więcej

Korea Płd. chce wydobyć zatopiony okręt.

REUTERS |  dodane 2010-03-29 (16:06) 4 lata 4 miesiące 2 dni 19 godzin i 43 minuty temu
drukuj

Na wodach u zachodniego wybrzeża Korei Północnej zatonął południowokoreański okręt. Załoga liczyła 104 marynarzy - 46 nadal pozostaje zaginionych. Rodziny zaginionych starły się z wojskiem. Południowokoreańska marynarka planuje wyciągnąć zatopiony okręt na powierzchnię wody - to pozwoli ustalić przyczynę zatonięcia.
REUTERS






(od)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Przeczytaj też

Seul chce odwetu za zatopiony okręt - Phenian grozi wojną

dodane 2010-05-20 (09:30) 4 lata 2 miesiące 12 dni 2 godziny i 19 minut temu

Odnaleziono fragment torpedy - to ona zatopiła okręt?

dodane 2010-05-18 (05:25) 4 lata 2 miesiące 14 dni 6 godzin i 24 minuty temu

Kryzys między Koreami - armia w stanie pogotowia

dodane 2010-03-30 (10:53) 4 lata 4 miesiące 2 dni i 56 minut temu

Korea Północna zatopiła południowokoreański okręt?

dodane 2010-03-26 (16:27) 4 lata 4 miesiące 5 dni 19 godzin i 22 minuty temu

Korea Północna grozi wojną i szykuje dywizję rakietową

aktualizacja 2010-03-09 (11:20) 4 lata 4 miesiące 23 dni i 29 minut temu

Korea Północna: jesteśmy gotowi "wysadzić" USA

dodane 2010-03-08 (17:25) 4 lata 4 miesiące 23 dni 18 godzin i 24 minuty temu

W innych serwisach

Wojny, konflikty, zamachy

Kiedy świat płonie, najwięcej informacji znajdziesz w nowym serwisie Konflikty.wp.pl


Opinie (16)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~3333 2010-03-29 (18:23) 4 lata 4 miesiące 2 dni 17 godzin i 26 minut temu

platwusy gorsze od pisu
wole kaczki .

odpowiedz

0
0
kakadu 2010-03-30 (18:16) 4 lata 4 miesiące 1 dzień 17 godzin i 33 minuty temu

oby się okazało
że może ktoś z załogi jednak przeżył i będzie w stanie powiedzieć co się tam wydarzyło.

odpowiedz

0
0
victoria 2010-03-30 (18:14) 4 lata 4 miesiące 1 dzień 17 godzin i 35 minut temu

no mam nadzieję
że się nie okaże że 2ga strona miała w tym swój jakiś udział :/ to by mogło nawet doprowadzić do wojny...

odpowiedz

0
0
~karol 2010-03-29 (17:14) 4 lata 4 miesiące 2 dni 18 godzin i 35 minut temu

statek. okręt, waga 1200 ton
wszystko pochrzanione bo dziennikarze bez ambicji nie chcą się douczać.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Sharky 2010-03-30 (09:43) 4 lata 4 miesiące 2 dni 2 godziny i 6 minut temu

dajcie rekinom sie porządnie najeść, gdzie jest greenpeace!!! prawo morskie mówi że co jest w zasięgu paszczy rekina jest jego!!!

odpowiedz

0
0
~Ciemniak 2010-03-29 (18:56) 4 lata 4 miesiące 2 dni 16 godzin i 53 minuty temu

W USA rządzi Bolszewia, więc Czerwoni POdnoszą Ryje.
Świat sam się prosi o katastrofę, tolerując Komunistycznych Bandytów, wszelkiej maści Zboków jako POprawne POlitycznie. Zapłacą za to. Oni litości nie znają...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~nonez 2010-03-29 (18:41) 4 lata 4 miesiące 2 dni 17 godzin i 8 minut temu

Korea Płd. chce wydobyć zatopiony okręt
Okręt - to jednostka wojenna uzbrojona, Statek to jednostka handlowa nieuzbrojona.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Rybuś 2010-03-29 (18:45) 4 lata 4 miesiące 2 dni 17 godzin i 4 minuty temu

Okręt
A co robił okręt wojenny Korei Południowej u wybrzeży Korei Północnej?

odpowiedz

0
0
~Pan Sułek 2010-03-29 (17:40) 4 lata 4 miesiące 2 dni 18 godzin i 9 minut temu

Dno.
A PiSu nic już nie wydobędzie z dna na którym osiadł.Oni są denni z samego założenia.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
muminka 2010-03-29 (16:40) 4 lata 4 miesiące 2 dni 19 godzin i 9 minut temu

bryy
strach się bać i cokolwiek manewrować przy Korei !!

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Prof. Witold Kieżun dla WP.PL: większość moich studentów uważa Polaków za nazistów
dodane 2014-07-15 (07:47) 17 dni 4 godziny i 2 minuty temu

Kolejny skandal wokół CIA. Szpiegowano senacką komisję
dodane 2014-08-01 (09:53) 1 godzinę i 56 minut temu

Prognoza pogody
dodane 2014-08-01 (00:13) 11 godzin i 36 minut temu

Janusz Piechociński: nie będzie wrześniowej rekonstrukcji rządu
dodane 2014-08-01 (04:49) 7 godzin i 1 minutę temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zgadzasz się z wynikami kontroli NIK dot. przygotowania szkół do przyjęcia sześciolatków?

liczba oddanych głosów: 1261