Strona główna serwisu
Morderstwo w autobusie 610: kierowca zabił studentkę
Morderstwo w autobusie 610: kierowca zabił studentkę

Morderstwo w autobusie 610: kierowca zabił studentkę

Policja odnalazła zabójcę 21-letniej studentki z Anglii. Jej ciało znaleziono w sobotę niedaleko nasypu kolejowego przy ul. Siewnej w Krakowie. Zabójcą okazał się 44-letni kierowca autobusu MPK - informuje RMF FM. Zatrzymany przyznał się do winy.
21-letnią, martwą studentkę znaleziono w sobotę nad ranem na jednym z krakowskich osiedli. Dziewczyna miała podwójne polsko-brytyjskie obywatelstwo. W Anglii studiowała historię sztuki, do Polski przyjechała na praktykę. Ostatni raz widziano ją w piątek w nocy.

Policjanci ustalili, że w nocy z piątku na sobotę, tuż po tym jak dziewczyna pożegnała się ze znajomymi, poszła na przystanek autobusowy przy ulicy Czystej w pobliżu miasteczka studenckiego. Po godz. 3 studentka wsiadła do autobusu linii nocnej numer 610, która jechała na jedno z krakowskich osiedli, gdzie mieszkała.

Na końcowym odcinku trasy była już jedyną pasażerką. Wtedy doszło do sprzeczki z kierowcą autobusu. Kierowca w pewnym momencie wyciągnął pręt i kilka razy uderzył studentkę w głowę. Dziewczyna straciła przytomność, kierowca wyniósł ją z autobusu i wrzucił do przydrożnego rowu. Mężczyzna odjechał autobusem i następnego dnia wziął trzydniowy urlop.

W sobotę nad ranem ciało studentki znalazł przypadkowy przechodzień.

Kierowca wyjechał na urlop do Skarżyska. Tam zatrzymali go policjanci ze specjalnej grupy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Jak poinformował rzecznik małopolskiej policji Dariusz Nowak, mężczyzna mieszkający w Krakowie, pracujący jako kierowca od 2005 roku, w czwartek zostanie przesłuchany.

Śledztwo w sprawie zabójstwa studentki powierzone zostało policjantom ze specjalnej grupy dochodzeniowo-śledczej, w skład której weszli funkcjonariusze z komendy wojewódzkiej oraz miejskiej policji w Krakowie.
Źródło: RMF FM

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (275)
Nie zgadzam się z opinią
13
Zgadzam się z opinią
117
~Henio 2011-08-03 (18:03) 1 godzinę i 26 minut temu

zabiłbym tego kierowcę gdyby to była moja córka

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 11

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
45
~mmmm 2011-08-03 (18:32) 57 minut temu

Co go tak wyprowadziło z równowagi,że zdolny był zabić człowieka?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 9

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
35
~lysy 2011-08-03 (20:04) 23 godzin i 25 minut temu

Do dziewczyny z pretem a jak sa huligani w autobusie to udaje ze nie widzi , damski bokser !!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
31
~! 2011-08-03 (17:35) 1 godzinę i 54 minut temu

Prawdopodobnie zarzut zabójstwa?... To bandyta w całej okazałości i należy kroić go i solić rany...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
15
Zgadzam się z opinią
41
~Stom.Bo 2011-08-03 (18:28) 1 godzinę i 1 minutę temu

zawsze ostrzegam: rejony krakowski, katowicki, tzw. heimat katowice ma najwyższy w Polsce wsaźnik chorych umysłowo i alkocholików, morderców, zboczeńców i innych roszczeniowych, ohydnych typów!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
22
~Genek 2011-08-03 (19:37) 23 godzin i 52 minut temu

Sło wa uznania dla Policji za tak szybo znalezienie sprawcy!!!!!!!!!!!! Brawo Policja.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
20
~Kujawiak 2011-08-03 (18:40) 49 minut temu

Co za bestia ! Zamiast dbać o pasażerów, pomagać im gdy zajdzie potrzeba , okazał się bandytą. Dziewczyny nie włóczcie się w nocy same, bo w Polsce barbarzyństwo kwitnie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
19
~xxx 2011-08-03 (18:25) 1 godzinę i 4 minuty temu

ciąć , wieszać , sypać solą i CZEKAĆ , aż zdechnie...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
18
~DR 2011-08-03 (17:40) 1 godzinę i 49 minut temu

Panie Prezydencie, Panie Ministrze Sprawiedliwości, karę śmierci wykonuję NA TAKICH BESTIACH nieodpłatnie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
24
~ja123 2011-08-03 (18:26) 1 godzinę i 3 minuty temu

....dajcie tego kierowco Ludziom z forum czyli nam, zrobimy porzadek w koncu z chwastami.....pozdrawiam czytajacych

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
22
~Irma 2011-08-03 (21:45) 21 godzin i 44 minut temu

Szczerze mówiąc nie sądziłam , że wśród kierowców można spotkac takiego prymitywa . Kilka lat tmu , owszem , normalne było , że jak zamknął drzwi na przystanku , to ich drugi raz nie otworzy , ani dla staruszka z laską , ani dla matki, która musi podnieść kocyk wykopany z wózka . Za trudne, nawet jak jezdnia pusta .(No ewentualnie dla dwudziestolatki w mini ). Ale zdawało się , że przez parę lat bezrobocia wylecieli tacy z MPK , a tu proszę ! jeden się uchował !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
20
~Kurtz 2011-08-03 (22:47) 20 godzin i 42 minut temu

Akurat to, że miał przy boku metalowy pręt, specjalnie mnie nie dziwi - standardowe wyposażenie każdego Ikarusa;)... Co za bezsensowna śmierć.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
18
~SZUBIENICA 2011-08-03 (22:21) 21 godzin i 8 minut temu

JA BYM CHCIAŁA OSOBISCIE POWIESIĆ DRANIA LECZ CZY TO MOŻLIWE ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
20
~pioter 2011-08-03 (22:22) 21 godzin i 7 minut temu

Żal dziewczyny; 21 lat i taka brutalna śmierć. Niech gnojowi dopieprzą jak najwięcej, choć to Jej życia już nie zwróci. Przykre.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
13
~ada 2011-08-03 (20:42) 22 godzin i 47 minut temu

Kompletne-zbydlęcenie-tego-narodu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
13
~uwaga 2011-08-03 (17:54) 1 godzinę i 35 minut temu

Kierowca psychopata! Kogo oni zatrudniaja do chol?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
12
pauli91sia 2011-08-03 (18:40) 49 minut temu

Od jutra jeżdże tramwajem i kasuje bilet a panu kierowcy życze po wyjściu żeby napotkał kogoś podobnego do siebie w ciemnym parku.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
15
~kasia 2011-08-03 (17:53) 1 godzinę i 36 minut temu

Polska kraj morderców, juz nigdzie nie można czuc sie bezpiecznie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
12
~EDI 2011-08-03 (21:08) 22 godzin i 21 minut temu

Matko Boska ! Co to za facet , który bije przypadkowo spotkaną dziewczynę łomem ! Taż to zabójca i to wcale nie przypadkowy !

odpowiedz