Strona główna serwisu
Karambol w Kielcach -​ film
Karambol w Kielcach -​ film

Karambol w Kielcach -​ film

Dwa autobusy komunikacji miejskiej i cztery samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej, Żytniej i Żelaznej w Kielcach. Do zdarzenia doszło przed godz. 16. - Kierowcy obu autobusów w chwili zdarzenia byli trzeźwi, jak również trzeźwi byli kierowcy pojazdów osobowych - powiedział nadkom. Grzegorz Dudek z kieleckiej policji. Do szpitala trafiły cztery osoby.  
TVN24/x-news

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (64)
Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
27
~sahu 2014-01-11 (09:31) 7 godzin i 23 minut temu

zabronić jazdy po trzeźwemu,są sprawcami 98%wypadków

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
23
~obywatel 2014-01-11 (09:49) 7 godzin i 5 minut temu

wy barany z onetu , 30 sekund reklam by zobaczec 44 sekundy filmy , kur...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
19
~men 2014-01-11 (09:24) 7 godzin i 30 minut temu

No to policja ma niezłą zagwozdkę, wszyscy trzeźwi a doprowadzili do karambolu . I jak teraz znaleźć winnego ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
14
~Aneta 2014-01-11 (11:39) 5 godzin i 15 minut temu

Wszyscy trzeżwi???!!!! A to pech!!!! Niemożliwe!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
17
~Zenek 2014-01-11 (11:41) 5 godzin i 13 minut temu

Wszyscy trzeżwi??? No to trzeba przeprowadzić kontrole, dlaczego wszyscy byli trzeżwi, czyżby wódy w Kielcach zabrakło? A to pech!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
11
~bbbbb 2014-01-11 (09:38) 7 godzin i 16 minut temu

Niewazne czy ktos ucierpiał,numer 1 to czy byli trzeżwi

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
11
~kiks 2014-01-11 (09:18) 7 godzin i 36 minut temu

To skrzyżowanie budowano kilka lat ... miało być takie bezkolizyjne - a jakie jest widać..

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
8
~Dron 2014-01-11 (13:27) 3 godziny i 27 minut temu

Proszę, wszyscy trzeźwi, a tu wypadek? No i kogo policja teraz obwini????? A pan Kielczanin nie umiał wybełkotać jednego sensownego zdania tylko "samochód mi się tego..... no tego". Pewnie chciał powiedzieć się na mnie "wp....lił", ale zorientował się, że filmują, to nie wypada - a innego słowa nie umiał znaleźć.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
9
~kolega marka 2014-01-11 (12:41) 4 godziny i 13 minut temu

w referendum nalezy podniesc do 0.8 promila dopuszczalna zawartosc alkoholu we krwi kierowcy w polsce

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
8
~Z 2014-01-11 (11:29) 5 godzin i 25 minut temu

to teraz podniesienie kar za jazdę po trzeźwemu albo wprost zakaz prowadzenia pojazdu za wypadek po trzeźwemu !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
7
~aaaaaaaa 2014-01-11 (11:11) 5 godzin i 43 minut temu

......................... w 2012 roku TRZEŹWI wymordowali ponad 3 000 osób, nietrz. 306 osób.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
6
~baba 2014-01-11 (13:43) 3 godziny i 11 minut temu

Proponuję pozamykać wszystkie skrzyżowania. Karać trzeźwych kierowców są zagrożeniem na drogach.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
6
~a 2014-01-11 (11:25) 5 godzin i 29 minut temu

skoro trzeźwi powodują najwięcej wypadków to może ci tropiciele 0,26%% wreszcie zrozumieją, że głównym powodem jest głupota i należy się zastanawiać nad prawem jazdy dla takich głupków.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
6
~robert 2014-01-11 (10:46) 6 godzin i 8 minut temu

No cóż nic dziwnego ale kierowcy tych autobusów jeżdżą tragicznie oczywiście nie wszyscy mam na myśli tutaj panie które sobie świetnie radzą w odróżnieniu od ich kolegów .Są strasznie aroganccy i butni na drodze przy wyjeżdżaniu z zatoczek to masakra czuja się jak bogowie wszystko im wolno i wszystko mogą i zawsze oni maja pierwszeństwo .Technika jazdy też pozostawia wiele do zyczenia chodzi mi tu teraz o pasażerów , zero płynności jazdy panowie wieziecie ludzi a nie ziemniaki luzem młodzi to jakoś sobie tam poradzą chwycą drążek i po sprawie ale starsze osoby często sobie guzy nabijają Panowie kierowcy troche kultury jak Ciebie wpuszczają podziękuj jedz ale czekaj na ten gest od innego użytkownika i odwzajemnij tym samym a wszystkim będzie się żyło lepiej nie wymuszajcie a nie będzie takich sytuacji jak ta wyżej . A do zarządcy MPK Kielce apeluję zatrudniajcie panie bo one naprawde super jeżdżą

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
6
~Ett 2014-01-11 (09:54) 7 godzin temu

No to problem. Wszyscy kierowcy byli trzezwi. Tak to od razu byloby wiadomo co jest przyczyna karambolu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
5
~,,, 2014-01-11 (10:36) 6 godzin i 18 minut temu

Wszyścy trzezwi i karambol szkoda że który nie był po piwku to może nie doszło by wypadku

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
6
~JaJa 2014-01-11 (12:40) 4 godziny i 14 minut temu

Statystyki mówią prawdę 10% wypadków powodują pijani czyli 90% trzeźwi i to jest główny sprawca wypadków w Polsce.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~Szopka 2014-01-11 (12:40) 4 godziny i 14 minut temu

No jak to, to wszyscy byli tzreźwi ?????? Oooooooooo!!!! Zabrać im dożywotnio prawo jazdy, wpakowac do więziemia, nałożyć drkońską karę pieniążną i skonfiskować pojazdy a pasażerów uznać współwinnymi.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
6
~fff 2014-01-11 (11:01) 5 godzin i 53 minut temu

Zabrać wszystkim pojazdy. Na pewno byli pod wpływem innych środków.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~edi 2014-01-11 (10:41) 6 godzin i 13 minut temu

NO NIE!!! DO DUP.... TAKIE INFORMACJE!WSZYSCY TRZEŹWI! TO NIEDOPUSZCZALNE!!!!PANIE PŁEMIERZE NIECH PAN COŚ ZROBI!

odpowiedz