Strona główna serwisu
Wypadek busa pod Zakopanem. 15 osób rannych

Wypadek busa pod Zakopanem. 15 osób rannych

• Bus wypadł z drogi pod Zakopanem
• W wypadku rannych jest 15 osób
Wypadek busa na drodze na Łysą Polanę w Tatrach. 15 osób zostało rannych, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jak powiedział rzecznik małopolskiego komendanta Państwowej Straży Pożarnej, starszy kapitan Sebastian Woźniak, bus wiozący 20 osób z nieznanych przyczyn zjechał do rowu. Do wypadku doszło na Polanie Zazadniej.

15 osób zostało rannych, wszyscy zdołali wyjść z busa o własnych siłach. Sześciu rannych przewieziono do szpitala, czterech dalszych czeka na transport.

Rzecznik powiedział, że ranni odnieśli obrażenia typowe dla wypadków komunikacyjnych. Ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Bus, który uległ wypadkowi, kursował między Zakopanem a Łysą Polaną.
IAR

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (59)
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
78
~grzes 2016-01-10 (18:58) 22 godzin i 50 minut temu

znana trasa busy tam tak śmigają że strach z nimi wsiadać ostatnio jak byłem w lato to wyprzedzali na tych zakrętach na podwójnej ciągłej kiedyś tam kogoś zabiją

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
76
~Sylwia 2016-01-10 (19:12) 22 godzin i 36 minut temu

Może ktoś wreszcie zainteresuje się tymi busami. Z niewiadomych przyczyn ? Jeżdżą jak wariaci, strach do nich wsiadać. Jechałam busem z Krakowa do Zakopanego, modliłam się by dojechać w całości. Mój ojciec na tej samej trasie uczestniczył w wypadku busa, jeżdżą za szybko !!!! Niech się ktoś wreszcie za nich weźmie!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
72
~Pasażer 2016-01-10 (19:18) 22 godzin i 30 minut temu

Skoro ludzie pozwalają traktować się jak worki ziemniaków to tak ich busiarze traktują. I dotyczy to nie tylko tych z Zakopca. Jakby jeden, drugi, trzeci zwrócił busiarzowi uwagę a gdyby nie pomogło to zadzwonił na Policję to by busiarze zaczęli odróżniać pasażerów od worków kartofli (które pewnie wcześniej tym samym busem wozili)

odpowiedz

zgłoś do moderacji