Fundacja im. Kazimierza Pułaskiego | dodane 2009-10-21 (17:11)
Kiedy świat płonie, najwięcej informacji znajdziesz w nowym serwisie Konflikty.wp.pl
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
cy tata cyta cytaty Tacyta
Istotnym elementem tego zagadnienia jest także zdecydowane i bezwarunkowe poparcie, udzielane przez USA Izraelowi w jego polityce regionalnej. Konflikty te – a raczej stosunek Zachodu do nich – mają tymczasem szczególne znaczenie psychologiczne i propagandowe dla społeczności muzułmańskich i są przez nie traktowane jako probierz rzeczywistej polityki Zachodu wobec islamu i państw islamskich. Czyli jeśli się podrażni pszczoły w ulu poprzez dłubanie palcem w otworze wlotowym i pszczoły cię użądlą i będą ścigać to masz pretensję do pszczół?
To sie nie opłaca
Ta Wojna nie jest po to żeby kogoś zniszczyć tylko żeby na niej zarobić. USA i koalicjanci wojują żeby prywatne firmy nabiły sobie kasę i zdobyły wpływy. Np największa armia najemników BLACKWATER
NA JAPOŃCÓW WYSTARCZYŁY TYLKO ...
dwie atomówki a ile potrzeba byłoby użyć tych rdzewiejących w arsenałaqch USA ??? 1 000, 2 000 ??? A niech zrzucą wszystkie jakie mają i ... się rozbroją ale wygrają chciaż jedną wojnę !!!
TO PO CO JESZCZE PRODUKUJĄ TE ...
bomby i karabiny ??? Bo to jedyne co jeszcze potrafią produkować !!!
A MOŻE WYSŁAĆ DO NICH NASZYCH AGENTÓW ...
watykańskich na misje !!! Zewangielizują tych talibów i będą wtedy normalni jak ... Polaczki !!!
ZASLANIANIE SIE RELIGIA
ZAWSZE SIE ZASTANAWIAM DLACZEGO MUZULMANIE ZASLANIAJA SIE ISLAMEM TZ.WYKORZYSTUJA ISLAM DO ZABIJANIA LUDZI.ZADNA RELIGIA NIE DAJE MOZLIWOSCI ZABIJANIA LUDZI NIE POZWALA NA WOJNE.MUZULMANIE TO TACY WIERZACY LUDZIE W BOGA MODLA SIE CHYBA PIEC RAZY DZIENNIE.DLACZEGO NIE WYMODLOM SPOKOJU DLA SIEBIE .ZAMACHY TERORYSTYCZNE W IMIE BOGA CZY WOJNA W IMIE BOGA NIE MA CZEGOS TAKIEGO LUDZIE TO WYMYSLILI DLA SWOICH KORZYSCI ABY PANOWAC NAD INNYMI DLACZEGO.RELIGIA MA LACZYC NIE DZIELIC NIE WZBUDZAC STRACH U LUDZI.NIE MA BOGA Z BRONIA WARTO O TYM PAMIETAC.BOG TO POTEGA DOBRO MILOSC ZGODA POKOJ I WOLNOSC .NIE ZLO.PRZYWODCY RELIGIJNI CO ONI MYSLA DLACZEGO NIC NIE ROBIOM ABY POMOZ TYM LUDZIOM IDACYM W KIERUNKU CIEMNOSCI NA ZATRACENIE DLACZEGO.
Islam u progow Europy
Muzulmanie zabijaja rok-rocznie parokrotnie wiecej muzulmanow niz ich zginelo w calej historii wojen z Izraelem ktory wszystkiego walczy o swoje istnienie.
Wrogiem muzulmanow, wrogiem Polski i wrogiem calego wolnego swiata sa muzulmanie i ich poplecznicy, tak, tak sa tacy i w Polsce.
Islamisci staraja sie i to z powodzeniem odwrocic uwage swiata od tych ich ogromnych zbrodni i losu jaki gotuja tak zwanej przez nich
diabelskiej kulturze zachodu i niewiernym sluzac sie Izraelem i Zydami jako kozlem ofiarnym - Nic nowego pod sloncem, znamy to z niedalekiej przeszlosci.
Izrael walczy o swoje istnienie w morzu islamskiej nienawisci, tej samej ktorej potop zalewa juz Europe.
Nienawisc do Izraela jako do glownej przeszkody tuz u progu islamskiego jihadu jest swietnie manipulowana wykozystujac odwieczny wszechwladny antysemityzm
Europy.
Izrael ta miniatura demokracji, kropka na globusie wraz ze stosunkowo niewielka ludnoscia tzw palestynczykow maja tyle wartosci dla islamu ile mozna je wykozystac
do rozpanoszenia muzulmankiej piatej kolumny, ktora nie jest bezczynna i przygotowywuje sie na ostatnia rozgrywke.
W taki sposob muzulmanie dokoncza tego czego hitlerowcy i ich wasale nie byli w stanie osiagnac.
Obecna Rosja dziala tak jak za czasu Stalina knujac nowy rozbior swiata tym razem reka w reke z islamem, widzac takze w rezymach Ameryki lacinskiej nowych partnerow.
Niezadlugo, gdy bron chemiczna, biologiczna i jadrowa dostanie sie w rece terrorystow muzulmanskich bedzie to poczatkiem straszliwego zgonu swiata.
Iran, Taliban, El-kaida, Czabes i Rosja sa wspolnikami spisku planowanej zaglady zachodu.
Bombami i karabinami nie pokonamy ekstremistow
Człowieku,przypomnij sobie ,kto tych ekstremistow stworzył ,szkolił,zbroił i finansował w latach 80-tych XX wieku i nie rżnij teraz głupa.A gdzie B-2, F 117, bomby kasetowe, próżniowe, Apache i najnowszy arsenał XXI w ? Czy mam ci o tym przypomnieć?
To co usa i koledzy zrobili
tym naprawde biednym regionom swiata to jest taka sama zbrodnia jak zbrodnia hitlerowska i nie ma co owijac w bawelne. Oczywiscie, ze maja te kraje odbudowac, przestac znecac sie nad tamtejszymi ludzmi i wynosic sie stamtad i to samo kolesie
Zburzyć meczety,spalić korany,wymazać islam
wyciąć buntowników i po problemie.Trzeba to załatwić tradycyjnie,po męsku.
hi
wow.......jak strasznie czytac twoje wywody...........
damm .......idz juz spac..............
Bladego pojęcia większość z Was nie ma czym jest islam.
Islam to nie jest religia,to system sprawowania władzy nad światem.
Najskuteczniejszą bronią do walki z Talibami są studnie z wodą,
szkoły, elektryfikacja, praca dla ludzi. Zrozumcie to wreszcie!!!
,,Bombami i karabinami nie pokonamy ekstremistów'
i dotarło wreszcie ale lepiej późno niż wcale.
Napracował się autor ale tylko zakreślił plan sytuacyjny w wojnie z terroryzmem .Islam jako religia nie ma nic wspólnego z obecną sytuacją .To USA naważyło piwa a żeby je wypić wpędziło do tego interesu pół europy .A kto wyszkolił mudżahedinów w wojnie z ZSRR kto pomagał islamistom jeśli nie Ameryka . Więc rozlazło się to całe tałatajstwo po świecie gdy zabrakło wroga .Amerykanie by odsunąć obawy przed następnymi zamachami wywołali wojnę niesłuszną w Iraku gdzie wojna zabiła koło 200000 cywili a nic nie znaleziono a pretekst był by wywołać tą masakrę BUSH pod trybunał w Hadze .Sytuacja obecna w Afganistanie tylko potwierdza opinie iż więcej wojska nic nie zmieni a amerykanie mają spokój u siebie a że gdzie indziej giną ludzie w tym cywile to już mało ważne .
się
pytam gdzie miłosierdzie pokoju dlaczego zydzi wysługuja sie kims ,swiat ich izoluje i maja piane na gębie ..
11 WRZEŚNIA
robota wewnętrzna USA a póżniej znależiono frajerów Polaków ,którzy biorą udział w tej grandzie wywołanej fałszywymi pomówieniami jakoby to alkaida wysadziła WTC
chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24
Internauci o Palikocie: zawsze traktował Kościół jak chłopca do bicia
dodane przez: ekb, ap