Strona główna serwisu
Bartosz Lewicki

oprac.Bartosz Lewicki

Wypadek na moście w Warszawie; auto wjechało w przystanek

Wypadek na moście w Warszawie; auto wjechało w przystanek

Samochód osobowy wjechał w przystanek na Moście Śląsko-Dąbrowskim w Warszawie; potrącił jedną z czekających tam osób, która trafiła do szpitala. Policja ustala, czy sprawca wypadku był trzeźwy. Na moście w kierunku Pragi trzeba liczyć się z utrudnieniami w ruchu.
Jak poinformował Polska Agencję Prasową oficer dyżurny stołecznej policji st. asp. Piotr Świstak, do wypadku doszło ok. godz. 19.35 na przystanku autobusowo-tramwajowym Stare Miasto, za tunelem trasy W-Z.

- Mostem, w kierunku na Pragę, hondą jechało dwóch mężczyzn. Kierowca stracił panowanie nad samochodem i uderzył w wiatę przystankową. Było tam kilka osób, jedna z nich - około 50-letni mężczyzna - została potrącona i zabrana do szpitala - powiedział oficer dyżurny zespołu prasowego.

Jak dodał, jeden z mężczyzn jadących hondą był nietrzeźwy. - Ma ponad półtora promila w wydychanym powietrzu. Trzeźwy mężczyzna twierdzi, że to on prowadził samochód, natomiast świadkowie zdarzenia mówią, że prowadził ten nietrzeźwy. Ustalamy obecnie dokładne okoliczności tego zdarzenia i kto prowadził samochód - poinformował.


Policja ostrzega, że należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu na jedni w kierunku Pragi. Porusza się tam tylko komunikacja publiczna, inne pojazdy są kierowane na Wisłostradę.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (61)
Nie zgadzam się z opinią
14
Zgadzam się z opinią
55
~Harry 2017-02-13 (21:13) 11 godzin i 5 minut temu

mam nadzieję, że Budka i POsła Scerba udzielą pomocy prawnej temu nietrzeźwemu

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
50
~szympans 2017-02-13 (21:12) 11 godzin i 6 minut temu

Czy to ktoś z BOR-u?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
14
Zgadzam się z opinią
51
~Paranoja i Schizofrenia 2017-02-13 (21:28) 10 godzin i 50 minut temu

Ktory to samochod BORu? BMW czy Audi?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1