więcej

śląskie

Tragiczny wypadek w Mikołowie: samochód uderzył w drzewo, zginęło pięć młodych osób.

Logo dostawcyZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.  PAP |  aktualizacja 2012-07-08 (14:34) 2 lata 5 miesięcy 13 dni 22 godziny i 30 minut temu
drukuj

Pięć młodych osób zginęło w wypadku drogowym w Mikołowie. Samochód uderzył w drzewo - poinformowała rzeczniczka mikołowskiej policji Magdalena Wiśniewska.



W niedzielę nad ranem kierujący samochodem vw passat zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło przy ulicy Przelotowej w Bujakowie (droga wojewódzka nr 925) - dzielnicy Mikołowa.

- W wyniku wypadku zginęły dwie kobiety i trzech mężczyzn w wieku 19 i 20 lat. Z wstępnych informacji wynika, że byli w pracy i wracali z nocnej zmiany - powiedziała Magdalena Wiśniewska.

Jak informuje policja, na miejscu zginęły trzy osoby, dwie były reanimowane po wypadku, ale reanimacja nie powiodła się.

Droga wojewódzka nr 925 jest już przejezdna.


(tw)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 16 25.4%
nie 47 74.6%

Przeczytaj też

Tragiczny wypadek w woj. warmińsko-mazurskim. W aucie spłonęły dwie osoby

dodane 2012-07-27 (16:45) 2 lata 4 miesiące 24 dni 20 godzin i 19 minut temu

Tragedia w Lublinie: 18-letnia tancerka wypadła z okna

dodane 2012-07-13 (19:03) 2 lata 5 miesięcy 8 dni 18 godzin i 1 minutę temu

Wypadek w RPA: pociąg zderzył się z ciężarówką, 20 zabitych

aktualizacja 2012-07-13 (13:54) 2 lata 5 miesięcy 8 dni 23 godziny i 10 minut temu

Tragiczny wypadek w Markach - motocyklista zginął na miejscu

dodane 2012-07-12 (09:00) 2 lata 5 miesięcy 10 dni 4 godziny i 4 minuty temu

Wypadek samochodu wiozącego arcybiskupa Edmunda Piszcza

dodane 2012-07-10 (17:12) 2 lata 5 miesięcy 11 dni 19 godzin i 52 minuty temu

Tragedia w Wesołej - mężczyzna nie miał szans

dodane 2012-07-10 (09:30) 2 lata 5 miesięcy 12 dni 3 godziny i 34 minuty temu

Ruda Śląska w żałobie po śmierci pięciorga maturzystów

dodane 2012-07-09 (14:50) 2 lata 5 miesięcy 12 dni 22 godziny i 14 minut temu

Tragiczny wypadek w Wielkopolsce: zginął 20-letni kierowca

dodane 2012-07-06 (16:20) 2 lata 5 miesięcy 15 dni 20 godzin i 44 minuty temu

Wypadek na obwodnicy Zielonej Góry. Są ranni

dodane 2012-07-02 (09:30) 2 lata 5 miesięcy 20 dni 3 godziny i 34 minuty temu

3 osoby zginęły, w wypadku w Wielkopolsce

dodane 2012-06-30 (10:34) 2 lata 5 miesięcy 22 dni 2 godziny i 30 minut temu

materiał foto

Tragiczny wypadek k. Jasienicy

dodane 2012-05-26 (17:16) 2 lata 6 miesięcy 25 dni 19 godzin i 48 minut temu
materiał foto

Tragedia na Podkarpaciu

dodane 2011-07-12 (09:54) 3 lata 5 miesięcy 10 dni 3 godziny i 10 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (270)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

76
9
...../// 2012-07-08 (09:58) 2 lata 5 miesięcy 14 dni 3 godziny i 6 minut temu

PRAWO JAZDA POWINNO BYĆ OD 25 ROKU ŻYCIA TA MŁODSZA HOŁOTA MA TROCINY ZAMIAST MÓZGU PAL SZEŚĆ JAK ZABIJAJĄ SIEBIE GORZEJ JAK SIĘ TRAFI NA TAKIEGO NA DRODZE I NIC JUŻ NIE MOŻNA ZROBIĆ

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

66
11
~kolo 2012-07-08 (11:05) 2 lata 5 miesięcy 14 dni 1 godzinę i 59 minut temu

Prawko od 25 roku życia

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

57
4
...../// 2012-07-08 (10:49) 2 lata 5 miesięcy 14 dni 2 godziny i 15 minut temu

HAHAHAHA LUDZIE PADAM KTOŚ TU NAPISAŁ ŻE PROBLEMEM NA DROGACH SA TAMUJACY RUCH I NIE PATRZĄCY W LUSTERKA STARSI LUDZIE PROSZĘ WAS PEWNIE JAKIŚ SIĘ TAM TRAFI ALE TO SĄ WYJĄTKI POTWIERDZAJĄCE REGUŁE ŻE BANDYDATAMI NA DROGACH SĄ MŁODE ŁEBKI Z TROCINAMI ZAMIAST MÓZGU KTO SĄDZI INACZEJ JEST TAK SAMO GŁUPI JAK GRUPKA TYCH KOZAKÓW ZASUWAJĄCA TYM AUTEM

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

59
10
~grzes imielin 2012-07-08 (09:51) 2 lata 5 miesięcy 14 dni 3 godziny i 13 minut temu

Młodzież...bez wyobraźni chowana na "kulturze" Wojewódzkiego...tak to sie kończy,zuchwałość,pycha i głupota=pogrzeb

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

47
1
~szymon 2012-07-08 (09:50) 2 lata 5 miesięcy 14 dni 3 godziny i 14 minut temu

noga z gazu...przyczyna jak zwykle w takich przypadkach prędkość ! Wiązac ze sobą 4 inne osoby trzeba "myśleć".

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

40
2
~Mikołow_Janka 2012-07-08 (10:50) 2 lata 5 miesięcy 14 dni 2 godziny i 14 minut temu

Jeżdżą jak wariaci! Widziałam jak w krótkim czasie, jednokierunkowa ' pod prąd ' jechały 4 auta. Ale policji nie widać ! Komendantem jest specjalista ' drogowszczyk - biała czapeczka '. Może uktywni swoich podwładnych. Niech nie stoją w krzakach z SUSZARKAMI, a pokazują się publicznie. PANIE TOMASZU kumyndancie rejumowy !

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

38
1
~Normalny 2012-07-08 (11:10) 2 lata 5 miesięcy 14 dni 1 godzinę i 54 minuty temu

kilka tygodni temu ,kilku młodych ludzi jechało audi , na liczniku w terenie zabudowanym ponad 150km/h. na łuku drogi wypadli z trasy , scieli dwa słupy i murowane ogrodzenie rozniesli w strzepy , postawili audi na sztorc na przednim zderzaku ... wszyscy 5 młodych łbów przezyło .. teraz widze jak dwóch kompanów chodzi po moim osiedlu , jeden z noga w gipsie , drugi w kołnierzu ortopedycznym.. wsród młodziezy graja bochaterów ... a kto kierował ? nie moga sobie przypomnieć , tak byli pijani ...i to jest własnie wskazówka dla innych młodych .. pij , jedż , szalej , nic ci sie nie stanie .. nawet prawka nie stracisz , bo nasza policja ( czytaj -gajowi ) nadaje sie tylko do pilnowania drzewa w lesie , bo takie nie ucieknie .... to jest chore państwo ... ja z uwagi na swoja prace jezdze duzo po Europie , tam jest takie coś nie do pomyslenia ... sprubój małolacie wsiąść po piwie do auta w takiej np. Norwegi ...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

40
6
~t 2012-07-08 (09:59) 2 lata 5 miesięcy 14 dni 3 godziny i 5 minut temu

tak to jest kupić na pierwsze auto pasata ktory zapi er dala jak dziki

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

27
0
~Inka 2012-07-08 (09:55) 2 lata 5 miesięcy 14 dni 3 godziny i 9 minut temu

Tak to jest jak szczyle siadaja za kolkiem.A chca puscic 14 latkow na jezdnie.Masakra co wtedy bedzie.

odpowiedz

25
1
~lol 2012-07-08 (10:14) 2 lata 5 miesięcy 14 dni 2 godziny i 50 minut temu

Trzeba dalej nie zapinać pasów i jeszcze szybciej jeździć. Jeszcze pewnie z dyskoteki wracali, nie zdziwiłbym się jakby kierowca trochę popił bo niektórzy ludzie w tym wieku cierpią na brak rozumu za kierownicą...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

26
3
~cokolwiek 2012-07-08 (13:07) 2 lata 5 miesięcy 13 dni 23 godziny i 57 minut temu

Wierzyć się nie chce, że niektórzy ludzie w ogóle nie znając okoliczności piszą takie głupoty. Moi znajomi zginęli w tym wypadku i doskonale wiem, że wracali z PRACY, a nie z imprezy. Ogarnijcie się ludzie.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

21
2
~Maks 2012-07-08 (10:28) 2 lata 5 miesięcy 14 dni 2 godziny i 36 minut temu

I znów "selekcja naturalna". Weekend,noc, balanga, młodzież w samochodzie.

odpowiedz

21
2
~ana 2012-07-08 (09:44) 2 lata 5 miesięcy 14 dni 3 godziny i 20 minut temu

Zaczęły się wakacje, zabawa, alkohol i nocne powroty z dyskotek. A potem tragedie, pogrzeby, rozpacz rodzin.

odpowiedz

19
1
~andra 2012-07-08 (12:25) 2 lata 5 miesięcy 14 dni i 39 minut temu

Gdyby każdy kierowca stosował się do przepisów i znaków drogowych,a w szczególności tych z ograniczeniem prędkości mielibyśmy o 90% mniej wypadków...

odpowiedz

18
0
~szalon' 2012-07-08 (10:31) 2 lata 5 miesięcy 14 dni 2 godziny i 33 minuty temu

Taka niestety smutna prawda. Sam mam 19 lat i uważam, że jeżdżę rozważnie, staram się nie przekraczać prędkości i jeździć z wyobraźnią ale widzę, jak jeżdżą moi rówieśnicy..

odpowiedz

18
1
~wolny y 2012-07-08 (09:54) 2 lata 5 miesięcy 14 dni 3 godziny i 10 minut temu

zmarli już nie wstaną , dla rodzin i bliskich to wielka tragedia , serdeczne wyrazy wspólczucia dla rodzin, bliskich i przyjaciół , przyczyna zapewne brawura i zbyt małe umiejetności młodego kierowcy

odpowiedz

18
2
~a 2012-07-08 (10:14) 2 lata 5 miesięcy 14 dni 2 godziny i 50 minut temu

coz, scenariusz prawdopodobnie identyczny jak w podobnych przypadkach - pijani z dyskoteki jechali na łeb na szyje zeby laseczkom zaimponowac...dobrze ze nie zabili innych niewinnych ludzi. współczucie dla rodziców

odpowiedz

15
2
~Ona 2012-07-08 (12:52) 2 lata 5 miesięcy 14 dni i 12 minut temu

Ofiary tragedii wracały z pracy ... Znieczulica aż kipi z niektórych opinii, co to ma za znaczenie jakie auto i za ile ... nie rozumiem faktem jest niepotrzebna, bezsensowna śmierć 5 młodych ludzi ... Współczuje rodzinom.

odpowiedz

18
5
~KOL 2012-07-08 (12:04) 2 lata 5 miesięcy 14 dni 1 godzinę i 1 minutę temu

no i bardzo dobrze ! przynajmniej innym niezrobili krzywdy / gdyby w tej chwili szła kobieta z dzieckiem to by było po dziecku i po kobiecie / amen /

odpowiedz

37
24
~janek 2012-07-08 (10:05) 2 lata 5 miesięcy 14 dni 2 godziny i 59 minut temu

to są skutki braku dyscypliny w PL,braku policjantów na drogach i zachodnich wraków ze szrotów. No bo jak młody człowiek ma kupić nowy samochód, który kosztuje 50 000 zł? Może ma wziąć kredyt i przy zarobkach 1500 zł i spłacać razem ze zwariowanym oprocentowaniem w PO PL po 1000 zł przez 30 lat? PL to kraj, który pracuje na tusków, kaczorów i ich mafiozów. Ja tez mieszkam w PL, bo to moja ojczyzna, ale mam emeryturę w wysokości prawie 8000 zł, a moja żona 6400 zł, które wypracowaliśmy w Berlinie i za to żyjemy normalnie jak w Niemczech!

odpowiedz