więcej

świętokrzyskie

Karambol w Kielcach - film.

TVN24/x-news |  dodane 2014-01-11 (09:10) 6 miesięcy 12 dni 21 godzin i 2 minuty temu
drukuj

Dwa autobusy komunikacji miejskiej i cztery samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej, Żytniej i Żelaznej w Kielcach. Do zdarzenia doszło przed godz. 16. - Kierowcy obu autobusów w chwili zdarzenia byli trzeźwi, jak również trzeźwi byli kierowcy pojazdów osobowych - powiedział nadkom. Grzegorz Dudek z kieleckiej policji. Do szpitala trafiły cztery osoby.  






(kab)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 6 18.75%
nie 26 81.25%

Przeczytaj też

Pijany 17-latek z Krasnegostawu wpadł do rowu. Nie miał prawa jazdy i nie zatrzymał się do kontroli

aktualizacja 2014-01-16 (10:40) 6 miesięcy 7 dni 19 godzin i 32 minuty temu

Karambol w Niemczech. Zderzyło się 20 samochodów

dodane 2014-01-14 (07:51) 6 miesięcy 9 dni 22 godziny i 21 minut temu

PSL sceptyczne wobec propozycji rządu ws. alkomatów w samochodach

dodane 2014-01-13 (13:40) 6 miesięcy 10 dni 16 godzin i 32 minuty temu

Karambol w centrum Kielc. Są ranni

aktualizacja 2014-01-10 (17:48) 6 miesięcy 13 dni 12 godzin i 24 minuty temu

Pijany kierowca potrącił dwie osoby na przejściu dla pieszych w Aleksandrowie Kujawskim

dodane 2014-01-08 (15:05) 6 miesięcy 15 dni 15 godzin i 7 minut temu

W Niemczech spada liczba ofiar wypadków drogowych

dodane 2014-01-08 (10:55) 6 miesięcy 15 dni 19 godzin i 17 minut temu

materiał wideo

Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką - 5 osób rannych

dodane 2014-01-08 (07:02) 6 miesięcy 15 dni 23 godziny i 10 minut temu
materiał wideo

"Inni ludzie też popełniają błędy. Zwolnij''. Zobacz kampanię społeczną z Nowej Zelandii

dodane 2014-01-07 (14:52) 6 miesięcy 16 dni 15 godzin i 20 minut temu

W innych serwisach


Opinie (64)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
1
~majka 58 2014-01-12 (11:20) 6 miesięcy 11 dni 18 godzin i 52 minuty temu

Trzeźwy jak gna na oślep też zrobi wypadek i nie musi być pijany, nie uważają kierowcy, wyprzedzają, zawsze im się spieszy, nie przepuszczaja na pasach pieszych, pod żadnym pozorem nie dopuścić aby kierowcy mogli pić alkohol-w żadnej ilości i pod żadnym pozorem-kiliszek w ręku to SMIERC

odpowiedz

0
0
~werner.wozniak 2014-01-12 (11:19) 6 miesięcy 11 dni 18 godzin i 53 minuty temu

No to jak , wszyscy byli trzezwi i doprowadzili do wypadku ??? Wlasciwie niemozliwe !!! a sprawdzano zawartosc Narkotykow we krwi ??? no Moze ci osobnicy sa Nerwowo chorzy , trzeba tez to sprawdzic !!! A jezeli sa umyslowo chorzy ,jak to sie mowi "ze spadli z rusztowania i sa walnieci" no to trzeba im zabrac Prawo Jazdy !!! Takie spowodowanie wypadku ma napewno przyczyny , ktore po odpowiednich badaniach beda zdjagnozowane !!! Nalezy wyciagnac wnioski i odpowiednio zareagowac, aby takie cos sie Nigdy wiecej nie powtorzylo !!!

odpowiedz

5
9
~jolka i marek z dziecmi 2014-01-11 (12:33) 6 miesięcy 12 dni 17 godzin i 39 minut temu

w referendum nalezy podniesc do 0.8 promila dopuszczalna zawartosc alkoholu we krwi kierowcy, powszechnie wiadomo ze niewielka ilosc alkoholu wyostrza zmysły. zolnierze nato dostaja na misje alkohol, piloci, , nurkowie, kierowcy pojazdow wojskowych w trudnych misjach,. To jest chore zeby nie moc miec wiecej niz 0,02. tylko w polsce takie swinstwo robi sie ludziom,

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

8
0
~Dron 2014-01-11 (13:27) 6 miesięcy 12 dni 16 godzin i 45 minut temu

Proszę, wszyscy trzeźwi, a tu wypadek? No i kogo policja teraz obwini????? A pan Kielczanin nie umiał wybełkotać jednego sensownego zdania tylko "samochód mi się tego..... no tego". Pewnie chciał powiedzieć się na mnie "wp....lił", ale zorientował się, że filmują, to nie wypada - a innego słowa nie umiał znaleźć.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
7
~jolka 2014-01-11 (12:31) 6 miesięcy 12 dni 17 godzin i 41 minut temu

podniesc do 0.8 promila dopuszczalna zawartosc alkoholu we krwi kierowcy, powszechnie wiadomo ze niewielka ilosc alkoholu wyostrza zmysły. zolnierze nato dostaja na misje alkohol, piloci, , nurkowie, kierowcy pojazdow wojskowych w trudnych misjach,. To jest chore zeby nie moc miec wiecej niz 0,02. tylko w polsce takie swinstwo robi sie ludziom,

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~QXX 2014-01-11 (17:46) 6 miesięcy 12 dni 12 godzin i 26 minut temu

Nieprawdopodobna wręcz historia Kierowcy autobusów byli trzeżwi

odpowiedz

0
2
~Ares 2014-01-11 (16:58) 6 miesięcy 12 dni 13 godzin i 14 minut temu

Ze zdjęć wynika, że słoje mają u siebie w Kielcach Mc Donald'sa. Nigdy bym nie przypuszczał - gratulacje.

odpowiedz

2
0
~kwasiu 2014-01-11 (14:20) 6 miesięcy 12 dni 15 godzin i 52 minuty temu

No i co z tego ze wstyscy kierowcy byli trzezwi ?? Nie trzeba byc pijanym zeby doszlo do wypadku

odpowiedz

6
2
~JaJa 2014-01-11 (12:40) 6 miesięcy 12 dni 17 godzin i 32 minuty temu

Statystyki mówią prawdę 10% wypadków powodują pijani czyli 90% trzeźwi i to jest główny sprawca wypadków w Polsce.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
3
~Gość 2014-01-11 (13:51) 6 miesięcy 12 dni 16 godzin i 21 minut temu

Jedno normalne skrzyżowanie w Kielcach i nie potrafią przez nie przejechać.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

6
0
~baba 2014-01-11 (13:43) 6 miesięcy 12 dni 16 godzin i 29 minut temu

Proponuję pozamykać wszystkie skrzyżowania. Karać trzeźwych kierowców są zagrożeniem na drogach.

odpowiedz

4
2
~kolka 2014-01-11 (12:50) 6 miesięcy 12 dni 17 godzin i 22 minuty temu

To jest chore zeby nie moc miec wiecej niz 0,02. tylko w polsce takie swinstwo robi sie ludziom,

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

9
2
~kolega marka 2014-01-11 (12:41) 6 miesięcy 12 dni 17 godzin i 31 minut temu

w referendum nalezy podniesc do 0.8 promila dopuszczalna zawartosc alkoholu we krwi kierowcy w polsce

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

3
6
~gkm 2014-01-11 (10:25) 6 miesięcy 12 dni 19 godzin i 47 minut temu

kielce maja dwie ulice?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
13
~koński łeb 2014-01-11 (11:37) 6 miesięcy 12 dni 18 godzin i 35 minut temu

Skoro 97% aut kieleckich uległo już zagładzie to wreszcie będzie można tam się wybrać.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~123 2014-01-11 (13:02) 6 miesięcy 12 dni 17 godzin i 10 minut temu

Dosyć niezwykle to wygląda..

odpowiedz

6
2
~fff 2014-01-11 (11:01) 6 miesięcy 12 dni 19 godzin i 11 minut temu

Zabrać wszystkim pojazdy. Na pewno byli pod wpływem innych środków.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~Szopka 2014-01-11 (12:40) 6 miesięcy 12 dni 17 godzin i 32 minuty temu

No jak to, to wszyscy byli tzreźwi ?????? Oooooooooo!!!! Zabrać im dożywotnio prawo jazdy, wpakowac do więziemia, nałożyć drkońską karę pieniążną i skonfiskować pojazdy a pasażerów uznać współwinnymi.

odpowiedz

17
6
~Zenek 2014-01-11 (11:41) 6 miesięcy 12 dni 18 godzin i 31 minut temu

Wszyscy trzeżwi??? No to trzeba przeprowadzić kontrole, dlaczego wszyscy byli trzeżwi, czyżby wódy w Kielcach zabrakło? A to pech!!!

odpowiedz

23
3
~obywatel 2014-01-11 (09:49) 6 miesięcy 12 dni 20 godzin i 23 minuty temu

wy barany z onetu , 30 sekund reklam by zobaczec 44 sekundy filmy , kur...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Jeden z separatystów przyznaje, że bojownicy mieli zestaw Buk
dodane 2014-07-23 (21:15) 8 godzin i 57 minut temu

Ciała ofiar katastrofy lotniczej przekazane do identyfikacji
dodane 2014-07-23 (23:45) 6 godzin i 27 minut temu

Kościół: in vitro nie do przyjęcia
dodane 2014-07-24 (05:05) 1 godzinę i 7 minut temu

Małgorzata Kidawa-Błońska: Rok Polski w Rosji - odwołany
dodane 2014-07-23 (21:56) 8 godzin i 16 minut temu

Spacer 175 metrów nad ziemią
dodane 2014-07-23 (23:29) 6 godzin i 43 minuty temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy w kontekście ostatnich wydarzeń na Ukrainie czujesz się bezpiecznie w Polsce?

liczba oddanych głosów: 5345