Strona główna serwisu
8-​latek prowadził samochód, ojciec siedział obok

8-​latek prowadził samochód, ojciec siedział obok

• 8-latek prowadzący samochód został zatrzymany przez straż miejską w Turynie
• Obok, na miejscu pasażera, siedział ojciec nieletniego kierowcy
Włoskie media podały, że funkcjonariusze straży miejskiej nie wierzyli własnym oczom, gdy zobaczyli dziecko za kierownicą auta w jednej z dzielnic stolicy Piemontu.

Gdy zatrzymali auto i zażądali wyjaśnień, ojciec powiedział tylko: "Popełniłem błąd".

W ramach kary strażnicy skonfiskowali samochód na trzy miesiące. Wymierzyli też ojcu mandat w wysokości ponad 5 tysięcy euro.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (11)
Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
33
~piotrek 2016-02-12 (10:05) 2 godziny i 10 minut temu

Ja jak miałem 8 lat to też jeździłem a ojciec obok ale to były czasy kiedy byliśmy "4 potęgą gospodarczą" i jedyną słuszną formą demokracji a nie teraźniejsza eurokomuna

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
31
~Klaus 2016-02-12 (09:59) 2 godziny i 16 minut temu

Jak miałem 8 lat też prowadziłem samochód siedząc na kolanach taty dziś jestem dobrym kierowcą, wiem która to storna prawa, umiem parkować, potrafię jeździć płynnie mam prawko II mimo iż nie nie jestem kierowcą zawodowym. Mogę bez problemu wyjeżdżać po za granice swojego miasta, pokonywać dziennie 300km. I jak tylko moja córka będzie chciała prowadzić samochód też ją posadzę za kierownice by nauczyła się tego co ja umiem a podróż z jednego końca Polski na drugi, traktowała jak wyjazd na zakupy, a nie osiągniecie mistrzostwa.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
19
~obserwator 2016-02-12 (07:20) 4 godziny i 55 minut temu

Tam można zatrzymać samochód a u nas nie niby takie są przepisy Unijne gdyby u nas zatrzymywali to pijak już by nie wsiadł bo nie miał by do czego a tak dalej chleje i jeżdzi chory kraj i prawo dla bandytów

odpowiedz

zgłoś do moderacji