Strona główna serwisu
7-latka pogryziona przez psa - jego właściciel pijany
7-latka pogryziona przez psa - jego właściciel pijany

7-latka pogryziona przez psa - jego właściciel pijany

W Łodzi owczarek niemiecki pogryzł 7-letnią dziewczynkę. Do zdarzenia doszło w sobotę ok. godziny 14.00. Mama dziewczynki pracowała w jednym z pomieszczeń na posesji, gdzie mieszczą siedziby firm. Dziewczynka bawiła się na podwórzu tej posesji. W pewnym momencie matka usłyszała płacz dziecka. Gdy wybiegła, zobaczyła córkę z zakrwawioną nogą. Dziecko przewieziono do szpitala i powiadomiono policję.
Policjanci ustalili, że psem opiekował się ochroniarz budynku. 57-letni mężczyzna był kompletnie pijany. Miał we krwi ponad dwa promile alkoholu.

Policja zajmuje się teraz wyjaśnianiem wszystkich okoliczności zdarzenia.

Przypominają jednocześnie, że wiosenna pogoda sprzyja zabawie dzieci na świeżym powietrzu, ale rodzice powinni pamiętać, że na podwórkach blokowisk, na chodnikach i ulicach często pojawiają się również bezpańskie lub wypuszczone samopas psy. Większość z nich nie stanowi zagrożenia, niemniej niektóre mogą zachowywać się agresywnie.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (141)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~maciejd21 2011-05-15 (23:58) 3 godziny i 55 minut temu

lol a czemu niby czlowiek jest wazniejszy niz pies ? to jest taka samo zyjaca istota jak i Ty. wiec nie ma czegos takiego ze cos jest wazne i wazniejsze LOL . zazwyczaj wina zganiania jest na psa bo nie ma jak sie obronic a to ze bachory dokuczaja psom to na to akurat nikt nie patrzy bo to przeciez pies pogryzl a nie na odwrot !!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~monti 2011-05-15 (23:19) 4 godziny i 34 minut temu

Dzieci należy pilnować, czyżby to dziecko nie miało ojca jak matka pracuje. Dzieci do lat 10 muszą być pod opieką rodziców lub opikunów ale nie taką opieką gdzie zostawia je się same na posesji w obecności obcego psa. Gdyby dziewczynkę ukradli to też wina psa lub jego właściciela bo nie dopilnował. Pozabierać nieodpowiedzialnym opiekunom dzieci nie będzie problemu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~prawdomówny 2011-05-15 (23:13) 4 godziny i 40 minut temu

na komendę policji.I słyszę tylko że zajmą się tym albo że mam się zgłosić i sprawę w sądzie założyć albo ze nie sa od pilnowania cudzych psów albo wyśmiewanie i kpiny w słuchawce!! Tacy funkcjonariusze już dawno nie powinni tam pracować !!! dyscyplinarka z pracy!! O wszystkim wie sam prezydent miasta i olewa to a właściciel z szyderczym uśmiechem daje znać : i co mi możesz zrobić?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~zuza 2011-05-15 (22:57) 4 godziny i 56 minut temu

...i niewłaściwie zajmują się dziećmi...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~zuza 2011-05-15 (22:55) 4 godziny i 58 minut temu

Wychodząc z psem na spacer więcej niż psich kup widzę plastikowych butelek, pobitego szkła, opróżnionych popielniczek samochodowych itp. Psia kupa jest biodegradowalna chociaż (oczywiście nie na chodniku pomiędzy blokami)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~elektronik 2011-05-15 (22:49) 5 godzin i 4 minuty temu

gdy pies pilnuje interesu to znaczy że, cham "robi w biznesie"

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~zaza 2011-05-15 (22:37) 5 godzin i 16 minut temu

przyszło nam żyć nam wśród psów.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~~~ja 2011-05-15 (22:32) 5 godzin i 21 minut temu

Pozostawienie dziecka bez opieki też jest karalne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~prawdomówny 2011-05-15 (22:32) 5 godzin i 21 minut temu

I tylko słyszę od dyżurnego że zajmą się, albo innym razem że nie są od pilnowania cudzych psów,albo ze mam się zgłosić i sprawę w sadzie założą.Nic tylko kpiny i udawanie żeby unikać interwencji a 3 właścicieli śmieje się w oczy z napadniętego: i co mi możesz zrobić? Taka prawda ze trzeba działać samemu a tych z organów ścigania niszczyć skargami.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~miś 2011-05-15 (22:31) 5 godzin i 22 minut temu

chyba twoja stara powinni uspic, czlowiek to sto razy wieksze gowno od psa wiec kto tu komu wchodzi w droge?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~mat.an 2011-05-15 (22:16) 5 godzin i 37 minut temu

Artykuł jest mocno nie kompletny. Z tego co napisane, wywnioskowałam, że teren był prywatny, że dziecko było bez opieki, nie wiadomo, czy pies biegał wolno, czy był uwiązany, a dziewczynka do niego podeszła. Źle, że w ten sposób, taki nie jasny, sytuacja jest przedstawiana, bo krzywdzi jedną ze stron. A z dziećmi też różnie bywa, moja sześcioletnia córka bardzo lubi psy, wiele razy ma tłumaczone, że do obcego psa nie wolno podchodzić, że pies, nawet jeśli nie wydaje się groźny, może zaatakować osobę której nie zna lub ze strachu. I co? Ano, to że miesiąc temu, mimo, że niby to wszystko wie, jednak podeszła do psa (na szczęście nie dużego i z ,,ograniczonymi możliwościami") i ją dziabnął w palec. Nic jej poważnego nie zrobił, trochę uszczypnął, pewnie nie miał ochoty na głaskanie przez obce dziecko, był szczepiony. Mała się przestraszyła i na jakiś czas może jej ta nauczka wystarczy, ja ze swej strony muszę uważać jeszcze bardziej. Właścicielka psa też nie zachowała się jak należy, nawet jeśli była przekonana o tym, że zwierze nie jest agresywne, nie powinna dopuścić do tego, aby mała do niego podeszła. U niej zabrakło wyobraźni, u mnie ostrożności...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~aneta 2011-05-15 (22:14) 5 godzin i 39 minut temu

Albo gdyby dzieciak był nauczony że do obcych psów się nie podbiega to byłaby szansa na to że nic by się nie stało. Rodzice tu winni tak samo jak właściciel.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~hhhahaha 2011-05-15 (22:09) 5 godzin i 44 minut temu

no chyba raczej nie moje psy nie chodza w kagancach jednynie na smyczach to rodzice niech pilnuja bardzoej bachorkow ktore najpierw draznia zwierzeta a potem wielki placz bo pies pogryzl

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~rinka 2011-05-15 (22:08) 5 godzin i 45 minut temu

Popieram w 100% tylko podatek 500zł powinien byc miesięczny a nie roczny. Mamy dosc psich kup na trawnikach i nie tylko. Gdyby wlasciciel czworonoga mial zaplacic za sprzatanie po pupilu zrozumiłby!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~markona 2011-05-15 (22:05) 5 godzin i 48 minut temu

przecież facior był nawalony, a nie pies. Pies, co najwyżej mógł być wk...y, że nie dali mu pochlać. A swoją drogą psy będą gryzły ludzi, szwędały się po wsiach i maistach, a hycli nie będzie. Usypiania psów niedających się adoptować też nie. Sytuacja patowa. nikt tego g ...a nie chce ruszyć.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~ewa 2011-05-15 (21:51) 6 godzin i 2 minuty temu

prosze pilnować swoich psów i zakładac im kagańce i sprzątać po nich

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Stoigniew 2011-05-15 (21:49) 6 godzin i 4 minuty temu

muszą mieć jakąś "ŻYWINĘ" PRZYPOMINAJĄCĄ IM WIEŚ RODZINNĄ !!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~MJ 2011-05-15 (21:46) 6 godzin i 7 minut temu

Nie obrażajmy nikogo za to gdzie pracuje!!!

odpowiedz