Strona główna serwisu
Arkadiusz Jastrzębski

oprac.Arkadiusz Jastrzębski

Gdzie jest 12-​latka? Akcja poszukiwawcza w Rzeszowie

Gdzie jest 12-​latka? Akcja poszukiwawcza w Rzeszowie

Podkarpackie służby poszukują 12-letniej Joanny Żebrackiej z Rzeszowa. W akcji bierze udział policja, państwowa i ochotnicza straż pożarna, taksówkarze, kierowcy autobusów oraz dwa zastępy ratowników z psami. Nastolatki nikt nie widział od kilkudziesięciu godzin.
Joanna Żebracka Joanna Żebracka ()
W czwartek rano - jak każdego dnia - 12-latkę do szkoły podwieźli rodzice. Do klasy jednak nie dotarła. Po południu zaniepokojona rodzina zawiadomiła policję.

Jeszcze wieczorem sprawdzono terenu w pobliżu domu i szkoły, a później także szpitale, pogotowie ratunkowe, dworce autobusowe i kolejowe. Nad ranem policjanci zaczęli przeszukiwać inne osiedla Rzeszowa. Niestety do tej pory poszukiwania nie przyniosły efektu. Akcja trwa dalej.

Jedna z hipotez mówi, że dziewczynka przed zaginięciem wróciła do domu, skąd wzięła ubranie i pieniądze. Mogła udać się w kierunku Krakowa.


Policja prosi o pomoc w odnalezieniu 12-latki. Joanna Żebracka ma 165 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma włosy koloru brązowego za ramiona, spięte w kucyk. Do szkoły wyszła ubrana w czarne kozaki, granatowe jeansy, bordową kurtkę oraz szaro-białą czapkę i szalik.Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą mieć o niej informacje proszone są o kontakt z policją w Rzeszowie: tel. 17 858 33 10.
WP, policja, nowiny24.pl

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (97)
Nie zgadzam się z opinią
16
Zgadzam się z opinią
332
~życzliwy 2017-02-17 (12:43) 23 godzin i 3 minuty temu

Dziecko!!! Wracaj do domu. Obojętnie gdzie jesteś i komu zawierzyłaś porzuć to. Bądź mądra. Cale życie przed tobą, a nikt ci lepiej nie pomoże jak rodzice. WRACAJ!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
23
Zgadzam się z opinią
331
~dziadek 2017-02-17 (12:36) 23 godzin i 10 minut temu

Jeśli temu dziecku ktoś zrobił krzywdę to należy go ubić natychmiast !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
258
~Grażyna 2017-02-17 (12:38) 23 godzin i 8 minut temu

Co się dzieje z nastoletnimi dziewczynami ? Co powoduje, że nie chcą mieszkać w domu ? Kto im obiecuje złote góry ? Czym w szkole zajmuje się psycholog ? Dlaczego koleżanki i koledzy, niewątpliwie znający problemy danej dziewczyny nie podzielą sie wiedzą z dorosłymi ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 14