więcej

Korea Płd. chce wydobyć zatopiony okręt.

REUTERS |  dodane 2010-03-29 (16:06) 4 lata 3 miesiące 24 dni 1 godzinę i 56 minut temu
drukuj

Na wodach u zachodniego wybrzeża Korei Północnej zatonął południowokoreański okręt. Załoga liczyła 104 marynarzy - 46 nadal pozostaje zaginionych. Rodziny zaginionych starły się z wojskiem. Południowokoreańska marynarka planuje wyciągnąć zatopiony okręt na powierzchnię wody - to pozwoli ustalić przyczynę zatonięcia.
REUTERS






(od)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Przeczytaj też

Seul chce odwetu za zatopiony okręt - Phenian grozi wojną

dodane 2010-05-20 (09:30) 4 lata 2 miesiące 3 dni 8 godzin i 32 minuty temu

Odnaleziono fragment torpedy - to ona zatopiła okręt?

dodane 2010-05-18 (05:25) 4 lata 2 miesiące 5 dni 12 godzin i 37 minut temu

Kryzys między Koreami - armia w stanie pogotowia

dodane 2010-03-30 (10:53) 4 lata 3 miesiące 23 dni 7 godzin i 9 minut temu

Korea Północna zatopiła południowokoreański okręt?

dodane 2010-03-26 (16:27) 4 lata 3 miesiące 27 dni 1 godzinę i 35 minut temu

Korea Północna grozi wojną i szykuje dywizję rakietową

aktualizacja 2010-03-09 (11:20) 4 lata 4 miesiące 14 dni 6 godzin i 42 minuty temu

Korea Północna: jesteśmy gotowi "wysadzić" USA

dodane 2010-03-08 (17:25) 4 lata 4 miesiące 15 dni i 37 minut temu

W innych serwisach

Wojny, konflikty, zamachy

Kiedy świat płonie, najwięcej informacji znajdziesz w nowym serwisie Konflikty.wp.pl


Opinie (16)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~3333 2010-03-29 (18:23) 4 lata 3 miesiące 23 dni 23 godziny i 39 minut temu

platwusy gorsze od pisu
wole kaczki .

odpowiedz

0
0
kakadu 2010-03-30 (18:16) 4 lata 3 miesiące 22 dni 23 godziny i 46 minut temu

oby się okazało
że może ktoś z załogi jednak przeżył i będzie w stanie powiedzieć co się tam wydarzyło.

odpowiedz

0
0
victoria 2010-03-30 (18:14) 4 lata 3 miesiące 22 dni 23 godziny i 48 minut temu

no mam nadzieję
że się nie okaże że 2ga strona miała w tym swój jakiś udział :/ to by mogło nawet doprowadzić do wojny...

odpowiedz

0
0
~karol 2010-03-29 (17:14) 4 lata 3 miesiące 24 dni i 48 minut temu

statek. okręt, waga 1200 ton
wszystko pochrzanione bo dziennikarze bez ambicji nie chcą się douczać.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Sharky 2010-03-30 (09:43) 4 lata 3 miesiące 23 dni 8 godzin i 19 minut temu

dajcie rekinom sie porządnie najeść, gdzie jest greenpeace!!! prawo morskie mówi że co jest w zasięgu paszczy rekina jest jego!!!

odpowiedz

0
0
~Ciemniak 2010-03-29 (18:56) 4 lata 3 miesiące 23 dni 23 godziny i 6 minut temu

W USA rządzi Bolszewia, więc Czerwoni POdnoszą Ryje.
Świat sam się prosi o katastrofę, tolerując Komunistycznych Bandytów, wszelkiej maści Zboków jako POprawne POlitycznie. Zapłacą za to. Oni litości nie znają...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~nonez 2010-03-29 (18:41) 4 lata 3 miesiące 23 dni 23 godziny i 21 minut temu

Korea Płd. chce wydobyć zatopiony okręt
Okręt - to jednostka wojenna uzbrojona, Statek to jednostka handlowa nieuzbrojona.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Rybuś 2010-03-29 (18:45) 4 lata 3 miesiące 23 dni 23 godziny i 17 minut temu

Okręt
A co robił okręt wojenny Korei Południowej u wybrzeży Korei Północnej?

odpowiedz

0
0
~Pan Sułek 2010-03-29 (17:40) 4 lata 3 miesiące 24 dni i 22 minuty temu

Dno.
A PiSu nic już nie wydobędzie z dna na którym osiadł.Oni są denni z samego założenia.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
muminka 2010-03-29 (16:40) 4 lata 3 miesiące 24 dni 1 godzinę i 22 minuty temu

bryy
strach się bać i cokolwiek manewrować przy Korei !!

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Prokuratura: w organizmie 21-latka z Zawiercia wykryto m.in. dopalacze
dodane 2014-07-23 (16:35) 1 godzinę i 27 minut temu

Awaryjne lądowanie samolotu na Tajwanie. Zginęło 51 osób
dodane 2014-07-23 (15:18) 2 godziny i 44 minuty temu

materiał foto

Katastrofa samolotu na Tajwanie
dodane 2014-07-23 (16:21) 1 godzinę i 41 minut temu

Separatyści zestrzelili dwa ukraińskie myśliwce - film
dodane 2014-07-23 (14:58) 3 godziny i 4 minuty temu

Prof. Bogdan Chazan dostał propozycję pracy
dodane 2014-07-23 (15:09) 2 godziny i 53 minuty temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy w kontekście ostatnich wydarzeń na Ukrainie czujesz się bezpiecznie w Polsce?

liczba oddanych głosów: 4295