Strona główna serwisu
Sukces policji -​ zlikwidowali fabrykę leku dla pszczół
Sukces policji -​ zlikwidowali fabrykę leku dla pszczół

Sukces policji -​ zlikwidowali fabrykę leku dla pszczół

Policjanci z Opoczna udaremnili wprowadzenie do obrotu leku dla pszczół, który nie jest wpisany do rejestru produktów leczniczych dopuszczonych do obrotu na terenie Polski. Wartość leku oszacowano na 110 tys. złotych.
Nielegalny środek rozprowadzał 73-letni mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego. Cienkie deseczki nasączano preparatem, a następnie pocztą wysyłano ją zainteresowanym pszczelarzom.

Policjanci na terenie Tomaszowa Mazowieckiego i wsi, w której znajdowało się gospodarstwo 73-latka, zabezpieczyli ok. 4 tys.gotowych pasków, ok. 40 tys. przygotowanych do nasączenia drewnianych pasków, urządzenia do produkcji preparatu i dokumenty oraz ulotki reklamowe.

Podejrzanego 73-latka nie aresztowano ze względu na jego zły stan zdrowia.

NaSygnale.pl: Zabił przyjaciółkę i ukrył ciało w szafie
Policja

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (29)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~wojkul 2010-05-08 (21:29) 21 godzin i 41 minut temu

chodzi o użycie do nasączania deseczek(które potem umieszcza się w ulu) zabronionego środka chemicznego, który niszczy warrozę (pajęczak pasożytujący na pszczołach). Środek ten nie ulegał biodegradacji,a jego pozostałości przenikały do miodu i mogły być szkodliwe dla człowieka,dlatego środek ten został wycofany i zabroniono go stosować, mimo że był skuteczny .Tak więc nie ma z czego sie śmiać.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~pietrek 2010-05-07 (22:04) 21 godzin i 6 minut temu

ta policja to serca nie ma....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Tajniak 2010-05-07 (21:55) 21 godzin i 15 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~wawa 2010-05-07 (21:27) 21 godzin i 43 minut temu

Do czego były zdolne pszczoly po tym leku .No normalnie ,brały plecaki i laatarki i nocą latały na rzepak.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Jurek. 2010-05-07 (21:10) 22 godzin temu

Z narażeniem życia i na pewno z udziałem antyterrorystów, zatrzymali gang w liczbie jednej 73 letniej osoby oraz zabezpieczyli niebezpieczne lekarstwa dla pszczół produkowane dla pszczół. Cała komenda policji powinna dostać za przeprowadzenie tej bardzo niebezpiecznej akcji jakieś wysokie odznaczenia państwowe.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
52.256406,21.017175 2010-05-07 (20:39) 22 godzin i 31 minut temu

po tym preparacie? ciekawe? No i czy im pomagało, a jak tak to na co?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Kaktus 2010-05-07 (20:04) 23 godzin i 6 minut temu

musiales miec maly rowerek a taki bardzo ciezko znalezc.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Edi 2010-05-07 (20:01) 23 godzin i 9 minut temu

ma nowy ciekawy, pelen akcji temat do nowego programu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Glina 2010-05-07 (19:58) 23 godzin i 12 minut temu

brawo koledzy, tak trzymac a w polsce bedzie jak w niebie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~dziad spadnienty 2010-05-07 (19:57) 23 godzin i 13 minut temu

a to dziadyga stary i na dodatek zchorowany,zachciało sie pczoły leczyć ?,a do pierdla to niełaska?pravo policyja!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~PSZCZELARZ 2010-05-07 (19:55) 23 godzin i 15 minut temu

Proponuje medale przyznać odważnym stróżom prawa, zwłaszcza tym co wytropili tego "przestępcę". TOTALNA GŁUPOTA!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~takitam 2010-05-07 (19:52) 23 godzin i 18 minut temu

A mojego roweru to 10 lat szukają już!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~micke 2010-05-07 (19:52) 23 godzin i 18 minut temu

w sprawach poważnych umarzają bo się boją sprawców , największe efekty to babcie sprzedające pęczek pietruszki !!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
obserwator_cyrku 2010-05-07 (19:51) 23 godzin i 19 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~oij 2010-05-07 (19:50) 23 godzin i 20 minut temu

ale paranoja , przecież dziadek działał dla dobra ludzkości ! policja won ! !

odpowiedz