Strona główna serwisu
Znany jasnowidz ostrzega Platformę

Znany jasnowidz ostrzega Platformę

W niedzielę ostateczne rozstrzygnięcie, Polacy wybiorą swojego prezydenta. Czy będzie nim prowadzący w sondażach Bronisław Komorowski, czy odrabiający straty i doganiający kandydata PO - Jarosław Kaczyński? Krzysztof Jackowski, jasnowidz jest pewien, że wygra Komorowski, ale – jak mówi Jackowski – to będzie początek końca Platformy. Co się wydarzy po wyborach?
W grudniu ubiegłego roku Krzysztof Jackowski powiedział w TVN, że kandydatów na prezydenta będzie dwóch, ale nie tych, których nazwiska są najczęściej wymieniane (wówczas mówiło się o Lechu Kaczyńskim i Donaldzie Tusku – przyp. red.). Choć teoria jasnowidza z Człuchowa wydawała się wówczas absurdalna, w świetle następstw katastrofy smoleńskiej okazała się prawdziwa.

„Maria Kaczyńska miała do mnie żal za przepowiednię”

Pan Krzysztof opowiada, że pod koniec stycznia tego roku miał okazję rozmawiać z Marią Kaczyńską na temat swojej przepowiedni wyborczej. – Podczas Charytatywnego Balu Dziennikarzy podeszła do mnie pani prezydentowa i zapytała: „To pan jest ten jasnowidz? Chciałabym sobie zrobić z panem zdjęcie”. Byłem bardzo zdziwiony, dlaczego akurat mnie wyróżniła z tłumu. Gdy zapytałem ją o to, odparła, że widziała mnie w telewizji. Miała, żal, że powiedziałem o tym, że Lech Kaczyński nie będzie kandydował. Wtedy nie wiedziałem, co mam jej odpowiedzieć, po prostu to czułem. Po tym, co wydarzyło się 10 kwietnia, zrozumiałem swoje przeczucia.

Na początku lutego Krzysztof Jackowski miał podobną sytuację. Odwiedził go Andrzej Lepper, który chciał się dowiedzieć, czy powinien startować w wyborach prezydenckich. Lider Samoobrony pytał też, czy wygra Lech Kaczyński. –
Gdy zamknąłem oczy, zobaczyłem leżącego i śpiącego prezydenta. Dwa dni po katastrofie Lepper do mnie zadzwonił i powiedział, że moja wizja miała sens Krzysztof Jackowski
Gdy zamknąłem oczy, zobaczyłem leżącego i śpiącego prezydenta. Dwa dni po katastrofie Lepper do mnie zadzwonił i powiedział, że moja wizja miała sens - opowiada. Jasnowidz dodaje, że w 2009 roku wspominał, że niedługo dojdzie do katastrofy samolotu lub samolotów nad Ukrainą, a więc niedaleko Rosji.

Jasnowidz, pytany o to, czy czuł, że w Polsce wydarzy się taki dramat odpowiada: - Przyszłość nie jest przeznaczeniem, bywa bardzo mglista i czasami trudno ją dokładnie przewidzieć. Można natomiast poczuć jej namiastkę, jaką wyczułem mówiąc o katastrofie nad Ukrainą. Aby dokładnie przewidzieć czyjeś losy, muszę mieć czyjąś fotografię i przedmiot należący do danej osoby – mówi Krzysztof Jackowski.

Kto wygra w wyborach?

Jasnowidz nie ma złudzeń - zwycięzcą wyborów prezydenckich zostanie Bronisław Komorowski. Wbrew pozorom nie oznacza to jednak tryumfu Platformy Obywatelskiej. Dlaczego? - To będzie nokaut dla PO. Druga połowa tego roku będzie fatalna gospodarczo dla Polski, głównie jeśli chodzi o pozycję złotówki. Unia Europejska będzie zaciskać pasa, a cięcia finansowe będą bardzo dotkliwe dla Polski.
W drugiej połowie roku wydarzą się dwie rzeczy, które poważnie tąpną polską gospodarką Krzysztof Jackowski
Wydarzą się dwie rzeczy, które poważnie tąpną polską gospodarką. W efekcie Polacy będą obwiniać za to rządzących, czyli PO.

Z kolei Jarosław Kaczyński, któremu – w opinii Krzysztofa Jackowskiego – nie zależy specjalnie na wygranej, umocni się na przegranej. - Przegrana dosyć szybko wpłynie na wzrost jego poparcia. Prezes PiS stanie się mężem stanu i autorytetem dla opozycji. Niewykluczone, że po wyborach parlamentarnych PiS wejdzie w koalicję z lewicą – przewiduje jasnowidz.

Kaczyńskiemu nie jest pisana prezydentura

Pytany o to, czy w kolejnych wyborach Jarosław Kaczyński ma szansę na prezydenturę, odpowiada krótko: - Prezydentura nie jest mu stanowczo pisana, ale w parlamencie będzie zasiadał. Być może znów będzie premierem – spekuluje Jackowski.

O kolejnej kadencji w Urzędzie Rady Ministrów może natomiast zapomnieć Donald Tusk. –
Tusk rządzi po raz ostatni, nie będzie już więcej premierem. Jestem o tym przekonany Krzysztof Jackowski
Tusk rządzi po raz ostatni, nie będzie już więcej premierem. Jestem o tym przekonany – zaznacza.

W siłę urośnie Grzegorz Napieralski. – On ma wielkie aspiracje i czuje, że może mieć dużą siłę w wyborach parlamentarnych, ale nie sądzę, aby był dobrym szefem lewicy w dłuższej perspektywie. – Aby lewica miała szansę odrodzić się na nowo nie powinna stawiać na słodkiego Napieralskiego, ale lidera z charakterem – mówi jasnowidz.

Jakim prezydentem będzie Komorowski?

- Bronisław Komorowski będzie eleganckim, ale niesamodzielnym prezydentem, który szybko straci poparcie – podsumowuje Jackowski.

Krzysztof Jackowski zasłynął udziałem w programie "Eksperyment jasnowidz", w którym poszukiwał zaginionych osób. Z jego pomocy korzysta też policja, której udało się za jego pośrednictwem rozwikłać wiele spraw kryminalnych.

Agnieszka Niesłuchowska, Wirtualna Polska
wp.pl

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (2037)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~iza 2010-07-05 (15:21) 47 minut temu

PO udławi się władzą i skończy jak poprzednie rządy-na dnie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
3
~czarnowidz 2010-07-05 (12:08) 4 godziny temu

w jednej zabili prezydenta, w drugiej wepchali marionetkę rosyjsko-unijną

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~eeeeee 2011-05-03 (22:45) 17 godzin i 23 minut temu

To że były kłopoty z kasą jak Tusk katastrofalnie zadluzyl Polske to kazdy wie. Czesc rzeczy gada oczywiscie albo o tym ze Ameryka jest w kryzysie. Przeciez juz prawie 5 lat tam trwa kryzys. Ale kilka rzeczy sie sprawdzilo . I dostał też nagrodę od japoncow. Ma dar chyba.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~Krys 2010-07-05 (11:08) 5 godzin temu

Postanowilam ze to moj ostatni wpis .Wszystcy sympatycy PiS,J.Kaczynskiego ,patrioci ,ci wszystcy ktorym Polska jest droga,ci obudzeni ,ci ktorzy przejrzeli na oczy ,milosnikow zwierzat,tych co kochaja ludzi ,tych ktorzy szanuja tych ktorzy odeszli .tych ktorzy pamietaja o tych ,ktorym nie wolno bylo glosic prawdy,i tych ktorzy dla tej prawdy zgineli z rak tych ktorzy tego nie akceptuja /tych nie majacych szacunku dla zywych i umarlych/ .Kocham was ,juz nie moge czytac i ripostowac tych przykrych ,,primytywnych wpisow.jak to jest demokracja ze kazdy tu moze sie odreagowac ,obrazac innych to nie chce takiej demokracji.Nie biore wiecej w tym udzialu.nie chce takiego prezydenta jakiego wybrano bo wiem jak sie zachowywal w stosunku do poprzednika ,ze nie tylko sam bral w tym udzial ale ze pozwolil innym obrazac ludzi ,ze pomimo dlugiego stazu jako polityka nie widze jego zaangazowania jako czlowieka , nie widze poszanowania dla innych za zycia i po smierci ,zaangazowania wyjasnienia tych wszystkich ciemnych plam na mapie i histori polski,pioniewaz mu nie ufam,jako politykowi ,czlowiekowi.Na nic wolanie chodzcie z nami.Nie pojde .A ta zgoda ktora ma budowac ,mogla budowac ale byla nieszczera i zniszczyla tak wiele ,dla mnie za duzo.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 9

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~blackswan 2010-07-20 (00:05) 16 godzin i 3 minuty temu

znowu takie szczucie przeciwko Jaroslawowi w zaprzyjaznionych mediach,gazeta-ch,pseudo dziennikarzynach,wszelkiej masci pokomuszych ekspertach itp???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~narcyz 2010-07-07 (20:09) 19 godzin i 59 minut temu

wierzem PANU JACKOWSKIEMU to jest koniec platformy nareszcie ludzie poczują się bezpiecznie jak nie będzie rząduw TUSKA I JEGO KOLESIUW Z BOISKA .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~basia 2010-07-05 (21:41) 18 godzin i 27 minut temu

zawsze tak jest predzej czy pozniej ze zbrodniarz wraca na miejsce zbrodni czy to za smolensk czy sfalszowane wybory. platformie upadnie wyrzycony kamien na jej glowe tylko szkoda tej juz tak zmordowanej naszej drogiej Ojczyzny i ludzi.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~analityk 2010-07-05 (16:57) 23 godzin i 11 minut temu

to nie wrozba a rzeczywistosc!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~służba zdrowia 2010-07-05 (15:59) 9 minut temu

Mam przykład jak oni Polskę sprzedają jak nieudolnie rządzą obstawiając się ludźmi którzy w swojej przyszłości okradali naszą Polskę, np. 60 lat życia i 7 lat stażu pracy, prowadząc działalność gospodarczą przez około 30 lat. Oto wladzy chodzi ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Justycha 2010-07-05 (14:13) 1 godzinę i 55 minut temu

zaczynam wierzyć temu człowiekowi. Ma dar i mówcie sobie co chcecie. Tuska (i PO) czas się kończy, yes yes yes!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~. 2010-07-05 (12:19) 3 godziny i 49 minut temu

Jest pan odwaznym rozsadnym czlowiekiem.Szkoda ze takich nie mamy w polityce...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~czarnowidz 2010-07-05 (12:09) 3 godziny i 59 minut temu

w jednej zabili prezydenta, w drugiej wepchali marionetkę rosyjsko-unijną

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~viola_jg 2010-07-04 (23:43) 16 godzin i 25 minut temu

Co z tego, że Jasnowidz ma rację, skoro nikt i tak w to nie uwierzy? Teraz wszyscy będą krytykować i pisać kąśliwe uwagi, a jak już zobaczą że to wszystko prawda to dopiero będzie lament. Jeszcze zatęsknicie za władzą PIS-u wy naiwne POlaczki :D

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Polak mały 2010-07-04 (23:21) 16 godzin i 47 minut temu

Od dzisiaj powinna zostać ogłoszona żałoba narodowa, gdyż wygrana Komorowskiego to kolejna największa w tym roku klęska żywiołowa, po Smoleńsku oraz ogromnej powodzi, która zniszczy cały naród Polski. Przysłowia są mądrością narodu i jak powiadają, „Pan Bóg jak chce kogoś ukarać, to odbiera mu rozum”, i ten fakt potwierdziły dzisiejsze wybory. Biada Ci Polsko!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 13

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~montana 2010-07-04 (21:41) 18 godzin i 27 minut temu

zeby przewidziec nastepstwa,tego co dzisiaj sie stalo. Bedziesz plakac Polsko.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~rychoo 2010-07-04 (20:28) 19 godzin i 40 minut temu

a ja wiem że ma rację bo PO to banda karierowiczów a co najlepiej im wychodzi to przekręty i obiecanki a szarego obywatela mają w d...e

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~polka 2010-07-02 (13:43) 2 godziny i 25 minut temu

Kto ty jesteś? - Jestem Bronek, prosty jak od szpadla trzonek! - Jaki znak twój? - Fałsz, obłuda! - A w co wierzysz? ...- w Tuska cuda! - Gdzie ty mieszkasz? - W polskim grodzie! - W jakim kraju? - Gdzie powodzie! - Czy Kraj kochasz? - Jak pieniądze! - A w co wierzysz? - Że porządzę! - Czyli wygrać chcesz wybory? - Tak! Choć mam z tym problem spory! Lud me kłamstwa, zdrady czuje i z poparcia rezygnuje! - Cóż byś zrobił zatem chętnie? - Zniszczył Jarka dokumentnie

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Hergerus 2010-07-01 (17:39) 22 godzin i 29 minut temu

Były trzy znaki Opatrzności: 1.Na wieść o wylocie LK na wiec na grobach Katyńskich mgła spowiła Smoleńsk - znak zignorowano. 2.Na wieść o decyzji pochowania LK na Wawelu wulkan ożył i zasnuł niebo, uniemożliwiając przylot osobistości na pochówek - znak zignorowano. 3.Na wieść o decyzji kandydowania JK, wody wystąpiły z brzegów i zalały Polske. Nie zignorujcie tego znaku, więcej ostrzeżeń nie będzie. Cierpliwość Opatrzności ma swoje granice.

odpowiedz