Strona główna serwisu
7-​latka pogryziona przez psa -​ jego właściciel pijany

7-​latka pogryziona przez psa -​ jego właściciel pijany

W Łodzi owczarek niemiecki pogryzł 7-letnią dziewczynkę. Do zdarzenia doszło w sobotę ok. godziny 14.00. Mama dziewczynki pracowała w jednym z pomieszczeń na posesji, gdzie mieszczą siedziby firm. Dziewczynka bawiła się na podwórzu tej posesji. W pewnym momencie matka usłyszała płacz dziecka. Gdy wybiegła, zobaczyła córkę z zakrwawioną nogą. Dziecko przewieziono do szpitala i powiadomiono policję.
Policjanci ustalili, że psem opiekował się ochroniarz budynku. 57-letni mężczyzna był kompletnie pijany. Miał we krwi ponad dwa promile alkoholu.

Policja zajmuje się teraz wyjaśnianiem wszystkich okoliczności zdarzenia.

Przypominają jednocześnie, że wiosenna pogoda sprzyja zabawie dzieci na świeżym powietrzu, ale rodzice powinni pamiętać, że na podwórkach blokowisk, na chodnikach i ulicach często pojawiają się również bezpańskie lub wypuszczone samopas psy. Większość z nich nie stanowi zagrożenia, niemniej niektóre mogą zachowywać się agresywnie.
Policja

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (141)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~maciejd21 2011-05-15 (23:58) 17 godzin i 37 minut temu

lol a czemu niby czlowiek jest wazniejszy niz pies ? to jest taka samo zyjaca istota jak i Ty. wiec nie ma czegos takiego ze cos jest wazne i wazniejsze LOL . zazwyczaj wina zganiania jest na psa bo nie ma jak sie obronic a to ze bachory dokuczaja psom to na to akurat nikt nie patrzy bo to przeciez pies pogryzl a nie na odwrot !!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~monti 2011-05-15 (23:19) 18 godzin i 16 minut temu

Dzieci należy pilnować, czyżby to dziecko nie miało ojca jak matka pracuje. Dzieci do lat 10 muszą być pod opieką rodziców lub opikunów ale nie taką opieką gdzie zostawia je się same na posesji w obecności obcego psa. Gdyby dziewczynkę ukradli to też wina psa lub jego właściciela bo nie dopilnował. Pozabierać nieodpowiedzialnym opiekunom dzieci nie będzie problemu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~prawdomówny 2011-05-15 (23:13) 18 godzin i 22 minut temu

na komendę policji.I słyszę tylko że zajmą się tym albo że mam się zgłosić i sprawę w sądzie założyć albo ze nie sa od pilnowania cudzych psów albo wyśmiewanie i kpiny w słuchawce!! Tacy funkcjonariusze już dawno nie powinni tam pracować !!! dyscyplinarka z pracy!! O wszystkim wie sam prezydent miasta i olewa to a właściciel z szyderczym uśmiechem daje znać : i co mi możesz zrobić?

odpowiedz

zgłoś do moderacji