więcej

łódzkie

3 osoby zginęły w wypadku w Radomsku.

Logo dostawcyZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.  PAP |  dodane 2012-12-01 (00:45) 1 rok 10 miesięcy 1 dzień 5 godzin i 38 minut temu
drukuj


 3 osoby zginęły w wypadku w Radomsku
opinie
Trzy osoby zginęły w wypadku, do jakiego doszło przed północną w Radomsku - poinformowała straż pożarna.

Zdarzenie miało miejsce na ul. Jagiellońskiej. Samochód osobowy opel omega wjechał w tył naczepy ciągnika siodłowego.

Według policji, uderzenie było tak silne, że naczepa przesunęła się kilka metrów. W wypadku zginęły trzy osoby - dwóch mężczyzn i kobieta. Wszyscy w wieku ok. 17-18 lat.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną wypadku mogła być nadmierna prędkość opla.

(ah, pp)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 48 28.57%
nie 120 71.43%

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (340)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~wiki10 2013-01-05 (09:24) 1 rok 8 miesięcy 26 dni 20 godzin i 59 minut temu

Dziewczyna miała 18 lat. Chłopak 17 lat.

odpowiedz

1
0
~jna 2012-12-04 (22:57) 1 rok 9 miesięcy 27 dni 7 godzin i 26 minut temu

calego serca ws polczuje rodzicom i najbizszej i dalszej rodzinie nieprawda jest ze czas ukoi rany nigdy to nie nastapi zawsze bedzie jakies ale a odkad sa samochody sa i wypadki kazdy z nas wsiadajac do auta jest potencjalnym poszkodowanym lub tez sprawca kolizj lub wypadku tylko jednym trafia sie drasniecie innym powazny wypadek a jeszcze innym smiertelna kraksa i nie wazne ile mamy lat ani jaka fura jezdzimy niech kazdy z nas kierowcow sprawi sobie taki rachunek sumienia i co sie okaze ze kazdy z nas byl w dwuznacznej sytuacji tylko jednym sie upieklo innm nie wiec puknijcie sie w piers i nie wypisujcie glupot sokuj im duszy a wytrwalosci w cierpieniu ich roddinom wspolczuje z colego serca

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~nam@interia.pl 2012-12-03 (15:17) 1 rok 9 miesięcy 28 dni 15 godzin i 6 minut temu

;( znałam masteusza 18 lat ;( ale po mimo wszystko nie należała mu się ta śmierć był bardzo fajnym znajomym i wcale nie palił trawki więc zluzujcie ludzie !!! ;( jechali wtedy z osiemnastki z chilli baru współczuje jego rodzicom bo wiem że jeżeli mogli by to oddali by za niego życie ;([*]

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

42
9
~matka 2012-12-01 (09:51) 1 rok 10 miesięcy 20 godzin i 32 minuty temu

NIE OCENIAJCIE. Współczujcie matkom, ojcom, rodzeństwu. Im i tak jest niewyobrażalnie ciężko.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

11
1
~Aron 2012-12-01 (11:28) 1 rok 10 miesięcy 18 godzin i 55 minut temu

No tak to jest jak rodzice dają 18 latkowi który ma prawko od miesiąca samochód z napędem na tylną oś nie neguje tego rozwiązania przeniesienia napędu bo sam go używam i cenie sobie komfort podróżowania ale jak młody szczyl nie ma pojecia jak ten pojazd sie prowadzi to niestety do tragedii dochodzi to jest wina rodziców bo świeżo upieczony kierowca powinien jeździć z rodzicami by nabrał wprawy rodzice powinni uczyć dzieci jako świeżoupieczonych kierowców dobrych nawyków a jak byli az tak nie odpowiedzialni no to skutki są jakie widać

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~462 2012-12-02 (22:30) 1 rok 9 miesięcy 29 dni 7 godzin i 53 minuty temu

a ubole-jełopy z Wytwórni Pustaków blokują tych, którzy piszą prawdę

odpowiedz

0
0
~karolka29 2012-12-02 (18:42) 1 rok 9 miesięcy 29 dni 11 godzin i 41 minut temu

czytam te wszystkie komentarze i aż głowa boli od tego co niektórzy wypisują..ciekawi mnie czy wielu z was nie kupiłoby własnemu dziecku samochodu czy jakiejkolwiek innej rzeczy myślę że gdyby dziecko poprosiło nawet jeśli jest dorosłe wielu z was nie odmówiłoby bo przecież się je kocha..zginęli młodzi ludzie którzy mieli całe życie przed sobą i nikt nie chciałby być na miejscu rodziców tych dzieciaków bo nie ma nic gorszego niż pogodzić się ze starta dziecka..spoczywajcie w pokoju dzieciaki [*][*][*]

odpowiedz

0
0
~DrRtg 2012-12-01 (08:10) 1 rok 10 miesięcy 22 godziny i 13 minut temu

16, 26,28 taki był przedział wiekowy. Co nie zmienia faktu, że jechali za szybko. A niestety w Radomsku było akurat po opadach.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~ja 2012-12-01 (13:28) 1 rok 10 miesięcy 16 godzin i 55 minut temu

Wszyscy co piszą o Radomsku, że jest wsią, to sami wieśniakami się urodzili ! To jest , miasto, barany !!!! Znałam dziewczynę, była harcerką. To znajoma mojej córki.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~: | 2012-12-02 (11:48) 1 rok 9 miesięcy 29 dni 18 godzin i 35 minut temu

po pierwsze. Mieli po 24, 18 i 16 lat, po drugie. ''Samochód osobowy opel omega wjechał w tył naczepy ciągnika siodłowego.'' to była przyczepa z dyszlem do ciężarówki a nie naczepa ciągnika siodłowego. Tak jakby roweru od motoru nie odroznic :| wspolczuje rodzinom

odpowiedz

68
14
~jadzia 2012-12-01 (10:11) 1 rok 10 miesięcy 20 godzin i 12 minut temu

ile negatywnych komentarzy .Tyle jadu w co niektórych was .A moze byscie pomysleli ze to czyjes dzieci ? ze teraz rodzice umierają z bolu ? Kiedys tez bedziecie rodzicami --wyobrazacie sobie ze z głupoty ginie wasze dziecko ? tez wtedy bedziecie tacy ? Kto nie był nastolatkiem ? kto nie robił głupot ? BEZNADZIEJNI

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

0
0
~Heros 2012-12-02 (10:19) 1 rok 9 miesięcy 29 dni 20 godzin i 4 minuty temu

do mg -Nie pisze się ktura tylko która .Jak można popełniać takie błędy ? Hańba !!

odpowiedz

2
0
gg-granitech 2012-12-02 (07:20) 1 rok 9 miesięcy 29 dni 23 godziny i 3 minuty temu

Straszna tragedia... za młodo zginąłeś Mateusz...zawsze będziesz w naszej pamięci...

odpowiedz

0
1
tomasz12737 2012-12-02 (00:29) 1 rok 10 miesięcy 5 godzin i 54 minuty temu

onet.eu. będę bardzo wdzięczna . Gdyż mogłabym w jakiś sposób pomóc tym rodzinom. Jeszcze raz bardzo proszę o jakiś kontakt do mnie . Z góry dziękuję

odpowiedz

0
3
~Mit 2012-12-01 (23:41) 1 rok 10 miesięcy 6 godzin i 42 minuty temu

Wina tuska PS. kondolencje dla rodziny

odpowiedz

18
43
rydzio 2012-12-01 (08:34) 1 rok 10 miesięcy 21 godzin i 49 minut temu

Przewoźnicy traktują polskie ulice jak prywatny folwark. Jeżdżą tirami i stawiają ich gdzie chcą bez oświetlenia. Stąd takie wyniki. Zabronić Jazdy tirom po miejskich drogach ! Lokalni przewoźnicy małymi samochodami dostawczymi ze stacji kolejowych towary rozwiozą.

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

54
2
~Wstrząśnięty 2012-12-01 (11:06) 1 rok 10 miesięcy 19 godzin i 17 minut temu

Znałem jednego z nich, miał na imię Łukasz. Nie wiem czy wtedy był kierowcą czy pasażerem i wcale nie miał 17-18 lat tylko 24. Wiem że o zmarłych źle się nie mówi ale był on z tych co zbierali się w piątkę jechali na ciemny parking stali pół dnia paląc trawkę i pijąc wódkę. Jak już zdawało im się po kilku godzinach że mogą jechać to odjeżdżali. No i nigdy im nic nie było. Aż do wczoraj. Nie wiem i pewnie nigdy nie będę wiedzieć czy wczoraj też byli po "imprezce" w aucie a potem odjechali no i wszyscy wiedzą ci się dalej stało ale ze względu na to że go znałem i wiem jaki był mogę przypuszczać że też tak było. On miał dziecko z jakąś "siksą" jak to ktoś powiedział ale nie przyznawał się do niego i nie poczuwał się do obowiązku. Coś na zasadzie "wieczny student" z tym że nie studiował. Nie pamiętam żeby kiedyś tak naprawdę pracował, tak więc jego życie było wieczną zabawą. Mimo że taki był, ktoś by mógł powiedzieć, należało mu się... Ja też nie pochwalam w ogóle, jego całe życie i zachowanie było karygodne i moralnie nie do przyjęcia, ale śmierć mu się nie należała.

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

3
0
~gosc 2012-12-01 (21:55) 1 rok 10 miesięcy 8 godzin i 28 minut temu

ludzie ta dziewczynka byla jedynaczka spokojna radosna dziewczynka jedyna corka i jedyna wnucz wspolczuje tym rodzica nie o ceniajcie ich bo ich nie znacie Jolu Czarku jestem z wami sercem i myslami wspolczuje wam Jestem w strasznym szoku

odpowiedz

1
0
~nico 2012-12-01 (19:26) 1 rok 10 miesięcy 10 godzin i 57 minut temu

naczepa nie była przyczyna wypadku bo przy takiej prędkości nawet nie byli by w stanie wyhamować do zakrętu. zastanówcie się troche

odpowiedz

3
0
~Zdzich 2012-12-01 (09:04) 1 rok 10 miesięcy 21 godzin i 19 minut temu

Spojrzałem na mapę. Szeroka prosta droga po jednym pasie w każdą stronę z poboczem utwardzonym o szerokości 1 pasa. Musiał chyba grzać i stracił panowanie, wpadł na pobocze i gotowe. Szkoda ludzi. P.S. Na tej ulicy jest cmentarz.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

14. premier III Rzeczypospolitej wygłosiła exposé
dodane 2014-10-01 (10:05) 20 godzin i 18 minut temu

Bronisław Komorowski: dobre expose
dodane 2014-10-01 (11:40) 18 godzin i 43 minuty temu

Dreamliner zawrócił do Warszawy. Na pokładzie zmarł pasażer
dodane 2014-09-30 (20:11) 1 dzień 10 godzin i 12 minut temu

Telewizja Trwam ukarana karą 50 tys. zł za nawoływanie do niszczenia Tęczy
dodane 2014-09-30 (15:21) 1 dzień 15 godzin i 2 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz zapoznać się z treścią expose Ewy Kopacz?

liczba oddanych głosów: 5805