Strona główna serwisu
Śmiertelny wypadek na S7. Auto potrąciło mężczyznę.

Śmiertelny wypadek na S7. Auto potrąciło mężczyznę.

Do śmiertelnego wypadku doszło na drodze ekspresowej na wysokości miejscowości Promna-Kolonia (woj. mazowieckie) - informuje tvn24.pl. Zginął mężczyzna.
Asp. Łukasz Gutkiewicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach, powiedział, że "według wstępnych ustaleń, na pasie ruchu pieszego potrącił 37-letni kierowca audi Q7, po czym po mężczyźnie przejechało pięć kolejnych aut".

Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Na razie nie znana jest tożsamość ofiary.

Trasa w kierunku Warszawy jest zablokowana. Policja kieruje ruch na lokalne drogi.

Źródło: tvn24.pl
tvn24.pl

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (459)
Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
183
~Maniolo 2013-12-26 (19:37) 23 godzin i 20 minut temu

Niech mi ktoś wytłumaczy co PIESZY robił na drodze EKSPRESOWEJ ?!?!?!?!?!?!?!?!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 15

Nie zgadzam się z opinią
14
Zgadzam się z opinią
146
~ArekMłp 2013-12-26 (22:27) 20 godzin i 30 minut temu

pracuję w straży pożarnej często do takich wypadków właśnie nas wzywają, wiecie jak wygląda ciało po którym tak przejedzie chociaż jeden samochód. To jakby wycisnąć tubkę pasty do zębów ale w środku zamiast pasty są flaki. W zimie jeszcze jest w miarę bo jest mróz i ciało zastyga ale w lecie smród krwi i trzewi jest obezwładniający a jeszcze w słońcu to po godzinie wszystko się smaży. Kolejne cudowne wypadki to skoki z wysoka, z drabin i inne tego typu z 10 piętra jak człowiek upadnie na trawnik to półbiedy w miarę jest kompletny zazwyczaj odpadają tylko kończyny ale na chodnik to już ścisnięty kisiel przez prasę. A jak barierka jakaś jest czy poręcz dla niepełnosprawnych to katastrofa, ciało jest przecięte a flaki WYPRYSKUJĄ z trzewi na parę ładnych metrów. Mieliśmy w tym lecie samobójstwo młody człowiek (twarz się zachowała) skoczył z 7 piętra był pod wpływem alkoholu (90% samobójstw jest po alkoholu 1/100 po innym środku odurzającym najczęściej amfetamina) pech taki, że uderzył w daszek poniżej jego żebra wyskoczyły i uderzyły przechodzącą kobietę obok wbijając się w wątrobę prawie się wykrwawiła. Jej fart taki, że na miejscu byliśmy po 6 min (wracaliśmy z akcji i trasa była obok) a kość zadziałała jak czop. Policja zjawiła się po 40min!! karetka po 25min. Jeden kumaty gliniarz spisał prawie wszystkich gapiów i powiedział, że jeśli zdjęcia które robili i filmiki wyciekną publicznie prokurator pociągnie wszystkich spisanych do odpowiedzialności zbiorowej. no powiem wam robota ciężka mocno ryje beret pierwszy rok w pracy był masakrą wracałem do domu i bania.. żeby się uspokoić a teraz to już raczej rutyna ale czasami nawet nas szokuje to co widzimy. raz widziałem samochód w środku 6 osób które uderzyło w drzewo to wyglądało jak pognieciona puszka z mięsem konserwowym dramat bo w środku była kobieta w ciąży i 5 letni dzieciak cała rodzina puff bo koleś jechał za szybko a był lód na drodze. lekarze próbowali ratować płód bo przeżył w niej a to był już po terminie podobno 41tydzień miesiąc o niego walczyli a my tam przyjeżdżaliśmy do szpitala powiatowego i przeżył i jest zdrowy w rodzinie adopcyjnej teraz ma ponad rok. oby mu nigdy tego nie powiedzieli cała rodzina... puff... tyle jest warte ludzkie życie a ciało jest miękkie i kruche jak żelka. Szanujcie się ludzie naprawdę

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 8

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
132
~pawel s 2013-12-26 (19:29) 23 godzin i 28 minut temu

a jak by byli pijani to jechali by wężykiem i może któryś by ominął

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5