Strona główna serwisu
Na Warcie wznowiono poszukiwania Ewy Tylman

Na Warcie wznowiono poszukiwania Ewy Tylman

• RMF FM: Wznowiono poszukiwania Ewy Tylman
• Funkcjonariusze mają w planach patrolować brzeg rzeki aż do Obornik
Na Warcie w Poznaniu znów pojawili się policjanci szukający Ewy Tylman - informuje RMF FM. Mieszkanka stolicy Wielkopolski zaginęła pod koniec listopada w okolicach mostu Rocha. Podejrzany o jej zabójstwo twierdzi, że kobieta wpadła do rzeki.

Policjanci patrolują rzekę, ponieważ pozwala im na to teraz temperatura i brak lodu na Warcie.

Przeczytaj także: Apel brata Ewy Tylman


Ewa Tylman zaginęła 23 listopada. Gdy kilkanaście dni później zatrzymano, a następnie aresztowano towarzyszącego jej feralnej nocy Adama Z. pod zarzutem zabójstwa z zamiarem ewentualnym, wydawało się, że cała sprawa wyjaśni się lada dzień. Nic takiego jednak nie nastąpiło. Prokuratura zakłada, że ciało 26-letniej kobiety znajduje się w Warcie, ale mimo zakrojonej na szeroką skalę akcji poszukiwawczej, przez dwa miesiące nie udało się go odnaleźć.

Zwłok szukała policja, strażacy, płetwonurkowie i pracownicy biura detektywistycznego Krzysztofa Rutkowskiego, ale wciąż nie ma efektów. Ostatnio poszukiwania przerwano z uwagi na zbyt niską temperaturę.
RMF FM/WP

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (81)
Nie zgadzam się z opinią
30
Zgadzam się z opinią
205
~obiektywny 2016-01-30 (13:08) 9 godzin i 2 minuty temu

Niech mi ktoś powie jak to jest ,w Polsce uznaje się za zaginione dziesiątki osób rocznie, a w mediach pokazywane są poszukiwania jednej osobo,przepraszam 2 bo jeszcze zaginięcie dziewczyny z Sopotu chyba ciągle wałkowane, znajomości czy rodzice ,,poustawiani,,jak trzeba i gdzie treba

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
110
~yyyyyyyyyyy 2016-01-30 (13:09) 9 godzin i 1 minutę temu

Wcale z tego nie wynika , że gość ich obserwował, patrzył, jak prowadzają się, każdy by tak spojrzał. A w ogóle to pewnie zwłoki leżą zupełnie gdzie indziej , może w jakich opuszczonych riuinach, może gdzieś zakopane, a wersja podana ma na celu odwrócenie uwagi i zyskanie na czasie. Wiadomo, ęsli jej tam nie ma, to mogą sobie szukać lata.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
26
Zgadzam się z opinią
115
~mysz 2016-01-30 (13:51) 8 godzin i 19 minut temu

A ja uważam że w tym zaginięciu macza palce policja dlaczego śledztwo jest tak tajne bo sie boją że coś wyjdzie na jaw moim zdaniem ta dziewczyna żyje i została wywieziona gdzies za granice i sprzedana bo tak teraz wygląda nasza służba bezpieczeństwa 😳 strach wyjść na ulicę aż..... A może sie myle ale dziwne bo ciało po śmierci nie idzie na dno raczej na powierzchnie

odpowiedz

zgłoś do moderacji