więcej

świętokrzyskie

Karambol w Kielcach - film.

TVN24/x-news |  dodane 2014-01-11 (09:10) 1 rok 17 dni 6 godzin i 1 minutę temu
drukuj

Dwa autobusy komunikacji miejskiej i cztery samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej, Żytniej i Żelaznej w Kielcach. Do zdarzenia doszło przed godz. 16. - Kierowcy obu autobusów w chwili zdarzenia byli trzeźwi, jak również trzeźwi byli kierowcy pojazdów osobowych - powiedział nadkom. Grzegorz Dudek z kieleckiej policji. Do szpitala trafiły cztery osoby.  






(kab)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 6 18.75%
nie 26 81.25%

Przeczytaj też

Pijany 17-latek z Krasnegostawu wpadł do rowu. Nie miał prawa jazdy i nie zatrzymał się do kontroli

aktualizacja 2014-01-16 (10:40) 1 rok 12 dni 4 godziny i 31 minut temu

Karambol w Niemczech. Zderzyło się 20 samochodów

dodane 2014-01-14 (07:51) 1 rok 14 dni 7 godzin i 20 minut temu

PSL sceptyczne wobec propozycji rządu ws. alkomatów w samochodach

dodane 2014-01-13 (13:40) 1 rok 15 dni 1 godzinę i 31 minut temu

Karambol w centrum Kielc. Są ranni

aktualizacja 2014-01-10 (17:48) 1 rok 17 dni 21 godzin i 23 minuty temu

W Niemczech spada liczba ofiar wypadków drogowych

dodane 2014-01-08 (10:55) 1 rok 20 dni 4 godziny i 16 minut temu

materiał wideo

Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką - 5 osób rannych

dodane 2014-01-08 (07:02) 1 rok 20 dni 8 godzin i 9 minut temu

W innych serwisach


Opinie (64)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

27
5
~sahu 2014-01-11 (09:31) 1 rok 17 dni 5 godzin i 40 minut temu

zabronić jazdy po trzeźwemu,są sprawcami 98%wypadków

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

23
3
~obywatel 2014-01-11 (09:49) 1 rok 17 dni 5 godzin i 22 minuty temu

wy barany z onetu , 30 sekund reklam by zobaczec 44 sekundy filmy , kur...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

19
0
~men 2014-01-11 (09:24) 1 rok 17 dni 5 godzin i 47 minut temu

No to policja ma niezłą zagwozdkę, wszyscy trzeźwi a doprowadzili do karambolu . I jak teraz znaleźć winnego ?

odpowiedz

14
1
~Aneta 2014-01-11 (11:39) 1 rok 17 dni 3 godziny i 32 minuty temu

Wszyscy trzeżwi???!!!! A to pech!!!! Niemożliwe!!!

odpowiedz

17
6
~Zenek 2014-01-11 (11:41) 1 rok 17 dni 3 godziny i 30 minut temu

Wszyscy trzeżwi??? No to trzeba przeprowadzić kontrole, dlaczego wszyscy byli trzeżwi, czyżby wódy w Kielcach zabrakło? A to pech!!!

odpowiedz

11
0
~bbbbb 2014-01-11 (09:38) 1 rok 17 dni 5 godzin i 33 minuty temu

Niewazne czy ktos ucierpiał,numer 1 to czy byli trzeżwi

odpowiedz

11
1
~kiks 2014-01-11 (09:18) 1 rok 17 dni 5 godzin i 53 minuty temu

To skrzyżowanie budowano kilka lat ... miało być takie bezkolizyjne - a jakie jest widać..

odpowiedz

8
0
~Dron 2014-01-11 (13:27) 1 rok 17 dni 1 godzinę i 44 minuty temu

Proszę, wszyscy trzeźwi, a tu wypadek? No i kogo policja teraz obwini????? A pan Kielczanin nie umiał wybełkotać jednego sensownego zdania tylko "samochód mi się tego..... no tego". Pewnie chciał powiedzieć się na mnie "wp....lił", ale zorientował się, że filmują, to nie wypada - a innego słowa nie umiał znaleźć.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

9
2
~kolega marka 2014-01-11 (12:41) 1 rok 17 dni 2 godziny i 30 minut temu

w referendum nalezy podniesc do 0.8 promila dopuszczalna zawartosc alkoholu we krwi kierowcy w polsce

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

8
1
~Z 2014-01-11 (11:29) 1 rok 17 dni 3 godziny i 42 minuty temu

to teraz podniesienie kar za jazdę po trzeźwemu albo wprost zakaz prowadzenia pojazdu za wypadek po trzeźwemu !

odpowiedz

7
0
~aaaaaaaa 2014-01-11 (11:11) 1 rok 17 dni 4 godziny i 1 minutę temu

......................... w 2012 roku TRZEŹWI wymordowali ponad 3 000 osób, nietrz. 306 osób.

odpowiedz

6
0
~baba 2014-01-11 (13:43) 1 rok 17 dni 1 godzinę i 28 minut temu

Proponuję pozamykać wszystkie skrzyżowania. Karać trzeźwych kierowców są zagrożeniem na drogach.

odpowiedz

6
0
~a 2014-01-11 (11:25) 1 rok 17 dni 3 godziny i 46 minut temu

skoro trzeźwi powodują najwięcej wypadków to może ci tropiciele 0,26%% wreszcie zrozumieją, że głównym powodem jest głupota i należy się zastanawiać nad prawem jazdy dla takich głupków.

odpowiedz

6
0
~robert 2014-01-11 (10:46) 1 rok 17 dni 4 godziny i 25 minut temu

No cóż nic dziwnego ale kierowcy tych autobusów jeżdżą tragicznie oczywiście nie wszyscy mam na myśli tutaj panie które sobie świetnie radzą w odróżnieniu od ich kolegów .Są strasznie aroganccy i butni na drodze przy wyjeżdżaniu z zatoczek to masakra czuja się jak bogowie wszystko im wolno i wszystko mogą i zawsze oni maja pierwszeństwo .Technika jazdy też pozostawia wiele do zyczenia chodzi mi tu teraz o pasażerów , zero płynności jazdy panowie wieziecie ludzi a nie ziemniaki luzem młodzi to jakoś sobie tam poradzą chwycą drążek i po sprawie ale starsze osoby często sobie guzy nabijają Panowie kierowcy troche kultury jak Ciebie wpuszczają podziękuj jedz ale czekaj na ten gest od innego użytkownika i odwzajemnij tym samym a wszystkim będzie się żyło lepiej nie wymuszajcie a nie będzie takich sytuacji jak ta wyżej . A do zarządcy MPK Kielce apeluję zatrudniajcie panie bo one naprawde super jeżdżą

odpowiedz

6
0
~Ett 2014-01-11 (09:54) 1 rok 17 dni 5 godzin i 17 minut temu

No to problem. Wszyscy kierowcy byli trzezwi. Tak to od razu byloby wiadomo co jest przyczyna karambolu.

odpowiedz

5
0
~,,, 2014-01-11 (10:36) 1 rok 17 dni 4 godziny i 35 minut temu

Wszyścy trzezwi i karambol szkoda że który nie był po piwku to może nie doszło by wypadku

odpowiedz

6
2
~JaJa 2014-01-11 (12:40) 1 rok 17 dni 2 godziny i 31 minut temu

Statystyki mówią prawdę 10% wypadków powodują pijani czyli 90% trzeźwi i to jest główny sprawca wypadków w Polsce.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~Szopka 2014-01-11 (12:40) 1 rok 17 dni 2 godziny i 31 minut temu

No jak to, to wszyscy byli tzreźwi ?????? Oooooooooo!!!! Zabrać im dożywotnio prawo jazdy, wpakowac do więziemia, nałożyć drkońską karę pieniążną i skonfiskować pojazdy a pasażerów uznać współwinnymi.

odpowiedz

6
2
~fff 2014-01-11 (11:01) 1 rok 17 dni 4 godziny i 10 minut temu

Zabrać wszystkim pojazdy. Na pewno byli pod wpływem innych środków.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~edi 2014-01-11 (10:41) 1 rok 17 dni 4 godziny i 30 minut temu

NO NIE!!! DO DUP.... TAKIE INFORMACJE!WSZYSCY TRZEŹWI! TO NIEDOPUSZCZALNE!!!!PANIE PŁEMIERZE NIECH PAN COŚ ZROBI!

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Szef MSZ Rosji: Ukraina musi być neutralna, żeby uniknąć dalszego podziału
dodane 2015-01-28 (12:00) 3 godziny i 11 minut temu

Strajk w kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej
dodane 2015-01-28 (11:22) 3 godziny i 49 minut temu

Szef administracji Putina skrytykował Komorowskiego
dodane 2015-01-27 (22:35) 16 godzin i 36 minut temu

Pisarz, który ustalił skład Cyklonu B
dodane 2015-01-28 (02:22) 12 godzin i 49 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy pigułka "dzień po" powinna być dostępna bez recepty?

liczba oddanych głosów: 25547