lektor. Zaraz potem nazywa Jana Dworaka, szefa Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, "szefem sprzedaży ratalnej".

W rytm znanego utworu z filmu "Vabank" ukazuje się animacja, która przedstawia trzy postacie - symbolizujące spółki Eska TV, Lemon Records i Stavkę, które uzyskały koncesje na nadawanie na multipleksie. Postacie te wchodzą do gabinetu Jana Dworaka. W środku wisi portret Bronisława Komorowskiego.

Postacie symbolizujące spółki pukają do gabinetu - i na pytanie "kto tam" odpowiadają "sami swoi".

Jak wynika ze spotu wyprodukowanego przez TV Trwam, te trzy spółki "mają kłopoty z opłatą za koncesję". - Może na raty? - proponują postacie z filmu.

Animowana postać Jana Dworaka odpowiada: - Żaden problem, ja wszystko mogę. Jak wam rozłożyć? Przecież nie wyjdę na durnia przed Rydzykiem. Dałem wam koncesję, a wy nie macie kasy. Oczywiście że wam rozłożę. To ile?

Postaci przedstawiające spółki "niepewnie" proponują po 36 i 10 rat, ale postać Jana Dworaka odpowiada, że kieruje się "polityką miłości" i proponuje 114 i 93 raty. - Zawsze mogę powiedzieć, że kierowałem się interesem koncesjonariusza i interesem publicznym - odpowiada na filmie postać szefa KRRiT. I zastanawia się "jak przekonać ludzi, że piosenki disco i polo, kolejna stacja związana z TVN i jeszcze jedna związana z Polsatem w ich telewizorach leży w ich interesie".

- A, niech się inni martwią - kończy na filmie postać szefa KRRiT. - Może w ogóle nie będziecie musieli tych rat spłacać?

Cały spot kończy stwierdzenie: "stop dyskryminacji" i słowa lektora: "w demokracji potrzebujemy wyboru - realnego".

Na początku lipca "Rzeczpospolita" przedstawiła listę nadawców, którym KRRiT pozwoliła na spłatę opłaty koncesyjnej w ratach. Jak wynika z informacji gazety spółki Stavka i Lemon Records 10,8 mln zł mogą spłacać w 114 ratach, zaś Eska TV opłatę może uiścić w 94 ratach na kwotę 7,3 mln zł.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 559 88.73%
nie 71 11.27%

Przeczytaj też

Bp Mering: czas zakończyć dyskryminację Telewizji Trwam

dodane 2012-08-08 (02:35) 2 lata 2 miesiące 22 dni 14 godzin i 17 minut temu

Prokuratura zajmie się doniesieniem Lux Veritatis na KRRiT

dodane 2012-08-02 (12:40) 2 lata 2 miesiące 28 dni 4 godziny i 12 minut temu

Zwolnione miejsca na multipleksie - dla TV Trwam?

dodane 2012-07-31 (17:19) 2 lata 2 miesiące 28 dni 23 godziny i 33 minuty temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (508)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
6
~PISior 2012-08-19 (12:50) 2 lata 2 miesiące 11 dni 4 godziny i 2 minuty temu

ale z was durnie jeśli w to wierzycie że będzie lepiej bo pis już był przy władzy i wcale nie było fajnie, przynajmniej Bronek jakoś wygląda i potrafi reprezentować kraj -.-

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
17
~Goj ka 2012-08-02 (12:42) 2 lata 2 miesiące 28 dni 4 godziny i 10 minut temu

W mediach z
W mediach z Torunia ciagle klamia podkreslaja ze wplynelo ponad 2 mln 200 tys podpisow a kopii do KRRiT dotarlo 60tys . KLMSTWO MA KROTKIE NOGI !!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

14
2
~oni 2012-07-31 (22:28) 2 lata 2 miesiące 28 dni 18 godzin i 24 minuty temu

Czy ze zdradą, kłamstwem, oszustwem i złodziejstwem można walczyć metodami demokratycznymi? Czy można pokonać kogoś, kto stosuje nieuczciwe metody, w sposób uczciwy? To są pytania, na które powinni odpowiedzieć sobie wszyscy myślący patriotycznie Polacy.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

7
0
~lol 2012-08-01 (12:16) 2 lata 2 miesiące 29 dni 4 godziny i 36 minut temu

Jak widać są równi i równiejsi, jak się jest tym drugim wystarczyło stwierdzenie, że "mam mieć" kasę, a resztę się załatwi.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
13
~KATOLIK 2012-08-01 (06:08) 2 lata 2 miesiące 29 dni 10 godzin i 44 minuty temu

PACZCIE NA TE OCZY RYDZYKA I CO ONE WAM MOWIA? ŚMIEJE SIE Z WAS MOCHERY. A WY MU DANINY NOSICIE, HA HA HA .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
8
~Zolza 2012-08-02 (08:49) 2 lata 2 miesiące 28 dni 8 godzin i 3 minuty temu

To prezes z
To prezes z grzybem obudzili w ludziach potwora !

odpowiedz

1
10
~Pop 2012-08-02 (08:42) 2 lata 2 miesiące 28 dni 8 godzin i 10 minut temu

Kim jest ten
Kim jest ten grzybek ze w swoich mediach wylacznie prowadzi nagonke na demokratycznie wybrane polskie wladze ? Szatan wcielony czy co ?

odpowiedz

24
9
~Yeti 2012-07-31 (22:49) 2 lata 2 miesiące 28 dni 18 godzin i 3 minuty temu

Dworak dal miejsca na multipleksie firmom ktore w nie smierdza groszem.To przstepca.Powinien byc scigany przez prawao i przykladnie ukarany zgodnie z kk.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

13
3
~goda 2012-07-31 (23:35) 2 lata 2 miesiące 28 dni 17 godzin i 17 minut temu

Skandal w tej KRRiT. Pogonić to towarzystwo wzajemnej adoracji do roboty przy ogórkach albo czymś podobnym, może do zmywaka w Anglii. Przecież oni pokazali tupet, arogancję i podłość wobec Polaków katolików.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

50
8
~pajac 2012-07-31 (22:59) 2 lata 2 miesiące 28 dni 17 godzin i 53 minuty temu

Tak wygląda demokracja według PO. Wszystko, dla naszych! Prawda czasu, prawda ekranu! Pamiętacie? I znowu historia się powtórzyła....

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

3443
3089
Roch pozdrawia 2012-07-31 (20:34) 2 lata 2 miesiące 28 dni 20 godzin i 18 minut temu

Prawda płynąca z ekranu TVTrwam i z anteny RM, to prawda dla niektórych zabójcza. Przecież gdyby tak nie było - jaki sens miałaby walka z katolickimi mediami? Żaden. Byłaby po prostu śmieszna. Ale tak nie jest. Treści płynące z tych, niemal ostatnich wolnych mediów w Polsce, są dla sprawujących przejściowo władzę w NASZYM kraju zabójczo niebezpieczne. To dlatego ta histeria, obsesyjna, paranoiczna nienawiść, żądza zniszczenia za wszelką cenę. Ale walka z TVTrwam i RM jest przecież z góry przegrana. Chyba nikt, nawet najbardziej zagorzały i zapluty wróg tych mediów nie wierzy, że te media znikną. Nie znikną. Tak długo, jak długo będą w Polsce ludzie wierzący, one BĘDĄ. TVTrwam TRWA i TRWAĆ BĘDZIE. I jeszcze jedno: czy ktoś oponentom i wrogom tych mediów, każe słuchać ich i oglądać je?? Czy ktoś straszy wrogów i oponentów katolickich mediów karami za niepłacenie haraczu zwanego abonamentu na ich utrzymanie? Nie możecie zaprzeczyć, że NIE. Więc odwalcie się. Szczęść Boże i do przodu! Alleluja!

odpowiedz

pokaż 16 ukrytych odpowiedzi

2
7
~adwokat 2012-08-01 (10:28) 2 lata 2 miesiące 29 dni 6 godzin i 24 minuty temu

CZEKAM NA POZEW SĄDOWY KRRiT, PRZECIWKO RYDZYKOWI I JEGO TELEWIZJI ! BĘDZIE CIEKAWIE !

odpowiedz

15
1
~Jazz 2012-07-31 (21:48) 2 lata 2 miesiące 28 dni 19 godzin i 4 minuty temu

Nie ma się co denerwować, TV Trwam i tak będzie na multipleksie, prędzej czy później. Na jedno zwróćcie uwagę jak Partia Miłości boi się tej telewizji, po prostu panicznie. Są zdolni do skompromitowania się, zeszmacenia, ośmieszenia, byleby nie pozwolić na poszerzenie zasięgu TV Trwam. Dlaczego ? Bo specjaliści od manipulacji i oszukiwania z TVN i Polsatu nie dają już rady.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

128
360
~kolo 2012-07-31 (21:40) 2 lata 2 miesiące 28 dni 19 godzin i 12 minut temu

A od kiedy TV TRWAM to media katolickie???? Ktoś wie ????

odpowiedz

pokaż 16 ukrytych odpowiedzi

37
8
~humorek 2012-08-01 (04:37) 2 lata 2 miesiące 29 dni 12 godzin i 15 minut temu

To tylko jeden z przykładów na to,jak działa państwo "kolesiów". W TV Trwam można zobaczyć zdjęcia ze wspólnego żeglowania Komorowskiego z Dworakiem, o czym POprawne telewizje nawet nie pisną.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

31
177
polak zwykły 2012-07-31 (23:06) 2 lata 2 miesiące 28 dni 17 godzin i 46 minut temu

Wnerwia mnie to zamienne stosowanie przez tv trwam określenia "katolicka" i "niezależna". Gdy im wygodnie wołają o dyskryminacji katolickiej stacji, by za chwilę wołać o pluraliźmie w polityce. Niech się sami zdecydują.... jak katolicka to ma być tylko o wierze, i niech każda religia ma swoja telewizję, a jak się zajmują polityką, to niech nie wołają o katolickiej i niech każda partia polityczna ma swoją telewizję na multipleksie...... ZDECYDUJCIE SIĘ W KOŃCU.... czy jest katolicka czy polityczna!!! Bo to co robicie to czysta obłuda.

odpowiedz

pokaż 12 ukrytych odpowiedzi

150
463
~Tomi 2012-07-31 (21:57) 2 lata 2 miesiące 28 dni 18 godzin i 55 minut temu

Rydzyka to boli, bo nie może otumaniać ludu na szeroką skalę ! Zresztą ja i moja 4 osobowa rodzina nigdy nie będzie słuchać/oglądać tego cwaniaczka-oszuścika ! Po prosto jesteśmy dobrze wykształceni i nie potrzebujemy słuchać tego kitu o czymś czego nie ma czyli o jakichś bożkach. W szkole podstawowym miałem mitologię i niech na tym poprzestanie to "mitowanie" :) :) :)

odpowiedz

pokaż 17 ukrytych odpowiedzi

9
2
~RWE 2012-08-01 (06:57) 2 lata 2 miesiące 29 dni 9 godzin i 55 minut temu

To jest przekręt i odwrócenie kota ogonem przez KRRiTV ! TV Trwam już powinna nadawać na 1 multipleksie i to zostało zaskarżone ! Jeżeli przydzielą jej miejsce zamiast TVP to zacznie nadawać na 1 multipleksie dopiero po wyłączeniu TV analogowej czyli najszybciej w połowie 2013 roku i prawdopodobnie w obliczu wielkich protestów i ewentualnych spraw przed NSA chcą chociaż o rok opóźnić pojawienie się konkurencji dla "mendiów mainstreamowych". Ludzie za szybko zobaczyliby jak się manipuluje społeczeństwem bo wystarczyłoby przełączyć kanał na telewizorze a nie jak teraz,że trzeba założyć antenę satelitarną i jeszcze ją ustawić na Astrę !

odpowiedz

879
208
~Andrziej 2012-07-31 (21:36) 2 lata 2 miesiące 28 dni 19 godzin i 16 minut temu

Mam 30 lat, wyzsze wyksztalcenie, nie najgorsza prace...Od niedawna zaczalem w sumie przypadkowo sluchac Radia M wieczorami kiedy wracalem z pracy....Uwazam,ze programy typu ,,rozmowy niedokonczone,, czy podobne programy wieczorne-publicystyka i polityka jest bardzo dobra i ciekawa,zupelnie odmienne punkty widzenia od tych,ktore prezentuja TVN,POLSAT czy TVP....Mysle,ze ciekawe,a czlowiek otwarty powinien siegac do wszsytkich zrodel...co do Ojca Rydzyka to postac kontrowersyjna,ale mimo wszsytko uwazam,ze zrobil wiecej dobrego niz zlego,napewno nie jest gorszy od 90% polskich politykow,w dodatku ma przeciwko sobie mainstreamowe media..Ale to w sumie niewazne...Same programy w Radiu M sa dobre i tyle...Zanim dacie minusy to naprawde przemyslcie i moze sprobujcie sami troche posluchac...Pozdrawiam

odpowiedz

pokaż 31 ukrytych odpowiedzi

10
37
~Bzurek 2012-08-01 (02:33) 2 lata 2 miesiące 29 dni 14 godzin i 19 minut temu

Bardzo się cieszę że w końcu sekta wyznawców radia co ma ryja zostanie choć w małym stopniu wyciszona, ponieważ wyrządziła już i tak za dużo szkód u osób starszych które zostały zarażone nienawiścią , złośliwością i polskim myśleniem że jesteśmy lepsi od innych . Rydzyk niszczy naszych rodziców , dziadków zaszczepia w nich same negatywne cechy , każe głosować na pis na antenie radia. Jako syn boję się że moich rodziców też opęta tą zarazą są katolikami w podeszłym wieku , na razie nie słuchają tego badziewia , ale czas płynie i widzę że nie ma reguły może zniszczyć życie całym rodzinom bo przecież często mieszkamy pod jednym dachem.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Autobus staranował dziewięć aut we Wrocławiu
dodane 2014-10-30 (14:07) 2 godziny i 45 minut temu

materiał wideo

Jakie są szanse na ekstradycję Polańskiego?
dodane 2014-10-30 (04:55) 11 godzin i 57 minut temu

materiał wideo

Pościg po kradzieży taksówki w Olsztynie. Nie żyje pasażer
dodane 2014-10-30 (06:40) 10 godzin i 12 minut temu

Dron, który ratuje życie
dodane 2014-10-30 (06:53) 9 godzin i 59 minut temu

Polak pobił rekord Guinnessa w graniu w grę komputerową
dodane 2014-10-30 (05:01) 11 godzin i 51 minut temu

Tragedia na Podkarpaciu. Nie żyje 2-tygodniowy noworodek
dodane 2014-10-29 (11:27) 1 dzień 5 godzin i 25 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Kto nagrał najśmieszniejszy spot wyborczy?

liczba oddanych głosów: 346