Strona główna serwisu
Tragiczny wypadek na A1. Jedna osoba nie żyje

Tragiczny wypadek na A1. Jedna osoba nie żyje

Na autostradzie A1 na wysokości Rokitnicy (woj. łódzkie) doszło do zderzenia ciężarówki z busem. Jedna osoba zginęła.
Do wypadku doszło około godz. 5 na 290 km, na odcinku węzeł Łódź Północ - węzeł Piątek.

Prawy pas jezdni w kierunku Gdańska jest zablokowany, ruch odbywa się lewym pasem. Utrudnienia mogą potrwać 3 godziny.

TVN24, Dziennik Łódzki

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (28)
Nie zgadzam się z opinią
14
Zgadzam się z opinią
113
~vik 2016-02-25 (08:20) 15 godzin i 24 minut temu

Na A1, wyprzedzał lewym pasem i nie dokończył manewru, dlatego zderzył się w ciężarówką......... czy ktoś, kto redagował tę informację zwrócił uwagę, że na autostradzie nie da się zderzyć czołowo, jeśli wyprzedza się lewym pasem?? Oczywiście jeśli ktoś ciekawy nie jedzie pod prąd, co się zdarza, ale w tym wypadku, gdyby tak było, to tytuł brzmiałby na 99% "JECHAL POD PRAD NA AUTOSTRADZIE!!!" Więc myślę, że to kolejny niekompetentny redaktorzyna z wp.pl..... ciekawe czy ten post się ukaże? :D

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 12

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
55
~BUSOMAT PL 2016-02-25 (08:20) 15 godzin i 24 minut temu

Wyrazy współczucia dla poszkodowanych. Na drodze trzeba być zawsze bardzo czujnym.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
35
~lisz 2016-02-25 (08:42) 15 godzin i 2 minuty temu

następny redaktorek CO ZA CYM...ZATRUDNIAJA

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
10
~Ania 2016-02-25 (09:39) 14 godzin i 5 minut temu

Pomódlmy się za ofiarę zamiast obrażać innych! Panie przyjmij ją do siebie! Współczucia dla rodziny!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
7
~olo 2016-02-25 (09:33) 14 godzin i 11 minut temu

Wyrazy współczucia dla poszkodowanych. Ale za te BUSY powinien ktoś się zabrać! Jeżdżą wiele godzin wbrew przepisom i czas maja wyśrubowany. Kasa a bezpieczeństwo maja w nosie. Gdzie jest ITD?!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~asasas 2016-02-25 (11:56) 11 godzin i 48 minut temu

Czołówka na autostradzie ? Takie rzeczy tylko w Rosji ale żeby w Polandii ??!! Pod prąd ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
1
~z 2016-02-25 (10:17) 13 godzin i 27 minut temu

Gość bredzi, Wałęsa zawsze GADAŁ w podobny sposób i dlatego był popularny wsród robotników bo był sobą, wierzył, że może wpłynąć na złych ludzi swoim sposobem. Ludzie typu szkalujacego go historyka z IPNu nie mają pojęcia o kim piszą. Oni nie rozumieja tamtych czasów, wpływu JPII jego wiary, że nawet złych ludzi można zmienić i im przebaczyć Pamiętam wyraz twarzy ludzi z MO jak przyjechał pierwszy raz JPII, oni też chcieli (część z nich) być z tłumem witających go ludzi. To była zupełnie inna rzeczywistość improwizowana na fali nadzieji Polaków na zmiany. Nie wszystko się udało ale nie ma porównania między poziomem życia w PRLu i teraz. Jeśli tylko obecni politycy zaczną działać na korzyść ludzi to moze być lepiej.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
0
~kzk 2016-02-25 (09:17) 14 godzin i 27 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
3
~Ojciectwojamac 2016-02-25 (08:31) 15 godzin i 13 minut temu

A mówiłem nie szaleć!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~momo 2016-02-25 (18:11) 5 godzin i 33 minut temu

Ja nie mam Mu co wybaczac, Prosze nie używać politycznych stwierdzeń jak "Polacy, my , wy, oni " etc. To jest indywidualna sprawa kto i co czuje. Róbcie dalej nagonki na ludzi to zaraz nikogo nie bedzie. Eeeech Polska natura, polityczne zagrywki. Pamietam jak chciałem sie zapisać do ZSMP. Wiecie czemu ? Bo mówili, że często ze szkoły będą zwalniać ( z lekcji ) Nie doszło do tego, ale co ? Teczkę miałbym w IPNie ????? Ha ha . Głupi Naród , głupia polityka. Ja Wam mowię , dajcie ludziom spokój. Gimbusy powoli nie wiedzą co to komunizm . A wy dalej grzebienie w g....... Bo stołki gorące nie duepe cisną.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~etc 2016-02-25 (14:08) 9 godzin i 36 minut temu

przypomnienie... taryfy ulgowej przy przejściu na "drugą stronę" nie będzie! radziłabym się do wszystkich moich wcześniejszych rad i tych, które jeszcze będą, dostosować! uważam problem za jasno wyklarowany, żadnego spoufalania się z Bogiem, jako ISTOTĄ WYŻSZĄ (dla zwykłego śmiertelnika nieosiągalną), która zawsze wyrównuje wszystkie rachunki - nie będzie! bo warto przypomnieć tu jeszcze raz zadufanemu w sobie ludowi, że Bóg za dobro wynagradza, lecz za zło karze! chcecie poczuć wartość życia, radość z tego, że tu jesteście... i tym samym być bliżej Boga - proste, dostosujcie się do tych porad! ..."stamtąd przyjdzie sądzić żywych i umarłych". 3

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~WWWW 2016-02-25 (13:50) 9 godzin i 54 minut temu

To jest dwupasmówka a nie autostrada, tylko w pl takie autostraty

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~szybki 2016-02-25 (11:36) 12 godzin i 8 minut temu

TO WSPANIALE, cieszymy się razem z wami, to mało.

odpowiedz