więcej

podkarpackie

Tragedia rodzinna na Podkarpaciu. Śmigło raniło 4-latka. Przerażony ojciec odebrał sobie życie.

Policja |  dodane 2013-06-27 (18:07) 1 rok 4 miesiące 4 dni 4 godziny i 15 minut temu
drukuj

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w gminie Nowy Żmigród (woj. podkarpackie). Policja podaje, że śmigło silnika paralotni uderzyło w głowę 4-letniego chłopca. Przerażony ojciec odebrał sobie życie. Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wszystko wydarzyło się przed godziną 13. Dyżurny jasielskiej komendy został powiadomiony, że do ośrodka zdrowia w Nowym Żmigrodzie zostało przywiezione dziecko z obrażeniami głowy doznanymi wskutek nieszczęśliwego wypadku.

Policjanci, którzy zajęli się sprawą ustalili, że do zdarzenia doszło na jednej z prywatnych posesji w gminie Nowy Żmigród.

Z zebranych dotychczas informacji wynika, że 44-letni mężczyzna w pobliżu domu uruchomił silnik służący do napędu paralotni. W pewnej chwili do urządzenia podszedł jego 4-letni syn, którego śmigło uderzyło w głowę.

Dziecko w ciężkim stanie

Dziecko z obrażeniami zostało przewiezione przez dziadków do gminnego ośrodka zdrowia, skąd trafiło do szpitala.

Ojciec chłopca, gdy zobaczył, co się stało, pobiegł w pobliskie zarośla i tam odebrał sobie życie.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracują funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

(msz, bart, ks)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 48 4.73%
nie 967 95.27%

Przeczytaj też

Student spadł z 4. piętra akademika w Rzeszowie. Nie żyje

dodane 2013-06-27 (17:18) 1 rok 4 miesiące 4 dni 5 godzin i 4 minuty temu

Dzieciobójczyni pracuje jako nauczycielka!

aktualizacja 2013-06-27 (16:38) 1 rok 4 miesiące 4 dni 5 godzin i 44 minuty temu

Śledztwo ws. zabójstwa chłopca z Będzina dobiega końca

dodane 2013-06-26 (21:05) 1 rok 4 miesiące 5 dni 1 godzinę i 17 minut temu

Utrzymany wyrok dla sprawcy wypadku, w którym zginęło dziecko

dodane 2013-06-26 (15:40) 1 rok 4 miesiące 5 dni 6 godzin i 42 minuty temu

Zabił się, bo nie wytrzymał starcia z urzędnikami kontroli skarbowej

dodane 2013-06-26 (07:29) 1 rok 4 miesiące 5 dni 14 godzin i 53 minuty temu

W innych serwisach


Opinie (880)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

26
1
~kasia z wielkopolski 2013-06-28 (16:05) 1 rok 4 miesiące 3 dni 6 godzin i 17 minut temu

Niektóre komentarze są przerażające. Współczuję najbliższym bo śmierć najbliższej osoby jaka ona by nie była to zawsze cios w serce ogromny smutek i żal. Mam nadzieję że tej kobiecie uda się pozbierać po tej tragedii jaka ją spotkała. Mam nadzieję że pomoże jej rodzina najbliżsi i miłość do synka.

odpowiedz

16
2
~kasia z wielkopolski 2013-06-28 (15:56) 1 rok 4 miesiące 3 dni 6 godzin i 26 minut temu

Ludzie pomyślcie zanim coś napiszecie. Bo nie które komentarze są nie na miejscu. Mam nadzieję że ta skrzywdzona i tak przez los kobieta nie przeczyta tych komentarzy bo naprawdę niektóre wołają o pomstę do nieba. Ludzie -trochę powagi ! Rozumiem każdy ma odmienne zdanie ok ale czytając niektóre wypowiedzi to odnoszę wrażenie jakby niektóre osoby nie rozumiały istoty sprawy. Zwierzęta miały by więcej współczucia .

odpowiedz

102
2
~kasia z wielkopolski 2013-06-27 (21:44) 1 rok 4 miesiące 4 dni i 38 minut temu

Współczucia dla najbliższej rodziny w szczególności dla żony. Musi być przerazona. Mama nadzieję że dzieciaczek przezyje i szybko wróci do zdrowia.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

12
0
~gonia61 2013-06-28 (13:21) 1 rok 4 miesiące 3 dni 9 godzin i 1 minutę temu

masz rację,piszą,żeby cokolwiek napisać,nie zwracając uwagi,że słowa ranią,

odpowiedz

31
2
~esprit 2013-06-28 (13:01) 1 rok 4 miesiące 3 dni 9 godzin i 21 minut temu

Straszna historia, ojciec musiał kochać synka pond swoje życie, rozumiem jego rozpacz. Świeć Panie nad jego duszą.

odpowiedz

29
0
agulinka135 2013-06-28 (11:43) 1 rok 4 miesiące 3 dni 10 godzin i 39 minut temu

do <<ap>> dziecko ma mamę tylko w pracy była, a co do reszty krytykujących nie macie pojęcia jak dokładnie było a komentujecie i oskarżacie, znam ta rodzinę i wiem jak bardzo ojciec był z dzieckiem związany, on się nim zajmował a żona pracowała, w tym czasie kiedy uruchamiał silnik dziecko było z dziadkami, porostu usłyszał ze silnik pracuje wiec pobiegł do tatusia. współczuje całej rodzinie.......................

odpowiedz

7
8
~ap 2013-06-28 (10:27) 1 rok 4 miesiące 3 dni 11 godzin i 55 minut temu

straszna tragedia, zwlaszcza ze dziecko nie miało matki, to był samotny ojciec, dobrze ze dziadkowie zostali

odpowiedz

1
15
~Żulik 2013-06-28 (10:17) 1 rok 4 miesiące 3 dni 12 godzin i 5 minut temu

pijany był...

odpowiedz

2
7
~brat 2013-06-28 (09:31) 1 rok 4 miesiące 3 dni 12 godzin i 51 minut temu

Chwała Jezusowi

odpowiedz

31
5
~agent 2013-06-27 (20:07) 1 rok 4 miesiące 4 dni 2 godziny i 15 minut temu

chyba zrobił bym tak samo...ale w pierwszej kolejności ratował bym jego życie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

21
34
~ojciec 2013-06-28 (04:54) 1 rok 4 miesiące 3 dni 17 godzin i 28 minut temu

Bardzo mnie ciekawi czym sobie odebral zycie bo to moze byc dobrym przykladem dla innych bezmozgowcow co zapominaja ze na dzieci trzeba parzec 24/24

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
12
~asdf 2013-06-28 (06:44) 1 rok 4 miesiące 3 dni 15 godzin i 38 minut temu

i po co pisać o tragicznych wypadkach koko to kreci mnie nie

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

42
148
dżamail 2013-06-28 (00:13) 1 rok 4 miesiące 3 dni 22 godziny i 9 minut temu

Tak bardzo był zajęty swoim hobby,że nie zauważył dziecka?!Zamiast dziecku pomóc odebrał sobie życie?!Miał je sobie odebrać zanim je spłodził!Taki ojciec to hańba!!Brak słów!I za kimś takim nad grobem będą płakać!Żenada!!! Współczuję żonie takiego męża i dziecku takiego ojca!

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

136
5
~zarek 2013-06-28 (00:19) 1 rok 4 miesiące 3 dni 22 godziny i 3 minuty temu

Kochał bardzo i serce z rozpaczy mu pękło

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

9
3
~raf4 2013-06-28 (07:55) 1 rok 4 miesiące 3 dni 14 godzin i 27 minut temu

wolał odebrać sobie życie niż rozbić się o patologię NFZ i prokuratury...

odpowiedz

25
0
~JaOna 2013-06-28 (07:44) 1 rok 4 miesiące 3 dni 14 godzin i 38 minut temu

Ogrmna tragedia dla rodziny.Nikt z nas nie wie jak by sie zachowal w podobnej sytuacji . Szkoda człowieka i żal malucha. Zycze maluszkowi duzo zdrówka .Dla rodziny wyrazy głębokiego współczucia .

odpowiedz

33
7
~Jacek 2013-06-28 (02:19) 1 rok 4 miesiące 3 dni 20 godzin i 3 minuty temu

Śmigło, paralotnia, obrażenia głowy to rozumiem. Ale ojciec co, pobiegł w zarośla, przykucnął i umarł?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

230
5
~Miras 2013-06-27 (20:09) 1 rok 4 miesiące 4 dni 2 godziny i 13 minut temu

Czytam komentarze i tak sobie myślę, jak to właściwie możliwe, że ziemia daje radę udźwignąć tylu tępych skur..ów na raz. Ja bym się na jej miejscu załamał.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

24
0
~lol 2013-06-28 (07:39) 1 rok 4 miesiące 3 dni 14 godzin i 43 minuty temu

wlasnie dlatego odebral sobie zycie,juz nasze kochane spoleczenstwo juz go skazalo......jestescie zalosni,wypadki sie zdarzaja ,a dzieci sa jak male mrowki wejda wszedzie

odpowiedz

25
0
~ojjjjjjj 2013-06-28 (07:37) 1 rok 4 miesiące 3 dni 14 godzin i 45 minut temu

Typowe polskie ględzenie. Nikt nie zna szczegółów wydarzenia a juz osądzają-eksperci z bożej łaski niczym stado wieśniaków ze średniowiecza :/

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Kto zostanie sekretarzem generalnym Platformy Obywatelskiej?
dodane 2014-10-31 (07:05) 15 godzin i 17 minut temu

Mocne słowa Michała Kamińskiego: Jarosław Kaczyński to tchórz
dodane 2014-10-31 (08:45) 13 godzin i 37 minut temu

"Wprost" pozywa Romana Giertycha i "Gazetę Wyborczą"
dodane 2014-10-31 (07:45) 14 godzin i 37 minut temu

Mężczyzna zginął pod kołami autobusu
dodane 2014-10-31 (09:06) 13 godzin i 16 minut temu

Autobus staranował dziewięć aut we Wrocławiu
dodane 2014-10-30 (14:07) 1 dzień 8 godzin i 15 minut temu

Jakie są szanse na ekstradycję Polańskiego?
dodane 2014-10-30 (04:55) 1 dzień 17 godzin i 27 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Kto nagrał najśmieszniejszy spot wyborczy? Zobacz najbardziej komiczne spoty wyborcze

liczba oddanych głosów: 767