Strona główna serwisu
Amerykańscy wojskowi: "obcy" wyłączają nam rakiety

Amerykańscy wojskowi: "obcy" wyłączają nam rakiety

"Obcy" lądowali na Ziemi i wyłączali amerykańskie i brytyjskie systemy nuklearne - takie informacje zdradzają amerykańscy piloci, którzy był naocznymi świadkami tych wydarzeń - informuje "The Daily Telegraph" na swojej stronie internetowej.
Według sześciu pilotów, przybysze z innej planety mieli odwiedzać i sabotować bazy regularnie od 1948 roku. Ostatni raz mieli wylądować na naszym globie około siedmiu lat temu.

Piloci oskarżają rządy Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii o tuszowanie tych incydentów i nieujawnianie opinii publicznej informacji o wizytach kosmitów.

Lotnicy domagają się, aby oba rządy przyznały, że lądowania UFO faktycznie miały miejsce.


Kapitan Robert Salas twierdzi, że gdy 16 marca 1967 był na służbie w bazie lotniczej w stanie Montana, był świadkiem wizyty UFO. W pewnym momencie niezidentyfikowany obiekt latający nadleciał nad bazę, przez pewien czas się nad nią unosił, a potem odleciał. - Wtedy pociski przestały działać - opowiada kpt. Salas. - 10 pocisków Minuteman - precyzuje. Dodaje też, że podobny incydent miał miejsce tydzień później. "Obcych" widziano też nad bazami lotniczymi w Wielkiej Brytanii.

Piloci twierdzą, że udowodnią, że kosmici rzeczywiście lądowali na Ziemi.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (164)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~sc 2010-09-30 (10:10) 14 godzin i 58 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Alanthi 2010-09-29 (08:51) 16 godzin i 17 minut temu

Wpiszcie sobie w serwisie YT: UFO - The Greatest Story Ever Denied - Part 1-9 Następny jest: UFO DISCLOSURE PROJECT -FULL VERSION I kolejny (podkreślam, że jest to wystąpienie byłego Ministra Obrony Kanady): UFO DISCLOSURE 2010 MUST SEE!!! A tutaj proszę jeszcze cieplutkie wystąpienie panów wymienionych w artykule nadawane na cały świat przez CNN: News!!! Press Conference on UFO/Nukes Disclosure Sep Ja nie jestem świrem biegającym z kamerą. Ja po prostu łączę informacje które do mnie docierają, kojarzę te fakty ze sobą i wychodzi mi na to: Skoro nawet Watykan wynajmuje około 30 ufologów i zaczyna rozważania typu: może Obcy też mają duszę więc moglibyśmy ich ochrzcić, to coś cholernie wielkiego się kroi. Sory nie jestem pisarzem, ale mam nadzieję, że choć trochę do Was trafiło.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~FOXTROTT 2010-09-29 (00:14) 54 minut temu

..do objawienia tajemnicy jakiej ludzkosc nie znala do tej pory..idealna na pozbawienie zludzen calego swiata,ze Pan Bog istnieje.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3