więcej

śląskie

Tragiczny wypadek w Mikołowie: samochód uderzył w drzewo, zginęło pięć młodych osób.

Logo dostawcyZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.  PAP |  aktualizacja 2012-07-08 (14:34) 2 lata 1 miesiąc 24 dni 23 godziny i 1 minutę temu
drukuj

Pięć młodych osób zginęło w wypadku drogowym w Mikołowie. Samochód uderzył w drzewo - poinformowała rzeczniczka mikołowskiej policji Magdalena Wiśniewska.



W niedzielę nad ranem kierujący samochodem vw passat zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło przy ulicy Przelotowej w Bujakowie (droga wojewódzka nr 925) - dzielnicy Mikołowa.

- W wyniku wypadku zginęły dwie kobiety i trzech mężczyzn w wieku 19 i 20 lat. Z wstępnych informacji wynika, że byli w pracy i wracali z nocnej zmiany - powiedziała Magdalena Wiśniewska.

Jak informuje policja, na miejscu zginęły trzy osoby, dwie były reanimowane po wypadku, ale reanimacja nie powiodła się.

Droga wojewódzka nr 925 jest już przejezdna.


(tw)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 16 25.4%
nie 47 74.6%

Przeczytaj też

Tragiczny wypadek w woj. warmińsko-mazurskim. W aucie spłonęły dwie osoby

dodane 2012-07-27 (16:45) 2 lata 1 miesiąc 5 dni 20 godzin i 50 minut temu

Tragedia w Lublinie: 18-letnia tancerka wypadła z okna

dodane 2012-07-13 (19:03) 2 lata 1 miesiąc 19 dni 18 godzin i 32 minuty temu

Wypadek w RPA: pociąg zderzył się z ciężarówką, 20 zabitych

aktualizacja 2012-07-13 (13:54) 2 lata 1 miesiąc 19 dni 23 godziny i 41 minut temu

Tragiczny wypadek w Markach - motocyklista zginął na miejscu

dodane 2012-07-12 (09:00) 2 lata 1 miesiąc 21 dni 4 godziny i 35 minut temu

Wypadek samochodu wiozącego arcybiskupa Edmunda Piszcza

dodane 2012-07-10 (17:12) 2 lata 1 miesiąc 22 dni 20 godzin i 23 minuty temu

Tragedia w Wesołej - mężczyzna nie miał szans

dodane 2012-07-10 (09:30) 2 lata 1 miesiąc 23 dni 4 godziny i 5 minut temu

Ruda Śląska w żałobie po śmierci pięciorga maturzystów

dodane 2012-07-09 (14:50) 2 lata 1 miesiąc 23 dni 22 godziny i 45 minut temu

Tragiczny wypadek w Wielkopolsce: zginął 20-letni kierowca

dodane 2012-07-06 (16:20) 2 lata 1 miesiąc 26 dni 21 godzin i 15 minut temu

Wypadek na obwodnicy Zielonej Góry. Są ranni

dodane 2012-07-02 (09:30) 2 lata 2 miesiące 4 godziny i 5 minut temu

3 osoby zginęły, w wypadku w Wielkopolsce

dodane 2012-06-30 (10:34) 2 lata 2 miesiące 3 dni 3 godziny i 1 minutę temu

materiał foto

Tragiczny wypadek k. Jasienicy

dodane 2012-05-26 (17:16) 2 lata 3 miesiące 6 dni 20 godzin i 19 minut temu
materiał foto

Tragedia na Podkarpaciu

dodane 2011-07-12 (09:54) 3 lata 1 miesiąc 21 dni 3 godziny i 41 minut temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Czy miałeś kiedyś wypadek samochodowy?

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (270)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~adaś firs man 2013-03-21 (13:08) 1 rok 5 miesięcy 12 dni i 27 minut temu

całe szczęście że folkswagen,nie nasz samochód łowcy hanysów zagłębie łowcy hanysów i szczyny do ziemi-żegnajcie co na to skworc i jego sbecki transporter ojca ,,świętego''

odpowiedz

0
0
~rodzina 2012-07-15 (21:54) 2 lata 1 miesiąc 17 dni 15 godzin i 41 minut temu

Dopiero dziś odważyłam się wejść i zobaczyć zdjęcia z wypadku ,ale te nieprawdziwe komentarze tak strasznie ranią . Nie życzę tym osobą którzy głupoty wyssane z palca na forach wypisują przeżycia podobnej sytuacji . Dziękuję w imieniu wszystkich nas Tym z państwa którzy składali szczere wyrazy współczucia to jedynie można czytać choć z bólem serca ale jednak z jakąś ulgą DZIĘKUJEMY

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

23
12
~eugen 2012-07-08 (09:56) 2 lata 1 miesiąc 25 dni 3 godziny i 39 minut temu

Jechali za wolno i byli zbyt trzeźwi. Z dyskoteki. Natura wyeliminowała durne jednostki.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

7
2
~noPB 2012-07-08 (10:50) 2 lata 1 miesiąc 25 dni 2 godziny i 45 minut temu

Wieku na razie nie znamy, ale fakt że but kierowcy miał ciężką podeszwę, już tak.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~usa 2012-07-14 (03:12) 2 lata 1 miesiąc 19 dni 10 godzin i 23 minuty temu

W takim mlodym
W takim mlodym wieku osoba ma prawo jazdy wsiada za kierownice i powouje wypadek smiertelny ! Jesli nawet zasnal za kierownica i wiedzial ze jest zmeczony nie powinien prowadzic pojazdu! Cale zycie sie uczysz z sytuacjami na autostradzie ktorych nawet nie przewidzisz ! Ludzie nie maja doswiadzenia w takim mlodym wieku i robia wypadki......

odpowiedz

0
0
~emeryt 2012-07-13 (19:14) 2 lata 1 miesiąc 19 dni 18 godzin i 21 minut temu

Wiadomo więc,dlaczego zmniejsza się populacja Polaków.Przeważnie młodzi(20-25 lat)zabijają się samochodami lub motocyklami.

odpowiedz

4
8
~Fiolecik 2012-07-08 (12:12) 2 lata 1 miesiąc 25 dni 1 godzinę i 23 minuty temu

2 tygodnie temu tez miałam taki wypadek i tez było 3 chłopaków i ja z koleżanką.Wracalismy z nad morza i samochód dachowal i uderzył w drzewo.Wszyscy przeżyli a ja dziś jestem połamana...:(

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

60
114
~nika 2012-07-08 (10:04) 2 lata 1 miesiąc 25 dni 3 godziny i 31 minut temu

Ile istnień ludzkich można by było uratować gdyby zlikwidować przydrożne drzewa ...Miejscem drzew jest las,park,łąka a nie pobocze naszych wąskich dróg. i niech bezmózgowcy nie piszą ,że drzewa nie wybiegaja na jezdnię ,każdemu przydarzyło się albo przydarzy opuścić jezdnię oby wtedy nie rosło tam drzewo

odpowiedz

pokaż 19 ukrytych odpowiedzi

1
1
~darko 2012-07-10 (17:01) 2 lata 1 miesiąc 22 dni 20 godzin i 34 minuty temu

Skąd biorą się tacy ludzie? Nie macie pojęcia, jakie były okoliczności, a piszecie takie bzdury. Ponad miesiąc temu przeżyłam śmierć kumpla w tragicznym wypadku i dalej nie mogę się z tego otrząsnąć. Też miał 19lat i całe życie przed sobą. A jak zwykle ci, którzy wiedzieli najmniej, mieli najwięcej do powiedzenia.

odpowiedz

0
0
~paco 2012-07-10 (11:13) 2 lata 1 miesiąc 23 dni 2 godziny i 22 minuty temu

Za tych ilu juz ludzi zgineło! ktos cos mówił kiedys o PiS-e!!!!!!!!!

odpowiedz

0
6
~robrt 2012-07-09 (20:49) 2 lata 1 miesiąc 23 dni 16 godzin i 46 minut temu

hasło RÓBTA CO CHCETA widać że wciąż żyje. Inteligenciki z różnych małych miejscowości lub wiosek przyjeżdżają na studia do Warszawy, po studiach nie wracają do swojej miejscowości i zaczynają brykać bo nikogo z rodziny przy nich nie ma

odpowiedz

26
3
~cokolwiek 2012-07-08 (13:07) 2 lata 1 miesiąc 25 dni i 28 minut temu

Wierzyć się nie chce, że niektórzy ludzie w ogóle nie znając okoliczności piszą takie głupoty. Moi znajomi zginęli w tym wypadku i doskonale wiem, że wracali z PRACY, a nie z imprezy. Ogarnijcie się ludzie.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~Wierzący 2012-07-09 (13:17) 2 lata 1 miesiąc 24 dni i 18 minut temu

"jam jest Pan Bóg wszelkiego ciała, czy jest dla mnie co niemożliwego ?" Pan Bóg wskrzesi z martwych każde niezawinione życie gdy jego Syn przyjdzie w chwale raz na zawsze osądzić ludzi bo uzna że już dość tego ...

odpowiedz

6
11
~greg 2012-07-08 (17:03) 2 lata 1 miesiąc 24 dni 20 godzin i 32 minuty temu

ukochane auta polskiego buractwa: bmw, golf, i audi

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~korpol 2012-07-09 (00:21) 2 lata 1 miesiąc 24 dni 13 godzin i 14 minut temu

a mnie zastanawia zasadniczo kwestia, że wypowiedziała się "rzeczniczka mikołowskiej policji" - no to się Tusk musi naprawdę do roboty, bo państwo zaprawdę urzędnicze!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~lenrokk 2012-07-09 (01:02) 2 lata 1 miesiąc 24 dni 12 godzin i 33 minuty temu

Szkoda że tak MŁODO ODESZLI

odpowiedz

0
0
~KS 2012-07-09 (00:12) 2 lata 1 miesiąc 24 dni 13 godzin i 23 minuty temu

Pracuję na zmiany i wiem jak to jest. Być może kierowca nie odespał poprzedniej nocy i usnął za kierownicą licząc wcześniej że kimnie w robocie

odpowiedz

11
2
~Kamil 2012-07-08 (21:54) 2 lata 1 miesiąc 24 dni 15 godzin i 41 minut temu

Internetowe anonimowe cwaniaczki będą wieszać psy na zabitych. Tacy są mocni na necie gdy bez konsekwencji mogą smarować ile wlezie. Gdy mój kuzyn rozwalił się i zginął jego pasażer (był trzeźwy, zasnął za kierownicą) na forach wielu wieszało na nim psy, ale w realu nigdy nikt mu nic w twarz nie powiedział. Tacy z nich wielcy bohaterowie za nickami internetowymi, którzy oczywiście wszystko wiedzą najlepiej...

odpowiedz

8
2
~mmm 2012-07-08 (16:37) 2 lata 1 miesiąc 24 dni 20 godzin i 58 minut temu

Oni wracali z nocnej zmiany z pracy a nie z imprezy.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

3
8
igrek 2012-07-08 (12:54) 2 lata 1 miesiąc 25 dni i 41 minut temu

tylko szkoda tych żyć,ale brawura szaleństwo no i głupota młodości w pościgu za prędkością,właśnie zbiera w ten sposób żniwo,teraz tylko pogrzeb wspólny,no i myślę że ksiądz również powinien się zastanowić nad uczestnictwem w pogrzebie,gdyż nawet Pan Bóg ustanowił prawa i obowiązki,szkoda tylko że nie drogowe.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Donald Tusk w programie "Tomasz Lis na żywo"
dodane 2014-09-01 (22:03) 15 godzin i 32 minuty temu

Minister Wolfgang Schaeuble ironizuje: Nagrodę Karola Wielkiego - Putinowi
dodane 2014-09-01 (19:25) 18 godzin i 10 minut temu

Terrorysta z Donbasu grozi Polakom
dodane 2014-09-01 (18:13) 19 godzin i 22 minuty temu

680 żołnierzy ukraińskich w niewoli u separatystów
dodane 2014-09-01 (14:15) 23 godziny i 20 minut temu

CBOS: 73% Polaków ufa Bronisławowi Komorowskiemu
dodane 2014-09-01 (15:43) 21 godzin i 52 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Kto powinien zastąpić Donalda Tuska na stanowisku premiera?

liczba oddanych głosów: 11049