Strona główna serwisu
Tragiczny wypadek w Mikołowie: samochód uderzył w drzewo, zginęło pięć młodych osób

Tragiczny wypadek w Mikołowie: samochód uderzył w drzewo, zginęło pięć młodych osób

Pięć młodych osób zginęło w wypadku drogowym w Mikołowie. Samochód uderzył w drzewo - poinformowała rzeczniczka mikołowskiej policji Magdalena Wiśniewska.


W niedzielę nad ranem kierujący samochodem vw passat zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło przy ulicy Przelotowej w Bujakowie (droga wojewódzka nr 925) - dzielnicy Mikołowa.

- W wyniku wypadku zginęły dwie kobiety i trzech mężczyzn w wieku 19 i 20 lat. Z wstępnych informacji wynika, że byli w pracy i wracali z nocnej zmiany - powiedziała Magdalena Wiśniewska.

Jak informuje policja, na miejscu zginęły trzy osoby, dwie były reanimowane po wypadku, ale reanimacja nie powiodła się.

Droga wojewódzka nr 925 jest już przejezdna.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (270)
Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
76
Adam Stefaniak 2012-07-08 (09:58) 8 godzin i 59 minut temu

PRAWO JAZDA POWINNO BYĆ OD 25 ROKU ŻYCIA TA MŁODSZA HOŁOTA MA TROCINY ZAMIAST MÓZGU PAL SZEŚĆ JAK ZABIJAJĄ SIEBIE GORZEJ JAK SIĘ TRAFI NA TAKIEGO NA DRODZE I NIC JUŻ NIE MOŻNA ZROBIĆ

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
66
~kolo 2012-07-08 (11:05) 7 godzin i 52 minut temu

Prawko od 25 roku życia

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
57
Adam Stefaniak 2012-07-08 (10:49) 8 godzin i 8 minut temu

HAHAHAHA LUDZIE PADAM KTOŚ TU NAPISAŁ ŻE PROBLEMEM NA DROGACH SA TAMUJACY RUCH I NIE PATRZĄCY W LUSTERKA STARSI LUDZIE PROSZĘ WAS PEWNIE JAKIŚ SIĘ TAM TRAFI ALE TO SĄ WYJĄTKI POTWIERDZAJĄCE REGUŁE ŻE BANDYDATAMI NA DROGACH SĄ MŁODE ŁEBKI Z TROCINAMI ZAMIAST MÓZGU KTO SĄDZI INACZEJ JEST TAK SAMO GŁUPI JAK GRUPKA TYCH KOZAKÓW ZASUWAJĄCA TYM AUTEM

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3