więcej

łódzkie

Sukces policji - zlikwidowali fabrykę leku dla pszczół.

Logo dostawcy  Policja |  dodane 2010-05-07 (18:22) 4 lata 5 miesięcy 17 dni 11 godzin i 51 minut temu
drukuj

Policjanci z Opoczna udaremnili wprowadzenie do obrotu leku dla pszczół, który nie jest wpisany do rejestru produktów leczniczych dopuszczonych do obrotu na terenie Polski. Wartość leku oszacowano na 110 tys. złotych.

Nielegalny środek rozprowadzał 73-letni mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego. Cienkie deseczki nasączano preparatem, a następnie pocztą wysyłano ją zainteresowanym pszczelarzom.

Policjanci na terenie Tomaszowa Mazowieckiego i wsi, w której znajdowało się gospodarstwo 73-latka, zabezpieczyli ok. 4 tys.gotowych pasków, ok. 40 tys. przygotowanych do nasączenia drewnianych pasków, urządzenia do produkcji preparatu i dokumenty oraz ulotki reklamowe.

Podejrzanego 73-latka nie aresztowano ze względu na jego zły stan zdrowia.

NaSygnale.pl: Zabił przyjaciółkę i ukrył ciało w szafie

(oso)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Przeczytaj też

Nielegalnie przerabiał konsole do gier - grożą mu 3 lata

dodane 2010-05-07 (18:57) 4 lata 5 miesięcy 17 dni 11 godzin i 16 minut temu

Konkubina brutalnie zadźgała nożem partnera

dodane 2010-05-07 (14:10) 4 lata 5 miesięcy 17 dni 16 godzin i 3 minuty temu

Zatrzymano sprawców dewastacji radzieckiego pomnika

dodane 2010-05-06 (19:15) 4 lata 5 miesięcy 18 dni 10 godzin i 58 minut temu

Zmarł 5-latek zatruty lekami

aktualizacja 2010-05-06 (09:45) 4 lata 5 miesięcy 18 dni 20 godzin i 28 minut temu

Zrywali polską flagę, rzucali na ziemię, potem po niej chodzili

dodane 2010-05-04 (18:29) 4 lata 5 miesięcy 20 dni 11 godzin i 44 minuty temu

Lubin: prokuratura sprawdzi linię obrony kibiców Zagłębia

dodane 2010-05-04 (14:10) 4 lata 5 miesięcy 20 dni 16 godzin i 3 minuty temu

Okradł pracodawców z biżuterii - ukrył ją pod brzozą

dodane 2010-04-30 (18:10) 4 lata 5 miesięcy 24 dni 12 godzin i 3 minuty temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (29)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~wojkul 2010-05-08 (21:29) 4 lata 5 miesięcy 16 dni 8 godzin i 44 minuty temu

jednak sukces
chodzi o użycie do nasączania deseczek(które potem umieszcza się w ulu) zabronionego środka chemicznego, który niszczy warrozę (pajęczak pasożytujący na pszczołach). Środek ten nie ulegał biodegradacji,a jego pozostałości przenikały do miodu i mogły być szkodliwe dla człowieka,dlatego środek ten został wycofany i zabroniono go stosować, mimo że był skuteczny .Tak więc nie ma z czego sie śmiać.

odpowiedz

0
0
~pietrek 2010-05-07 (22:04) 4 lata 5 miesięcy 17 dni 8 godzin i 9 minut temu

biedne pszczółki!!!
ta policja to serca nie ma....

odpowiedz

0
0
~Tajniak 2010-05-07 (21:55) 4 lata 5 miesięcy 17 dni 8 godzin i 18 minut temu

Sukces?
To jakiś żart?

odpowiedz

0
0
~wawa 2010-05-07 (21:27) 4 lata 5 miesięcy 17 dni 8 godzin i 46 minut temu

Ludzie pytają
Do czego były zdolne pszczoly po tym leku .No normalnie ,brały plecaki i laatarki i nocą latały na rzepak.

odpowiedz

0
0
~Jurek. 2010-05-07 (21:10) 4 lata 5 miesięcy 17 dni 9 godzin i 3 minuty temu

Brawo bohaterscy policjanci.
Z narażeniem życia i na pewno z udziałem antyterrorystów, zatrzymali gang w liczbie jednej 73 letniej osoby oraz zabezpieczyli niebezpieczne lekarstwa dla pszczół produkowane dla pszczół. Cała komenda policji powinna dostać za przeprowadzenie tej bardzo niebezpiecznej akcji jakieś wysokie odznaczenia państwowe.

odpowiedz

0
0
52.256406,21.017175 2010-05-07 (20:39) 4 lata 5 miesięcy 17 dni 9 godzin i 34 minuty temu

do czego były zdolne pszczoły
po tym preparacie? ciekawe? No i czy im pomagało, a jak tak to na co?

odpowiedz

0
0
~Kaktus 2010-05-07 (20:04) 4 lata 5 miesięcy 17 dni 10 godzin i 9 minut temu

Rower
musiales miec maly rowerek a taki bardzo ciezko znalezc.

odpowiedz

0
0
~Edi 2010-05-07 (20:01) 4 lata 5 miesięcy 17 dni 10 godzin i 12 minut temu

W - 11
ma nowy ciekawy, pelen akcji temat do nowego programu.

odpowiedz

0
0
~Glina 2010-05-07 (19:58) 4 lata 5 miesięcy 17 dni 10 godzin i 15 minut temu

Sukces
brawo koledzy, tak trzymac a w polsce bedzie jak w niebie.

odpowiedz

0
0
~dziad spadnienty 2010-05-07 (19:57) 4 lata 5 miesięcy 17 dni 10 godzin i 16 minut temu

przestempca
a to dziadyga stary i na dodatek zchorowany,zachciało sie pczoły leczyć ?,a do pierdla to niełaska?pravo policyja!!

odpowiedz

0
0
~PSZCZELARZ 2010-05-07 (19:55) 4 lata 5 miesięcy 17 dni 10 godzin i 18 minut temu

BRAWO!!!!!!!!!!!!!!
Proponuje medale przyznać odważnym stróżom prawa, zwłaszcza tym co wytropili tego "przestępcę". TOTALNA GŁUPOTA!!!!!!

odpowiedz

0
0
~takitam 2010-05-07 (19:52) 4 lata 5 miesięcy 17 dni 10 godzin i 21 minut temu

sukces
A mojego roweru to 10 lat szukają już!

odpowiedz

0
0
~micke 2010-05-07 (19:52) 4 lata 5 miesięcy 17 dni 10 godzin i 21 minut temu

ale mendy
w sprawach poważnych umarzają bo się boją sprawców , największe efekty to babcie sprzedające pęczek pietruszki !!!!!!

odpowiedz

0
0
obserwator_cyrku 2010-05-07 (19:51) 4 lata 5 miesięcy 17 dni 10 godzin i 22 minuty temu

atesty na wszystko
szkoda słów

odpowiedz

0
0
~oij 2010-05-07 (19:50) 4 lata 5 miesięcy 17 dni 10 godzin i 23 minuty temu

nie wazne dobro , tylko formalność
ale paranoja , przecież dziadek działał dla dobra ludzkości ! policja won ! !

odpowiedz

0
0
~yusta 2010-05-07 (19:48) 4 lata 5 miesięcy 17 dni 10 godzin i 25 minut temu

Nie widzę żadnej różnicy
miedzy milicją i policją. Niebywały sukces. " ...aż im kredki z tornistrów powylatywały"

odpowiedz

0
0
~marcin 2010-05-07 (19:27) 4 lata 5 miesięcy 17 dni 10 godzin i 46 minut temu

Ja pier.... ale akcja. Film powinni nakręcić P- jak pszzczelarz
Pewnie antyterror musiał go zatrzymać

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~ja 2010-05-07 (19:44) 4 lata 5 miesięcy 17 dni 10 godzin i 29 minut temu

BRAWO POLICJA KIEDY KOMISJA
sledcza.

odpowiedz

0
0
lsjack 2010-05-07 (19:41) 4 lata 5 miesięcy 17 dni 10 godzin i 32 minuty temu

ls
brawo policja. znowu udalo wam się ochronic giganty farmaceutyczne przed utratą zysków ze sprzedaży "legalnej"

odpowiedz

0
0
~[..] 2010-05-07 (19:39) 4 lata 5 miesięcy 17 dni 10 godzin i 34 minuty temu

Słoiki z miodem też będą konfiskować...?
No bo jak nie było atestu....

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Donald Tusk zabrał głos w sprawie spotkania z Władimirem Putinem
dodane 2014-10-24 (07:35) 22 godziny i 38 minut temu

Wybuch gazu w Katowicach. Akcja została zakończona
dodane 2014-10-24 (06:24) 23 godziny i 49 minut temu

Aleksander Kwaśniewski: Radosław Sikorski chlapnął
dodane 2014-10-24 (08:34) 21 godzin i 39 minut temu

Odwołane poszukiwania obcego okrętu na Bałtyku
dodane 2014-10-24 (08:55) 21 godzin i 18 minut temu

W wybuchu gazu w kamienicy w Katowicach zginęli dziennikarze
dodane 2014-10-24 (06:26) 23 godziny i 47 minut temu

Skandaliczny konkurs na Miss Hitler
dodane 2014-10-24 (05:46) 1 dzień i 27 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy Radosław Sikorski powinien zostać odwołany z funkcji marszałka sejmu?

liczba oddanych głosów: 13491