Strona główna serwisu
Korea Płd. chce wydobyć zatopiony okręt

Korea Płd. chce wydobyć zatopiony okręt

Na wodach u zachodniego wybrzeża Korei Północnej zatonął południowokoreański okręt. Załoga liczyła 104 marynarzy - 46 nadal pozostaje zaginionych. Rodziny zaginionych starły się z wojskiem. Południowokoreańska marynarka planuje wyciągnąć zatopiony okręt na powierzchnię wody - to pozwoli ustalić przyczynę zatonięcia.
REUTERS
REUTERS

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (16)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
kakadu 2010-03-30 (18:16) 9 godzin i 36 minut temu

że może ktoś z załogi jednak przeżył i będzie w stanie powiedzieć co się tam wydarzyło.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
victoria 2010-03-30 (18:14) 9 godzin i 38 minut temu

że się nie okaże że 2ga strona miała w tym swój jakiś udział :/ to by mogło nawet doprowadzić do wojny...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Sharky 2010-03-30 (09:43) 18 godzin i 9 minut temu

dajcie rekinom sie porządnie najeść, gdzie jest greenpeace!!! prawo morskie mówi że co jest w zasięgu paszczy rekina jest jego!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Ciemniak 2010-03-29 (18:56) 8 godzin i 56 minut temu

Świat sam się prosi o katastrofę, tolerując Komunistycznych Bandytów, wszelkiej maści Zboków jako POprawne POlitycznie. Zapłacą za to. Oni litości nie znają...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Rybuś 2010-03-29 (18:45) 9 godzin i 7 minut temu

A co robił okręt wojenny Korei Południowej u wybrzeży Korei Północnej?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~nonez 2010-03-29 (18:41) 9 godzin i 11 minut temu

Okręt - to jednostka wojenna uzbrojona, Statek to jednostka handlowa nieuzbrojona.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~3333 2010-03-29 (18:23) 9 godzin i 29 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Pan Sułek 2010-03-29 (17:40) 10 godzin i 12 minut temu

A PiSu nic już nie wydobędzie z dna na którym osiadł.Oni są denni z samego założenia.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~karol 2010-03-29 (17:14) 10 godzin i 38 minut temu

wszystko pochrzanione bo dziennikarze bez ambicji nie chcą się douczać.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
muminka 2010-03-29 (16:40) 11 godzin i 12 minut temu

strach się bać i cokolwiek manewrować przy Korei !!

odpowiedz