więcej

świętokrzyskie

Karambol w Kielcach - film.

TVN24/x-news |  dodane 2014-01-11 (09:10) 11 miesięcy 7 dni 14 godzin i 14 minut temu
drukuj

Dwa autobusy komunikacji miejskiej i cztery samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej, Żytniej i Żelaznej w Kielcach. Do zdarzenia doszło przed godz. 16. - Kierowcy obu autobusów w chwili zdarzenia byli trzeźwi, jak również trzeźwi byli kierowcy pojazdów osobowych - powiedział nadkom. Grzegorz Dudek z kieleckiej policji. Do szpitala trafiły cztery osoby.  






(kab)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 6 18.75%
nie 26 81.25%

Przeczytaj też

Pijany 17-latek z Krasnegostawu wpadł do rowu. Nie miał prawa jazdy i nie zatrzymał się do kontroli

aktualizacja 2014-01-16 (10:40) 11 miesięcy 2 dni 12 godzin i 44 minuty temu

Karambol w Niemczech. Zderzyło się 20 samochodów

dodane 2014-01-14 (07:51) 11 miesięcy 4 dni 15 godzin i 33 minuty temu

PSL sceptyczne wobec propozycji rządu ws. alkomatów w samochodach

dodane 2014-01-13 (13:40) 11 miesięcy 5 dni 9 godzin i 44 minuty temu

Karambol w centrum Kielc. Są ranni

aktualizacja 2014-01-10 (17:48) 11 miesięcy 8 dni 5 godzin i 36 minut temu

Pijany kierowca potrącił dwie osoby na przejściu dla pieszych w Aleksandrowie Kujawskim

dodane 2014-01-08 (15:05) 11 miesięcy 10 dni 8 godzin i 19 minut temu

W Niemczech spada liczba ofiar wypadków drogowych

dodane 2014-01-08 (10:55) 11 miesięcy 10 dni 12 godzin i 29 minut temu

materiał wideo

Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką - 5 osób rannych

dodane 2014-01-08 (07:02) 11 miesięcy 10 dni 16 godzin i 22 minuty temu
materiał wideo

"Inni ludzie też popełniają błędy. Zwolnij''. Zobacz kampanię społeczną z Nowej Zelandii

dodane 2014-01-07 (14:52) 11 miesięcy 11 dni 8 godzin i 32 minuty temu

W innych serwisach


Opinie (64)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

27
5
~sahu 2014-01-11 (09:31) 11 miesięcy 7 dni 13 godzin i 53 minuty temu

zabronić jazdy po trzeźwemu,są sprawcami 98%wypadków

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

23
3
~obywatel 2014-01-11 (09:49) 11 miesięcy 7 dni 13 godzin i 35 minut temu

wy barany z onetu , 30 sekund reklam by zobaczec 44 sekundy filmy , kur...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

19
0
~men 2014-01-11 (09:24) 11 miesięcy 7 dni 14 godzin i 1 minutę temu

No to policja ma niezłą zagwozdkę, wszyscy trzeźwi a doprowadzili do karambolu . I jak teraz znaleźć winnego ?

odpowiedz

14
1
~Aneta 2014-01-11 (11:39) 11 miesięcy 7 dni 11 godzin i 45 minut temu

Wszyscy trzeżwi???!!!! A to pech!!!! Niemożliwe!!!

odpowiedz

17
6
~Zenek 2014-01-11 (11:41) 11 miesięcy 7 dni 11 godzin i 43 minuty temu

Wszyscy trzeżwi??? No to trzeba przeprowadzić kontrole, dlaczego wszyscy byli trzeżwi, czyżby wódy w Kielcach zabrakło? A to pech!!!

odpowiedz

11
0
~bbbbb 2014-01-11 (09:38) 11 miesięcy 7 dni 13 godzin i 46 minut temu

Niewazne czy ktos ucierpiał,numer 1 to czy byli trzeżwi

odpowiedz

11
1
~kiks 2014-01-11 (09:18) 11 miesięcy 7 dni 14 godzin i 6 minut temu

To skrzyżowanie budowano kilka lat ... miało być takie bezkolizyjne - a jakie jest widać..

odpowiedz

8
0
~Dron 2014-01-11 (13:27) 11 miesięcy 7 dni 9 godzin i 57 minut temu

Proszę, wszyscy trzeźwi, a tu wypadek? No i kogo policja teraz obwini????? A pan Kielczanin nie umiał wybełkotać jednego sensownego zdania tylko "samochód mi się tego..... no tego". Pewnie chciał powiedzieć się na mnie "wp....lił", ale zorientował się, że filmują, to nie wypada - a innego słowa nie umiał znaleźć.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

9
2
~kolega marka 2014-01-11 (12:41) 11 miesięcy 7 dni 10 godzin i 43 minuty temu

w referendum nalezy podniesc do 0.8 promila dopuszczalna zawartosc alkoholu we krwi kierowcy w polsce

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

8
1
~Z 2014-01-11 (11:29) 11 miesięcy 7 dni 11 godzin i 55 minut temu

to teraz podniesienie kar za jazdę po trzeźwemu albo wprost zakaz prowadzenia pojazdu za wypadek po trzeźwemu !

odpowiedz

7
0
~aaaaaaaa 2014-01-11 (11:11) 11 miesięcy 7 dni 12 godzin i 13 minut temu

......................... w 2012 roku TRZEŹWI wymordowali ponad 3 000 osób, nietrz. 306 osób.

odpowiedz

6
0
~baba 2014-01-11 (13:43) 11 miesięcy 7 dni 9 godzin i 41 minut temu

Proponuję pozamykać wszystkie skrzyżowania. Karać trzeźwych kierowców są zagrożeniem na drogach.

odpowiedz

6
0
~a 2014-01-11 (11:25) 11 miesięcy 7 dni 11 godzin i 59 minut temu

skoro trzeźwi powodują najwięcej wypadków to może ci tropiciele 0,26%% wreszcie zrozumieją, że głównym powodem jest głupota i należy się zastanawiać nad prawem jazdy dla takich głupków.

odpowiedz

6
0
~robert 2014-01-11 (10:46) 11 miesięcy 7 dni 12 godzin i 38 minut temu

No cóż nic dziwnego ale kierowcy tych autobusów jeżdżą tragicznie oczywiście nie wszyscy mam na myśli tutaj panie które sobie świetnie radzą w odróżnieniu od ich kolegów .Są strasznie aroganccy i butni na drodze przy wyjeżdżaniu z zatoczek to masakra czuja się jak bogowie wszystko im wolno i wszystko mogą i zawsze oni maja pierwszeństwo .Technika jazdy też pozostawia wiele do zyczenia chodzi mi tu teraz o pasażerów , zero płynności jazdy panowie wieziecie ludzi a nie ziemniaki luzem młodzi to jakoś sobie tam poradzą chwycą drążek i po sprawie ale starsze osoby często sobie guzy nabijają Panowie kierowcy troche kultury jak Ciebie wpuszczają podziękuj jedz ale czekaj na ten gest od innego użytkownika i odwzajemnij tym samym a wszystkim będzie się żyło lepiej nie wymuszajcie a nie będzie takich sytuacji jak ta wyżej . A do zarządcy MPK Kielce apeluję zatrudniajcie panie bo one naprawde super jeżdżą

odpowiedz

6
0
~Ett 2014-01-11 (09:54) 11 miesięcy 7 dni 13 godzin i 30 minut temu

No to problem. Wszyscy kierowcy byli trzezwi. Tak to od razu byloby wiadomo co jest przyczyna karambolu.

odpowiedz

5
0
~,,, 2014-01-11 (10:36) 11 miesięcy 7 dni 12 godzin i 48 minut temu

Wszyścy trzezwi i karambol szkoda że który nie był po piwku to może nie doszło by wypadku

odpowiedz

6
2
~JaJa 2014-01-11 (12:40) 11 miesięcy 7 dni 10 godzin i 44 minuty temu

Statystyki mówią prawdę 10% wypadków powodują pijani czyli 90% trzeźwi i to jest główny sprawca wypadków w Polsce.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~Szopka 2014-01-11 (12:40) 11 miesięcy 7 dni 10 godzin i 44 minuty temu

No jak to, to wszyscy byli tzreźwi ?????? Oooooooooo!!!! Zabrać im dożywotnio prawo jazdy, wpakowac do więziemia, nałożyć drkońską karę pieniążną i skonfiskować pojazdy a pasażerów uznać współwinnymi.

odpowiedz

6
2
~fff 2014-01-11 (11:01) 11 miesięcy 7 dni 12 godzin i 23 minuty temu

Zabrać wszystkim pojazdy. Na pewno byli pod wpływem innych środków.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~edi 2014-01-11 (10:41) 11 miesięcy 7 dni 12 godzin i 43 minuty temu

NO NIE!!! DO DUP.... TAKIE INFORMACJE!WSZYSCY TRZEŹWI! TO NIEDOPUSZCZALNE!!!!PANIE PŁEMIERZE NIECH PAN COŚ ZROBI!

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Gen. Roman Polko: terroryści atakują tam, gdzie jest im łatwiej uderzyć
dodane 2014-12-18 (10:24) 13 godzin i 1 minutę temu

materiał wideo

Włoska prasa o przełomie amerykańsko-kubańskim: osobisty sukces papieża
dodane 2014-12-18 (10:05) 13 godzin i 19 minut temu

Dziś odbędzie się pogrzeb ofiar tragedii w Rakowiskach
dodane 2014-12-18 (09:55) 13 godzin i 29 minut temu

Bronisław Komorowski podpisał ustawę o ratyfikacji umowy UE-Ukraina
dodane 2014-12-17 (12:00) 1 dzień 11 godzin i 24 minuty temu

Polski konwój jedzie na Ukrainę
dodane 2014-12-17 (12:30) 1 dzień 10 godzin i 54 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 28438