więcej

łódzkie

7-latka pogryziona przez psa - jego właściciel pijany.

Policja, WP.PL |  dodane 2011-05-15 (16:01) 3 lata 5 miesięcy 15 dni 3 godziny i 54 minuty temu
drukuj

W Łodzi owczarek niemiecki pogryzł 7-letnią dziewczynkę. Do zdarzenia doszło w sobotę ok. godziny 14.00. Mama dziewczynki pracowała w jednym z pomieszczeń na posesji, gdzie mieszczą siedziby firm. Dziewczynka bawiła się na podwórzu tej posesji. W pewnym momencie matka usłyszała płacz dziecka. Gdy wybiegła, zobaczyła córkę z zakrwawioną nogą. Dziecko przewieziono do szpitala i powiadomiono policję.

Policjanci ustalili, że psem opiekował się ochroniarz budynku. 57-letni mężczyzna był kompletnie pijany. Miał we krwi ponad dwa promile alkoholu.

Policja zajmuje się teraz wyjaśnianiem wszystkich okoliczności zdarzenia.

Przypominają jednocześnie, że wiosenna pogoda sprzyja zabawie dzieci na świeżym powietrzu, ale rodzice powinni pamiętać, że na podwórkach blokowisk, na chodnikach i ulicach często pojawiają się również bezpańskie lub wypuszczone samopas psy. Większość z nich nie stanowi zagrożenia, niemniej niektóre mogą zachowywać się agresywnie.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 9 47.37%
nie 10 52.63%

Przeczytaj też

Pies rozszarpał 4-latka na oczach małych braci

dodane 2011-05-30 (17:36) 3 lata 5 miesięcy 2 godziny i 19 minut temu

Tragedia na podwórku: dwa psy rzuciły się na 3-latka

dodane 2011-05-27 (14:33) 3 lata 5 miesięcy 3 dni 5 godzin i 22 minuty temu

Kolejny atak psa - rzucił się na dziecko w piaskownicy

dodane 2011-05-20 (11:15) 3 lata 5 miesięcy 10 dni 8 godzin i 40 minut temu

Policyjne mundury są złej jakości? Trwa śledztwo

dodane 2011-05-16 (14:20) 3 lata 5 miesięcy 14 dni 5 godzin i 35 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (141)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~erwer 2011-05-15 (17:26) 3 lata 5 miesięcy 15 dni 2 godziny i 29 minut temu

Podatek od psów- 500 zł rocznie
wyjscie z psem bez kagańca lub smyczy - mandat 500 zł, wyjście bez torebki na psie gówna- mandat 500 zł, wyjście bez potwierdzenia uiszczenia podatku mandat- 1000 zł, wszystkie psy zaczipować żeby można było ustalić właściciela "bezpańskiego" psa. No i przede wszystkim- sądy wyroki z górnej półki za pogryzienie przez psa( finansowe i karne bez zawiasów) i straż miejska sumiennie egzekwująca ustanowione prawo. Po 2 latach problem psów się rozwiąże. Oczywiście bezpańskie usypiac humanitarnie

odpowiedz

pokaż 22 ukryte odpowiedzi

0
0
~monti 2011-05-15 (23:19) 3 lata 5 miesięcy 14 dni 20 godzin i 36 minut temu

psy
Dzieci należy pilnować, czyżby to dziecko nie miało ojca jak matka pracuje. Dzieci do lat 10 muszą być pod opieką rodziców lub opikunów ale nie taką opieką gdzie zostawia je się same na posesji w obecności obcego psa. Gdyby dziewczynkę ukradli to też wina psa lub jego właściciela bo nie dopilnował. Pozabierać nieodpowiedzialnym opiekunom dzieci nie będzie problemu.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~maciejd21 2011-05-15 (23:58) 3 lata 5 miesięcy 14 dni 19 godzin i 57 minut temu

Nie ma czegos takiego ze pies jest mniej ważny niz czlowiek
lol a czemu niby czlowiek jest wazniejszy niz pies ? to jest taka samo zyjaca istota jak i Ty. wiec nie ma czegos takiego ze cos jest wazne i wazniejsze LOL . zazwyczaj wina zganiania jest na psa bo nie ma jak sie obronic a to ze bachory dokuczaja psom to na to akurat nikt nie patrzy bo to przeciez pies pogryzl a nie na odwrot !!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Anna 2011-05-15 (21:46) 3 lata 5 miesięcy 14 dni 22 godziny i 9 minut temu

;/
jak by ten pies ugryzl moje dziecko to bym go odstrzelila. jest wiele agresywnych bezpanskich psow i nie raz sie spotkalam z takim ze rzuca sie na wlasny cien a o dopiero na ludzi;/ a wlasciciel psa kurtwa nie lepszy nawalony w pracy;/ no fakt to jest tylko i wylacznie polska;/

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~rinka 2011-05-15 (22:08) 3 lata 5 miesięcy 14 dni 21 godzin i 47 minut temu

taaak
Popieram w 100% tylko podatek 500zł powinien byc miesięczny a nie roczny. Mamy dosc psich kup na trawnikach i nie tylko. Gdyby wlasciciel czworonoga mial zaplacic za sprzatanie po pupilu zrozumiłby!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Stoigniew 2011-05-15 (21:49) 3 lata 5 miesięcy 14 dni 22 godziny i 6 minut temu

W miastach psy trzymają ludzie o wiejskich korzeniach ,którzy
muszą mieć jakąś "ŻYWINĘ" PRZYPOMINAJĄCĄ IM WIEŚ RODZINNĄ !!!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~ewa 2011-05-15 (21:51) 3 lata 5 miesięcy 14 dni 22 godziny i 4 minuty temu

psy
prosze pilnować swoich psów i zakładac im kagańce i sprzątać po nich

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~anna 2011-05-15 (20:05) 3 lata 5 miesięcy 14 dni 23 godziny i 50 minut temu

heh
weź się ogarnij, pies który atakuje dziecko powinien być uśpiony, a skoro twierdzisz inaczej to może ciebie też powinno się uśpić. mam dwa amstafy które nigdy nie ruszyłyby dziecka a dorosłego owszem, kwestia wychowania psa.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

0
0
~Natalia 2011-05-15 (17:21) 3 lata 5 miesięcy 15 dni 2 godziny i 34 minuty temu

pilnować dzieci!!
no wlasnie, prosze pilnowac swoich dzieci, sam widzialam, jak kiedys dziecko ciagnelo psa za ogon, dokuczalo mu, a rodzic rozmawial ze znajomymi i niereagowal. ponoc ludzie mysla, wiec proponuje wykorzystywac myslenie,aby zapobiegac tkim sytuacjom. pies to pies ma prawo zyc i sobie chodzic, czlowiek powinien byc madrzejszy i uczyc dzieci co wolno a co nie.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~prawdomówny 2011-05-15 (23:13) 3 lata 5 miesięcy 14 dni 20 godzin i 42 minuty temu

W Będzinie zgłaszam już pół roku szczucie psem
na komendę policji.I słyszę tylko że zajmą się tym albo że mam się zgłosić i sprawę w sądzie założyć albo ze nie sa od pilnowania cudzych psów albo wyśmiewanie i kpiny w słuchawce!! Tacy funkcjonariusze już dawno nie powinni tam pracować !!! dyscyplinarka z pracy!! O wszystkim wie sam prezydent miasta i olewa to a właściciel z szyderczym uśmiechem daje znać : i co mi możesz zrobić?

odpowiedz

0
0
~Carol 2011-05-15 (18:26) 3 lata 5 miesięcy 15 dni 1 godzinę i 29 minut temu

DLACZEGO nie ma obowiązku kagańca dla wszystkich psów??
Psy w Polsce (podobnie jak dzieci) nie są wcale wychowywane, dlatego robią co im się żywnie spodoba - ku uciesze ich właścicieli. Zawsze, kiedy odsuwam sie od psa na ulicy, słyszę sakramentalne: "on nie gryzie". NIE MA PSA, który nie gryzie. A ponadto, dlaczego mam sie zgadzać ny bycie obślinianym przez obcego psa?? Mnie to brzydzi. I jeszcze jedno: PODATEK od psa, i to wysoki. Wtedy psy będą mieć tylko te osoby, które naprawdę chcą je mieć i się nimi opiekować. I nie zapomną o właściwym dla niego wychowaniu.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
dance macabre 2011-05-15 (17:44) 3 lata 5 miesięcy 15 dni 2 godziny i 11 minut temu

Kochany piesio
Wszystkie pieski są dobre, to dzieci je prowokują i denerwuja, zasłużyła sobie.

odpowiedz

pokaż 12 ukrytych odpowiedzi

0
0
~etyk30 2011-05-15 (21:27) 3 lata 5 miesięcy 14 dni 22 godziny i 28 minut temu

ile jeszcze ofiar?
pytam sie ille dzieci jeszcze zostanie pogryzionych przez takie bestie zanim coś sie zmieni w przepisach prawnych??to tych włascicieli nieodpowiedzilanych powinno sie usypiac

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~zuza 2011-05-15 (22:57) 3 lata 5 miesięcy 14 dni 20 godzin i 58 minut temu

...i niewłaściwie zajmują się dziećmi...

odpowiedz

0
0
~zuza 2011-05-15 (22:55) 3 lata 5 miesięcy 14 dni 21 godzin i 1 minutę temu

Wychodząc z psem na spacer więcej niż psich kup widzę plastikowych butelek, pobitego szkła, opróżnionych popielniczek samochodowych itp. Psia kupa jest biodegradowalna chociaż (oczywiście nie na chodniku pomiędzy blokami)

odpowiedz

0
0
~elektronik 2011-05-15 (22:49) 3 lata 5 miesięcy 14 dni 21 godzin i 6 minut temu

Witaj Europo,
gdy pies pilnuje interesu to znaczy że, cham "robi w biznesie"

odpowiedz

0
0
~zaza 2011-05-15 (22:37) 3 lata 5 miesięcy 14 dni 21 godzin i 18 minut temu

psy
przyszło nam żyć nam wśród psów.

odpowiedz

0
0
~ ja 2011-05-15 (22:32) 3 lata 5 miesięcy 14 dni 21 godzin i 23 minuty temu

Rodzice
Pozostawienie dziecka bez opieki też jest karalne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

0
0
~prawdomówny 2011-05-15 (22:32) 3 lata 5 miesięcy 14 dni 21 godzin i 23 minuty temu

W Będzinie zgłaszam już pół roku szczucie psem
I tylko słyszę od dyżurnego że zajmą się, albo innym razem że nie są od pilnowania cudzych psów,albo ze mam się zgłosić i sprawę w sadzie założą.Nic tylko kpiny i udawanie żeby unikać interwencji a 3 właścicieli śmieje się w oczy z napadniętego: i co mi możesz zrobić? Taka prawda ze trzeba działać samemu a tych z organów ścigania niszczyć skargami.

odpowiedz

0
0
~miś 2011-05-15 (22:31) 3 lata 5 miesięcy 14 dni 21 godzin i 24 minuty temu

prawda
chyba twoja stara powinni uspic, czlowiek to sto razy wieksze gowno od psa wiec kto tu komu wchodzi w droge?

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Autobus staranował dziewięć aut we Wrocławiu
dodane 2014-10-30 (14:07) 5 godzin i 48 minut temu

materiał wideo
materiał wideo

Jakie są szanse na ekstradycję Polańskiego?
dodane 2014-10-30 (04:55) 15 godzin i 1 minutę temu

materiał wideo

Pościg po kradzieży taksówki w Olsztynie. Nie żyje pasażer
dodane 2014-10-30 (06:40) 13 godzin i 15 minut temu

Dron, który ratuje życie
dodane 2014-10-30 (06:53) 13 godzin i 2 minuty temu

Polak pobił rekord Guinnessa w graniu w grę komputerową
dodane 2014-10-30 (05:01) 14 godzin i 54 minuty temu

Tragedia na Podkarpaciu. Nie żyje 2-tygodniowy noworodek
dodane 2014-10-29 (11:27) 1 dzień 8 godzin i 28 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Kto nagrał najśmieszniejszy spot wyborczy?

liczba oddanych głosów: 456