więcej

śląskie

Zwyrodnialec z Katowic gwałcił córkę i pasierbicę.

Policja, WP.PL |  dodane 2011-09-19 (12:21) 3 lata 2 miesiące 29 dni 10 godzin i 21 minut temu
drukuj

Policja z Katowic zatrzymała 41-letniego mężczyznę, który przez lata gwałcił swoją córkę i pasierbicę. Podejrzany został tymczasowo aresztowany. Grozi mu za to 12 lat więzienia.

Sprawa wyszła na jaw 15 września, kiedy dzielnicowy zdobył informację o gwałtach dokonywanych przez 41-latka. Wstrząsające przypadki kazirodztwa potwierdziła żona podejrzanego - matka siedmiorga dzieci. Mężczyzna jest ojcem czwórki dzieci, a ojczymem wobec trójki innych.

Policjanci ustalili, że 41-latek gwałcił swoją pasierbicę od 2002 roku, dziewczynka miała wtedy 11 lat. Gwałcił ją również gdy była już dorosła.

Śledczy ujawnili także przypadki obcowania płciowego podejrzanego ze swoją córką. Dochodziło do nich od 2006 roku. Dziewczynka miała wtedy również 11 lat.

- Przez lata sprawa rozgrywała się w domowych murach. Rodzina była terroryzowana przez mężczyznę i zmuszana do milczenia - powiedział podkom. mgr Jacek Pytel w TVN24. Mężczyzna groził im śmiercią i używał przemocy.

Podejrzany został aresztował na trzy miesiące. 41-latkowi grozi dwunastoletni pobyt w więzieniu.


(msz)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 12 63.16%
nie 7 36.84%

Przeczytaj też

Trybunał w Strasburgu potwierdził zakaz kazirodztwa

dodane 2012-04-12 (17:45) 2 lata 8 miesięcy 6 dni 4 godziny i 57 minut temu

Gwałcił swoją nastoletnią córkę przez siedem lat

dodane 2011-12-10 (19:15) 3 lata 8 dni 3 godziny i 27 minut temu

Zgwałcił modelkę, potem szantażował okrutnym nagraniem

dodane 2011-11-18 (10:10) 3 lata 1 miesiąc 12 godzin i 32 minuty temu

Okradli kopalnię; wpadli, bo chcieli ukraść więcej

dodane 2011-09-22 (13:15) 3 lata 2 miesiące 26 dni 9 godzin i 27 minut temu

Zrozpaczeni rodzice: 41-letni syn nie chce się wyprowadzić

dodane 2011-09-20 (15:45) 3 lata 2 miesiące 28 dni 6 godzin i 57 minut temu

Gwałcił córki. Inny miał z córką dzieci. Niemcy wstrząśnięci

dodane 2011-09-14 (21:30) 3 lata 3 miesiące 4 dni 1 godzinę i 12 minut temu

Zatrzymany w Hiszpanii Polak jest zabójcą?

dodane 2011-09-12 (20:26) 3 lata 3 miesiące 6 dni 2 godziny i 16 minut temu

Ta sprawa wstrząsnęła opinią publiczną - nowe fakty

dodane 2011-09-09 (17:20) 3 lata 3 miesiące 9 dni 5 godzin i 22 minuty temu

Z nożem i prętem napadł na córkę - "to miłość ojca"

dodane 2011-09-06 (12:20) 3 lata 3 miesiące 12 dni 10 godzin i 22 minuty temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Spisała was kiedyś policja ?

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (182)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

123
7
~lili 2011-09-19 (12:51) 3 lata 2 miesiące 29 dni 9 godzin i 51 minut temu

Co to za matka, że patrzyła na tragedię swoich dzieci. Nie zrobiła nic. Jest współwinna bo milczała, nie szukała nigdzie pomocy. Ją też do paki.

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

74
4
~juras 2011-09-19 (13:00) 3 lata 2 miesiące 29 dni 9 godzin i 42 minuty temu

Nie wiem kto to by musiał wygrać wybory żeby zdjęcie i nazwisko takiego zwyrodnialca nie było chronione przez nasze państwo

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

47
1
~zuzaa zz 2011-09-19 (12:52) 3 lata 2 miesiące 29 dni 9 godzin i 50 minut temu

mam nadziej ze koledzy z celi odpowiednio zajma sie tym gĂśwnem

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

44
3
~torken 2011-09-19 (14:27) 3 lata 2 miesiące 29 dni 8 godzin i 15 minut temu

Matka powinna dostać połowę tego wyroku. A "ojciec" x2.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

40
1
Polak 2011-09-19 (12:49) 3 lata 2 miesiące 29 dni 9 godzin i 53 minuty temu

Jako 53 latek wyjdzie z więzienia i będzie nadal gwałcił i do tego mordował w odwecie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

39
1
~Przemek 2011-09-19 (12:55) 3 lata 2 miesiące 29 dni 9 godzin i 47 minut temu

Kara śmierci!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

34
1
~brrr 2011-09-19 (12:57) 3 lata 2 miesiące 29 dni 9 godzin i 45 minut temu

12 lat. jak za handel ziołem. brzydzę się polskiego prawa

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

33
0
~An... 2011-09-19 (12:55) 3 lata 2 miesiące 29 dni 9 godzin i 47 minut temu

opublikować zdjęcie tego buhaja niech rodzina wie jakie "zwierzę" (nie obrażać prawdziwych zwierząt) ma w soim rodzie, a i współlokatorzy celi też mile go przywitają.

odpowiedz

33
0
~rasheed! 2011-09-19 (12:54) 3 lata 2 miesiące 29 dni 9 godzin i 48 minut temu

Jedyny słuszny wyrok to kastracja!

odpowiedz

32
0
~Zwierzka 2011-09-19 (12:59) 3 lata 2 miesiące 29 dni 9 godzin i 43 minuty temu

Nie ma takiej groźby, która powstrzymałaby mnie przed zabiciem faceta, który gwałciłby moje dziecko, jeżeli nie mogłabym w inny sposób tego załatwić (policja, więzienie). A swoją drogą 12 lat za gwałcenie dzieci, to świadczy o naszym tzw. "prawie".

odpowiedz

32
0
~poco 2011-09-19 (12:57) 3 lata 2 miesiące 29 dni 9 godzin i 45 minut temu

a matka wiedziała i co? tak samo winna ,patologia

odpowiedz

28
1
~Eva 2011-09-19 (13:39) 3 lata 2 miesiące 29 dni 9 godzin i 3 minuty temu

a gdzie byla ta "mamusia" ? I gdzie te pracownice urzedniczki z pseudo opieki spolecznej

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

22
1
~ewela 2011-09-19 (15:49) 3 lata 2 miesiące 29 dni 6 godzin i 53 minuty temu

Tusk miał takich kastrować chemicznie!!!!!!!!! i co ?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

25
4
~dario 2011-09-19 (15:01) 3 lata 2 miesiące 29 dni 7 godzin i 41 minut temu

kara śmierci!!! moge wykonac ja!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

23
2
~oLo 2011-09-19 (13:58) 3 lata 2 miesiące 29 dni 8 godzin i 44 minuty temu

Jaki dożywocie - za nasze podatki? Kula w łeb ! Ale nie wolno w naszym cywilizowanym, "katolickim" kraju - ! I dalej mówcie że zło dobrem zwyciężaj...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

22
1
~k 2011-09-19 (12:53) 3 lata 2 miesiące 29 dni 9 godzin i 49 minut temu

polska "sprawiedliwość"! Za coś takiego 12 lat, a za "maryśkę" 8 lat! Totalna porażka!

odpowiedz

19
0
karolinakukula21 2011-09-19 (13:41) 3 lata 2 miesiące 29 dni 9 godzin i 1 minutę temu

Powinien dostać dożywocie bo wyjdzie i wszystkich pozabija Swir jeden.

odpowiedz

18
0
~mgr 2011-09-19 (12:51) 3 lata 2 miesiące 29 dni 9 godzin i 51 minut temu

Skandal 12 to max dla takiego zwyrodnialca, tylko przywrócenie kary śmierci dla takich smieci pomoże chronić dzieci

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

25
8
~socjotechnik 2011-09-19 (13:37) 3 lata 2 miesiące 29 dni 9 godzin i 5 minut temu

Chociaż to wstrząsająca wiadomość, to jednak zapaść demograficzna Polski, ogromne i trwające już ponad dwie dekady bezrobocie Polaków, wymuszona emigracja, brakekonomicznych warunków do zakładania rodzin i tym podobne nieszczęścia są znacznie ważniejsze w czasie wyborów, a mimo to ani słowa w mediach na ten temat! Oto jak manipuluje się tym zamulonym ludem!

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

20
4
~Kat 2011-09-19 (13:47) 3 lata 2 miesiące 29 dni 8 godzin i 55 minut temu

A gdzie jest Tusk i obiecywana przez niego kastracja farmakologiczna??? Niedługo wybory - odeślijmy tego kłamcę i jego ekipę w polityczny niebyt.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Gen. Roman Polko: terroryści atakują tam, gdzie jest im łatwiej uderzyć
dodane 2014-12-18 (10:24) 12 godzin i 18 minut temu

materiał wideo

Włoska prasa o przełomie amerykańsko-kubańskim: osobisty sukces papieża
dodane 2014-12-18 (10:05) 12 godzin i 37 minut temu

Dziś odbędzie się pogrzeb ofiar tragedii w Rakowiskach
dodane 2014-12-18 (09:55) 12 godzin i 47 minut temu

Bronisław Komorowski podpisał ustawę o ratyfikacji umowy UE-Ukraina
dodane 2014-12-17 (12:00) 1 dzień 10 godzin i 42 minuty temu

Polski konwój jedzie na Ukrainę
dodane 2014-12-17 (12:30) 1 dzień 10 godzin i 12 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 28384