więcej

łódzkie

7-latka pogryziona przez psa - jego właściciel pijany.

Policja, WP.PL |  dodane 2011-05-15 (16:01) 3 lata 8 miesięcy 12 dni 15 godzin i 32 minuty temu
drukuj

W Łodzi owczarek niemiecki pogryzł 7-letnią dziewczynkę. Do zdarzenia doszło w sobotę ok. godziny 14.00. Mama dziewczynki pracowała w jednym z pomieszczeń na posesji, gdzie mieszczą siedziby firm. Dziewczynka bawiła się na podwórzu tej posesji. W pewnym momencie matka usłyszała płacz dziecka. Gdy wybiegła, zobaczyła córkę z zakrwawioną nogą. Dziecko przewieziono do szpitala i powiadomiono policję.

Policjanci ustalili, że psem opiekował się ochroniarz budynku. 57-letni mężczyzna był kompletnie pijany. Miał we krwi ponad dwa promile alkoholu.

Policja zajmuje się teraz wyjaśnianiem wszystkich okoliczności zdarzenia.

Przypominają jednocześnie, że wiosenna pogoda sprzyja zabawie dzieci na świeżym powietrzu, ale rodzice powinni pamiętać, że na podwórkach blokowisk, na chodnikach i ulicach często pojawiają się również bezpańskie lub wypuszczone samopas psy. Większość z nich nie stanowi zagrożenia, niemniej niektóre mogą zachowywać się agresywnie.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 9 47.37%
nie 10 52.63%

Przeczytaj też

Pies rozszarpał 4-latka na oczach małych braci

dodane 2011-05-30 (17:36) 3 lata 7 miesięcy 28 dni 13 godzin i 57 minut temu

Tragedia na podwórku: dwa psy rzuciły się na 3-latka

dodane 2011-05-27 (14:33) 3 lata 8 miesięcy 17 godzin i 1 minutę temu

Kolejny atak psa - rzucił się na dziecko w piaskownicy

dodane 2011-05-20 (11:15) 3 lata 8 miesięcy 7 dni 20 godzin i 18 minut temu

Policyjne mundury są złej jakości? Trwa śledztwo

dodane 2011-05-16 (14:20) 3 lata 8 miesięcy 11 dni 17 godzin i 13 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (141)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~maciejd21 2011-05-15 (23:58) 3 lata 8 miesięcy 12 dni 7 godzin i 35 minut temu

Nie ma czegos takiego ze pies jest mniej ważny niz czlowiek
lol a czemu niby czlowiek jest wazniejszy niz pies ? to jest taka samo zyjaca istota jak i Ty. wiec nie ma czegos takiego ze cos jest wazne i wazniejsze LOL . zazwyczaj wina zganiania jest na psa bo nie ma jak sie obronic a to ze bachory dokuczaja psom to na to akurat nikt nie patrzy bo to przeciez pies pogryzl a nie na odwrot !!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~monti 2011-05-15 (23:19) 3 lata 8 miesięcy 12 dni 8 godzin i 14 minut temu

psy
Dzieci należy pilnować, czyżby to dziecko nie miało ojca jak matka pracuje. Dzieci do lat 10 muszą być pod opieką rodziców lub opikunów ale nie taką opieką gdzie zostawia je się same na posesji w obecności obcego psa. Gdyby dziewczynkę ukradli to też wina psa lub jego właściciela bo nie dopilnował. Pozabierać nieodpowiedzialnym opiekunom dzieci nie będzie problemu.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~prawdomówny 2011-05-15 (23:13) 3 lata 8 miesięcy 12 dni 8 godzin i 20 minut temu

W Będzinie zgłaszam już pół roku szczucie psem
na komendę policji.I słyszę tylko że zajmą się tym albo że mam się zgłosić i sprawę w sądzie założyć albo ze nie sa od pilnowania cudzych psów albo wyśmiewanie i kpiny w słuchawce!! Tacy funkcjonariusze już dawno nie powinni tam pracować !!! dyscyplinarka z pracy!! O wszystkim wie sam prezydent miasta i olewa to a właściciel z szyderczym uśmiechem daje znać : i co mi możesz zrobić?

odpowiedz

0
0
~zuza 2011-05-15 (22:57) 3 lata 8 miesięcy 12 dni 8 godzin i 36 minut temu

...i niewłaściwie zajmują się dziećmi...

odpowiedz

0
0
~zuza 2011-05-15 (22:55) 3 lata 8 miesięcy 12 dni 8 godzin i 38 minut temu

Wychodząc z psem na spacer więcej niż psich kup widzę plastikowych butelek, pobitego szkła, opróżnionych popielniczek samochodowych itp. Psia kupa jest biodegradowalna chociaż (oczywiście nie na chodniku pomiędzy blokami)

odpowiedz

0
0
~elektronik 2011-05-15 (22:49) 3 lata 8 miesięcy 12 dni 8 godzin i 44 minuty temu

Witaj Europo,
gdy pies pilnuje interesu to znaczy że, cham "robi w biznesie"

odpowiedz

0
0
~zaza 2011-05-15 (22:37) 3 lata 8 miesięcy 12 dni 8 godzin i 56 minut temu

psy
przyszło nam żyć nam wśród psów.

odpowiedz

0
0
~~~ja 2011-05-15 (22:32) 3 lata 8 miesięcy 12 dni 9 godzin i 1 minutę temu

Rodzice
Pozostawienie dziecka bez opieki też jest karalne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

0
0
~prawdomówny 2011-05-15 (22:32) 3 lata 8 miesięcy 12 dni 9 godzin i 1 minutę temu

W Będzinie zgłaszam już pół roku szczucie psem
I tylko słyszę od dyżurnego że zajmą się, albo innym razem że nie są od pilnowania cudzych psów,albo ze mam się zgłosić i sprawę w sadzie założą.Nic tylko kpiny i udawanie żeby unikać interwencji a 3 właścicieli śmieje się w oczy z napadniętego: i co mi możesz zrobić? Taka prawda ze trzeba działać samemu a tych z organów ścigania niszczyć skargami.

odpowiedz

0
0
~miś 2011-05-15 (22:31) 3 lata 8 miesięcy 12 dni 9 godzin i 2 minuty temu

prawda
chyba twoja stara powinni uspic, czlowiek to sto razy wieksze gowno od psa wiec kto tu komu wchodzi w droge?

odpowiedz

0
0
~mat.an 2011-05-15 (22:16) 3 lata 8 miesięcy 12 dni 9 godzin i 17 minut temu

Nie wiadomo jak było
Artykuł jest mocno nie kompletny. Z tego co napisane, wywnioskowałam, że teren był prywatny, że dziecko było bez opieki, nie wiadomo, czy pies biegał wolno, czy był uwiązany, a dziewczynka do niego podeszła. Źle, że w ten sposób, taki nie jasny, sytuacja jest przedstawiana, bo krzywdzi jedną ze stron. A z dziećmi też różnie bywa, moja sześcioletnia córka bardzo lubi psy, wiele razy ma tłumaczone, że do obcego psa nie wolno podchodzić, że pies, nawet jeśli nie wydaje się groźny, może zaatakować osobę której nie zna lub ze strachu. I co? Ano, to że miesiąc temu, mimo, że niby to wszystko wie, jednak podeszła do psa (na szczęście nie dużego i z ,,ograniczonymi możliwościami") i ją dziabnął w palec. Nic jej poważnego nie zrobił, trochę uszczypnął, pewnie nie miał ochoty na głaskanie przez obce dziecko, był szczepiony. Mała się przestraszyła i na jakiś czas może jej ta nauczka wystarczy, ja ze swej strony muszę uważać jeszcze bardziej. Właścicielka psa też nie zachowała się jak należy, nawet jeśli była przekonana o tym, że zwierze nie jest agresywne, nie powinna dopuścić do tego, aby mała do niego podeszła. U niej zabrakło wyobraźni, u mnie ostrożności...

odpowiedz

0
0
~aneta 2011-05-15 (22:14) 3 lata 8 miesięcy 12 dni 9 godzin i 19 minut temu

A co z dzieciakiem?
Albo gdyby dzieciak był nauczony że do obcych psów się nie podbiega to byłaby szansa na to że nic by się nie stało. Rodzice tu winni tak samo jak właściciel.

odpowiedz

0
0
~hhhahaha 2011-05-15 (22:09) 3 lata 8 miesięcy 12 dni 9 godzin i 24 minuty temu

sama sobie
no chyba raczej nie moje psy nie chodza w kagancach jednynie na smyczach to rodzice niech pilnuja bardzoej bachorkow ktore najpierw draznia zwierzeta a potem wielki placz bo pies pogryzl

odpowiedz

0
0
~rinka 2011-05-15 (22:08) 3 lata 8 miesięcy 12 dni 9 godzin i 25 minut temu

taaak
Popieram w 100% tylko podatek 500zł powinien byc miesięczny a nie roczny. Mamy dosc psich kup na trawnikach i nie tylko. Gdyby wlasciciel czworonoga mial zaplacic za sprzatanie po pupilu zrozumiłby!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~markona 2011-05-15 (22:05) 3 lata 8 miesięcy 12 dni 9 godzin i 28 minut temu

mikron
przecież facior był nawalony, a nie pies. Pies, co najwyżej mógł być wk...y, że nie dali mu pochlać. A swoją drogą psy będą gryzły ludzi, szwędały się po wsiach i maistach, a hycli nie będzie. Usypiania psów niedających się adoptować też nie. Sytuacja patowa. nikt tego g ...a nie chce ruszyć.

odpowiedz

0
0
~ewa 2011-05-15 (21:51) 3 lata 8 miesięcy 12 dni 9 godzin i 42 minuty temu

psy
prosze pilnować swoich psów i zakładac im kagańce i sprzątać po nich

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~Stoigniew 2011-05-15 (21:49) 3 lata 8 miesięcy 12 dni 9 godzin i 44 minuty temu

W miastach psy trzymają ludzie o wiejskich korzeniach ,którzy
muszą mieć jakąś "ŻYWINĘ" PRZYPOMINAJĄCĄ IM WIEŚ RODZINNĄ !!!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~MJ 2011-05-15 (21:46) 3 lata 8 miesięcy 12 dni 9 godzin i 47 minut temu

pies
Nie obrażajmy nikogo za to gdzie pracuje!!!

odpowiedz

0
0
~adam 2011-05-15 (21:46) 3 lata 8 miesięcy 12 dni 9 godzin i 47 minut temu

mandat za twoją głupot 10 000

odpowiedz

0
0
~Anna 2011-05-15 (21:46) 3 lata 8 miesięcy 12 dni 9 godzin i 47 minut temu

;/
jak by ten pies ugryzl moje dziecko to bym go odstrzelila. jest wiele agresywnych bezpanskich psow i nie raz sie spotkalam z takim ze rzuca sie na wlasny cien a o dopiero na ludzi;/ a wlasciciel psa kurtwa nie lepszy nawalony w pracy;/ no fakt to jest tylko i wylacznie polska;/

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Szef administracji Putina skrytykował Komorowskiego
dodane 2015-01-27 (22:35) 8 godzin i 58 minut temu

Pisarz, który ustalił skład Cyklonu B
dodane 2015-01-28 (02:22) 5 godzin i 11 minut temu

Niemiecka prasa: to nie istoty z innej planety pędziły Żydów do gazu
dodane 2015-01-28 (05:20) 2 godziny i 13 minut temu

Rodziny rotmistrza Witolda Pileckiego nie zaproszono na uroczystości w Auschwitz
dodane 2015-01-27 (14:36) 16 godzin i 57 minut temu

Przyjaciółka premier Kopacz nowym GIODO? Watchdog Polska żąda wyjaśnień
dodane 2015-01-27 (14:08) 17 godzin i 25 minut temu

"Wciąż widzę przed oczami trupy". Wstrząsające wyznania ocalonych z Auschwitz
dodane 2015-01-27 (09:20) 22 godziny i 13 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy pigułka "dzień po" powinna być dostępna bez recepty?

liczba oddanych głosów: 23514