Polska Zbrojna | aktualizacja 2011-11-10 (10:19)
Kiedy świat płonie, najwięcej informacji znajdziesz w nowym serwisie Konflikty.wp.pl
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
przykład kraju którego rządzący nie są na usługach lichwy bankowej,silna armia sądownictwo ,tylko podziwiać ,oczywiście jak w każdym kraju są też błędy,w przyszłości turcja wyrośnie na mocarstwo
zaczyna mnie się turcja podobać, brawo
Skoro uznała Izrael i USA za swoich wrogów, zaczyna mnie się Turcja podobać. Pamiętajmy drodzyrodacy-polacy, że był to jedyny kraj, który oficjalnie nie uznał rozbiorów Polski i cały czas, mimo że Polska nie istniała na mapach, trzymał tabliczkę Lechistan (Polska) przy wolnym miejscu na posiedzeniach.
odezwa
TURCJA JEST W STANIE MILITARNIE ZNISZCZYĆ IZRAEL W PARĘ MINUT == KAŻDY TO WIE NA NASZEJ PLANECIE......
POrównajcie Polskę i Turcję
Turcja na dochody zblizone do Polski, rozwija się 2x lepiej niz Polska pod rządami herr TUSKA a armie ma 5x silniejszą
No to zaraz się dowiemy, że Turcja popiera światowy terroryzm albo rządzi tam jakiś dyktator którego należy obalić.
Są coraz silniejsi, bo...
Przykład polityki Turcji pokazuje, że najaważniejszym jest interes własnego kraju, a nie jak się naszym krawaciarzom wydaje Eurokołchozu i wielkiego(?) brata zza oceanu. Do tego trzeba mieć jaja nie wydmuszki!!! Ale co o tym mogą wiedzieć ci zo za 35tyś.zł służa bezkrytycznie UE?
Juz kiedyś nasi przodkowie mieli wiele wspolnego z Turkami
http://pl.wikipedia.org/wiki/Awarowie
Co to za bełkot???
...wyszła z niego wprawdzie ze spadkiem PKB o 6%, ale wzrost gospodarczy utrzymał się na poziomie 8-9%...
No to albo PKB spadł albo wzrósł. Nie można wydać połowy pensji i dalej mieć całą.
I bardzo dobrze stopuje globalizm
My możemy jedynie zazdrościć lecz jest światełko w tunelu sukces Marszu Niepodległości i tysiące młodych ludzi dla ,których jak za PRL-u nie jest najważniejszy internacjonalizm i nierozerwalne sojusze tak teraz euro biurokracja i członkostwo za wszelką cenę,dbanie o interesy obcych a nie nasze.Utopia która nie wzmacnia państwa a z roku na rok osłabia.Młodzież ,która nie chce jechać na zmywak i sprzątanie na obczyźnie a chce posprzątać w kraju aby nam się lepiej żyło a nie tylko członkom PO
nie martwcie się
Otóż jest złożony w ONZ plan unicestwienia wszystkich religii by zniszczyć ksenofobie i fundament nienawiści jaki mógłby zagrozić pokojowi na świecie . Nie ma religii nie ma problemu chcesz wierzyć wierz sobie ale prywatnie ! religia dzieli a nie łączy i taka jest prawda
jak się usunie przyczynę podziałów nie będzie problemu z utrzymaniem pokoju czy to na bliskim wschodzie czy w Europie . Historia pokazuje nam do czego są zdolni religijni przywódcy kiedy mają poczucie siły w kierowaniu ciemnymi masami fanatycznie podporządkowanych wyznawców .
Jak najszybciej
wyzwolić Turcję od rządów dyktatorskich i zafundować im wolność słowa, naszą wolność
cud
,,ateisto,,ty znasz już wszystkie odpowiedzi i wszystko rozumiesz ,zgłoś się po nagrodę Nobla.
Turcja niech zyje
Popieram Turcje, maja madra polityke ioby tak dalej..
O Podobnej potędzie Polski marzył ś.p. Lech Kaczyński.
Niestety tłuki w polsce posadziły jeszcze większych tłumoków na najwazniejszych fotelach.
Takie to kiepy !
PiS w Turcji
tam rządzi prawo i sprawiedliwość i Turcja jest państwem silnym i bogatym i niezależnym,u nas byłoby tak samo.
my polska potęga
mamy tyle kościołów że wszystkich pokonamy miłością
chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24
Internauci o Palikocie: zawsze traktował Kościół jak chłopca do bicia
dodane przez: ekb, ap