Strona główna serwisu
5 lat więzienia za kradzież książek

5 lat więzienia za kradzież książek

• W Kolbuszowej młoda kobieta ukradła książki i kalendarze o wartości ponad 300 złotych.
• Kobiecie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Funkcjonariusze policji z Kolbuszowej otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży książek i kalendarzy wartych ponad 300 złotych. Jak tłumaczy Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy kolbuszowskiej komendy policji, z przekazanych funkcjonariuszom informacji wynikało, że kradzieży dokonała młoda dziewczyna.

Policjanci w wyniku śledztwa ustalili, że to 21-letnia mieszkanka Kolbuszowej. Kobieta od razu przyznała się do kradzieży i stwierdziła, że „zrobiła to z nudów”. Funkcjonariuszom udało się odzyskać większą część skradzionych książek, które 21-latka trzymała w domu.

Kradzież książek o wartości 300 złotych prawdopodobnie nie spędzała snu z powiek funkcjonariuszom policji, prowadzącym dochodzenie. Jednak w całej tej sprawie najważniejsze są zarzuty, które postawiono mieszkance Kolbuszowej. Kobiecie grozi bowiem za kradzież książek do 5 lat pozbawienia wolności.

tvn24.pl

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (14)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
22
~Emeryt; 2016-03-03 (06:10) 13 godzin i 32 minut temu

Emeryt: Czy to jest normalne. Wymiar kary nie jest adekwatny do wyrządzonej szkody.Kodeks karny powinien ulec nowelizacji.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
23
~P I O T R 2016-03-02 (19:02) 40 minut temu

Nudziła się dziewczyna i chciała poczytać, do biblioteki może się bała iść ..................... !!! 5 lat za pęd do wiedzy, to chyba przesada :-)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
19
~Obserwator 2016-03-02 (20:33) 23 godzin i 9 minut temu

Mysle, ze, odpowiednio, zlodziejom z PO-PSL, ktorzy okradali nas wszystkich, kara zostanie, proporcjonalnie do tego, wyzej opisanego, "strasznego" przestepstwa, orzeczona - winno to byc w KAZDYM przypadku, co najmniej dozywocie, jesli sprawiedliwosc ma zatriumfowac...

odpowiedz

zgłoś do moderacji