(mp)
Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!
Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
HANBA !!!!!!!!! ZAPRASZAC TAKIEGO POLAKO-ZERCE
ALE JAKI PREMIER TAKI RZAD ZWYKLE TALATAJSTWO
Kacapy to nasz odwieczny wróg (rozbiory, I, II i III obecna wojna światowa) a ras-Putin jest bezpośrednio odpowiedzialny przed światem za mord dzieci i dzielnego narodu Czeczeńskiego. Polski Patriota.
Wstyd !
Tak ważny człowiek odwiedza nasz kraj a tu taka hańba :(
To słuszny protest !
Rocznica wybuchu II wojny światowej powinna być obchodzona bez osobników na których ciążą liczne zbrodnie, w tym także wojenne.
mordy watykanskie w Jugoslawii w celu stworzenia
panstwa katolickiego. o nich jakos tak nikt nic nie mowi, nikt nie protestuje i nikogo nie przeprasza. watykan nie jest lepszy od putina, a jednak krytykuje sie tylko jego i komunizm. 70 milionowe mordy watykanskie zostaja jakos tak wygodnie dla tych swietych krow przemilczane. oni uzurpuja sobie miano swietych, wiec swoje zbrodnie uwazaja za swiete, a ciemny lud milczy uwielbiajac ich za ich ceremonie, szamanski wyglad no i przede wszystkim wladze, o ktora walcza przez wieki niezmordowanie. Polska teraz nie jest wolna, ale watykanska. jezeli ludzie sie nie obudza, to instytucja katolicka zabierze prawie wszystko. oni to robia po cichu, juz od lat 80-tych. Juz Jaruzelski zainicjowal oddawanie majatkow watykanskich, Gierek to kontynuowal, no a teraz biora co chca.
Za mało fantazji!!
A po co? Niech lepiej zrobią pochód nago i odwala laski przed grobami rzolnierzy radzieckich.
Za mało fantazji!!
A po co? Niech lepiej zrobią pochód nago i odwala laski przed grobami rzolnierzy radzieckich.
Życzenia serdeczne
Anarchistom życzę z całego serca, by kilka lat przeżyli w sytuacji bez żadnych struktur czy organizacji państwowych.
Ramię w ramię z PISiakami...(((-:
i moherami od Rydzyka! Anarchistów całkiem pogięło...
to nie anarchisci a zydzi
mosad probuje podjudzic rosjan na polakow cala zydowska propaganda ruszyla w rosji i polsce i jak polska nie zaplaci 60 milijardow haraczu syjonistyczno zydowskim organizacjom to beda jatrzyc caly swiat przeciwko polsce
NAPISZĘ TAK
JESTEM POLAK I NIE UWAZAM ZE PUTIN JEST WYJATKOWO NASTAWIONY DOBRZE DO POLAKOW.... ALE TO WIELKI MĄŻ STANU NR.1 NA SWIECIE...I PRZYPISYWANIE MU WSZELKIEGO ZŁA... TO BEZMOZGOWIE.
ON TEZ WIE JAK JAKIE WROGIE DZIALANIA ROBI NP.KACZYNSKI
A POTEM CIERPI CALY NAROD... !!!
Paranoja
Zadymy stały się cechą narodową polaków. Budują drogę ,zadyma, bo zniszczy się gniazdko ptaszka,prywatyzują jakiś zakład,zadyma bo kupiec nie ten,zalało jakąś wieś, zadyma,bo za małe odszkodowanie,odwiedza Polskę jakiś polityk z innego kraju, zadyma.Odrobinę godności narodowej i powagi,bo inaczej to pies z kulawą nogą nie zechce do tego zaścianka się pokazać. Sprawy międzynarodowe załatwia się "na szczeblu", a nie w ulicznej burdzie.Mamy od tych spraw ludzi, którzy biorą za to wynagrodzenie,i to wcale nie małe.Zadymiarzy proponuję zatrudnić przy budowie autostrad,zamiast zlecać to jakimś tam azjatom.
anarchiści, to motłoch bez krzty patriotyzmu. atakują Putina, tak jak atakowaliby każdego patriotę, skądkolwiek by był.
Wszyscy przecież pamietają.....
....dokument fabularyzowany pt."Jak rozpętałem II wojnę światową." Wobec tego jest oczywistym,że ową nieszczęsną wojnę wywołał niejaki szeregowy Franciszek DOLAS [ vel Marian Kociniak], Polak z urodzenia i pochodzenia, żołnierz Wojska Polskiego.Fakty mówią same za siebie. Wystarczy więc,że Pan Putin wręczy panu Prezydentowi RP kopię płyty DVD z owym filmem w dniu 1 września na Westerplatte, czym zatka usta wszystkim tym, którzy twierdzą inaczej, wbrew temu oczywistemu i wiekopomnemu dokumentowi.
WSTYD MI ZA TUSKA TO POPAPRANIEC A NIE POLAK
TVN I GW PO PSL I TYM PODOBNI TO ZDRAJCY NARODU POLSKIEGO
Anarchiści zbojkotują wizytę Putina
Barak Abama nie przyjedzie , a bedzie jakąs urzenniczka polskiego pochodzenia , Merkel też może znależć zastępstwo , to Putin może wysłac przyjacela Polski z Czeczenii no i znowu będzie BAL ...Dzięki medijom wyjdziemy na durniów , bo to oni jak z jedej tak i z drugiej strony podsycają sytuację . Wzywam do rozumu .
chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24
Internauci o Palikocie: zawsze traktował Kościół jak chłopca do bicia
dodane przez: ekb, ap