więcej

łódzkie

3 osoby zginęły w wypadku w Radomsku.

Logo dostawcyZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.  PAP |  dodane 2012-12-01 (00:45) 2 lata 19 dni 21 godzin i 5 minut temu
drukuj


 3 osoby zginęły w wypadku w Radomsku
opinie
Trzy osoby zginęły w wypadku, do jakiego doszło przed północną w Radomsku - poinformowała straż pożarna.

Zdarzenie miało miejsce na ul. Jagiellońskiej. Samochód osobowy opel omega wjechał w tył naczepy ciągnika siodłowego.

Według policji, uderzenie było tak silne, że naczepa przesunęła się kilka metrów. W wypadku zginęły trzy osoby - dwóch mężczyzn i kobieta. Wszyscy w wieku ok. 17-18 lat.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną wypadku mogła być nadmierna prędkość opla.

(ah, pp)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 48 28.57%
nie 120 71.43%

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (340)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

105
2
~zan 2012-12-01 (05:27) 2 lata 19 dni 16 godzin i 23 minuty temu

prawko od tygodnia,tatuś dał brykę,kumpel i siuśmajtka obok, no to patrzcie jaki to ja jestem asior.Szczęście,że walnął tylko w naczepę ,a nie w inne autko,bo byłoby jeszcze większe nieszczęście.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

65
6
~waldi 2012-12-01 (05:35) 2 lata 19 dni 16 godzin i 15 minut temu

Dorze, że naczepa a nie osobowy z dziećmi na tylnym siedzeniu, czyli zagrożenie na drogach zmalało. Świeć Panie nad ich duszami [*]

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

67
11
~Dorci@ 2012-12-01 (07:17) 2 lata 19 dni 14 godzin i 33 minuty temu

Dalej dawajcie takim gowniarzom prawo jazdy!!!przeciez oni nawet mozgu nie maja wiec jak aj myslec za innych uczwestnikow ruchu nie mowiac juz o nich samych!!

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

68
14
~jadzia 2012-12-01 (10:11) 2 lata 19 dni 11 godzin i 39 minut temu

ile negatywnych komentarzy .Tyle jadu w co niektórych was .A moze byscie pomysleli ze to czyjes dzieci ? ze teraz rodzice umierają z bolu ? Kiedys tez bedziecie rodzicami --wyobrazacie sobie ze z głupoty ginie wasze dziecko ? tez wtedy bedziecie tacy ? Kto nie był nastolatkiem ? kto nie robił głupot ? BEZNADZIEJNI

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

54
2
~Wstrząśnięty 2012-12-01 (11:06) 2 lata 19 dni 10 godzin i 44 minuty temu

Znałem jednego z nich, miał na imię Łukasz. Nie wiem czy wtedy był kierowcą czy pasażerem i wcale nie miał 17-18 lat tylko 24. Wiem że o zmarłych źle się nie mówi ale był on z tych co zbierali się w piątkę jechali na ciemny parking stali pół dnia paląc trawkę i pijąc wódkę. Jak już zdawało im się po kilku godzinach że mogą jechać to odjeżdżali. No i nigdy im nic nie było. Aż do wczoraj. Nie wiem i pewnie nigdy nie będę wiedzieć czy wczoraj też byli po "imprezce" w aucie a potem odjechali no i wszyscy wiedzą ci się dalej stało ale ze względu na to że go znałem i wiem jaki był mogę przypuszczać że też tak było. On miał dziecko z jakąś "siksą" jak to ktoś powiedział ale nie przyznawał się do niego i nie poczuwał się do obowiązku. Coś na zasadzie "wieczny student" z tym że nie studiował. Nie pamiętam żeby kiedyś tak naprawdę pracował, tak więc jego życie było wieczną zabawą. Mimo że taki był, ktoś by mógł powiedzieć, należało mu się... Ja też nie pochwalam w ogóle, jego całe życie i zachowanie było karygodne i moralnie nie do przyjęcia, ale śmierć mu się nie należała.

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

54
5
~alek 2012-12-01 (08:55) 2 lata 19 dni 12 godzin i 55 minut temu

Każdy był młody i szalał tylko że niektórzy mają mniej szczęścia i tracą za młodo życie i ze swojej głupoty robią tragedie dla rodzin na całe ich życie

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

51
9
~nick 2012-12-01 (05:25) 2 lata 19 dni 16 godzin i 25 minut temu

Łatwo przyszło. Łatwo poszło. Wina rodziców. Dobrze że w naczepę a nie w inną osobówkę.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

42
9
~matka 2012-12-01 (09:51) 2 lata 19 dni 11 godzin i 59 minut temu

NIE OCENIAJCIE. Współczujcie matkom, ojcom, rodzeństwu. Im i tak jest niewyobrażalnie ciężko.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

33
3
~pol 2012-12-01 (05:12) 2 lata 19 dni 16 godzin i 38 minut temu

widocznie nie wyksztalcila sie u nich wyobraznia przykre

odpowiedz

28
1
~KAZIK 2012-12-01 (11:22) 2 lata 19 dni 10 godzin i 28 minut temu

BIEDNE DZIECI - MOZE KTOS SIE ZASTANOWI - 17 - 18 LATEK I PRAWO JAZDY - W DZISIEJSZYCH CZASACH TO WLASNIE TAK WYGLADA - 22 LATA - WTEDY COS POD CZASZKA ZACZYNA SIE ZBIERAC - A JESLI JUZ MUSICIE DAWAC OD 18 LAT TO MUSZA BYC WPROWADZONE LIYTY PREDKOSCI TAKI KIEROWCA PRZEZ 2 LATA NIE OWINIEN ZABIERAC ZE SOBA PASAZEROW - A JESLI JUZ TO TYLKO TAKICH CO MAA MIN 5 LAT PRAWKO - TO TAK JAKBY WIOZL INSTRUKTORA - OBOWIAZKOWE OZNACZENIE AUTA ZE TAKOWYM EDZIE MLODY KIEROWCA - I JAK Z KAT A TEZ OGRANICZENIE MOCY POJAZDU - NP SILNIK MAX 1.4 I ZAKAZ JAZDY PO ZMROKU - CHCA MIEC ZABAWKE TO NIECH PO LUDZKU NAUCZA SIE JEZDZIC - WSPOLCZUJE RODZICOM

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

28
1
~Renata 2012-12-01 (06:26) 2 lata 19 dni 15 godzin i 24 minuty temu

Nie chcesz stracic dziecka to nie dawaj jezdzic mu samodzielnie. Tylko pod Twoim nadzorem nie bedzie robil glupot za kierownica. Nie ufaj mu, bo gdy wezmie kolegow do samochodu to zacznie sie popisywac.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

29
3
driive66 2012-12-01 (09:33) 2 lata 19 dni 12 godzin i 17 minut temu

biedne dzieciaki. Aż strach pomyśleć co się teraz dzieje z rodzicami,co czują.Straszna tragedia. Starajmy się myśleć na drodze...wszyscy.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

27
1
~maro 2012-12-01 (08:17) 2 lata 19 dni 13 godzin i 33 minuty temu

Średnio co 2 dzień/noc jeżdżę do roboty i na dystansie tych 26km dziurawych dróg bez pobocza za każdym razem wyprzedza mnie kilkunastu kretynów gnających na złamanie karku-nawet na śliskiej mokrej nawierzchni-a wolno nie jeżdżę...krzyż na drogę straceńcy!...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

47
21
~Miszcz Kierowni 2012-12-01 (07:59) 2 lata 19 dni 13 godzin i 51 minut temu

Wiejskie Dyskoteki i BWM ( Bolid Młodzieży Wiejskiej ) = Nieszczęście gotowe !!! (W tym wypadku "Hopel" - coś innego - ale przeważnie to BMW)

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

35
9
~MESECAM 2012-12-01 (04:52) 2 lata 19 dni 16 godzin i 58 minut temu

Brawo !!! Gnajcie szybciej !!!

odpowiedz

32
7
~Sobie ja 2012-12-01 (05:11) 2 lata 19 dni 16 godzin i 39 minut temu

dobrze, że walneli się w te puste łby ... a nie w niewinnych ludzi...

odpowiedz

27
3
~xxx 2012-12-01 (10:54) 2 lata 19 dni 10 godzin i 56 minut temu

selekcja naturalna - na własne życzenie

odpowiedz

24
1
~otake? 2012-12-01 (10:52) 2 lata 19 dni 10 godzin i 58 minut temu

Kolejny piątek, tragedia, alkohol, dyskoteka, głupota, andrzejki...?

odpowiedz

25
2
~Perł@ 2012-12-01 (09:04) 2 lata 19 dni 12 godzin i 46 minut temu

Małolatom smoczki i lizaki a nie samochody. Małolat za kierownicą to potencjalny zabójca lub samobójca...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

22
0
~miki 2012-12-01 (10:49) 2 lata 19 dni 11 godzin i 1 minutę temu

Młodzi tym bardziej się popisują im więcej ich jest w aucie. Tego zawsze się boję..

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Frank-Walter Steinmeier ostrzega przed zaostrzaniem sankcji wobec Rosji
dodane 2014-12-20 (05:55) 15 godzin i 55 minut temu

Matka zamordowanych dzieci aresztowana za zabójstwo
dodane 2014-12-20 (00:55) 20 godzin i 55 minut temu

Protest przeciwko finansowaniu Świątyni Opatrzności Bożej
dodane 2014-12-20 (07:45) 14 godzin i 5 minut temu

Co obcokrajowców dziwi w naszym Bożym Narodzeniu
dodane 2014-12-20 (05:18) 16 godzin i 32 minuty temu

Ukraińskie służby: zapobiegliśmy zamachowi terrorystycznemu w centrum Kijowa
dodane 2014-12-19 (11:00) 1 dzień 10 godzin i 50 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 30332