Strona główna serwisu
Śmiertelny wypadek na S7. Auto potrąciło mężczyznę.
Śmiertelny wypadek na S7. Auto potrąciło mężczyznę.

Śmiertelny wypadek na S7. Auto potrąciło mężczyznę.

Do śmiertelnego wypadku doszło na drodze ekspresowej na wysokości miejscowości Promna-Kolonia (woj. mazowieckie) - informuje tvn24.pl. Zginął mężczyzna.
Asp. Łukasz Gutkiewicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach, powiedział, że "według wstępnych ustaleń, na pasie ruchu pieszego potrącił 37-letni kierowca audi Q7, po czym po mężczyźnie przejechało pięć kolejnych aut".

Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Na razie nie znana jest tożsamość ofiary.

Trasa w kierunku Warszawy jest zablokowana. Policja kieruje ruch na lokalne drogi.

Źródło: tvn24.pl
tvn24.pl

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (459)
Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
183
~Maniolo 2013-12-26 (19:37) 1 godzinę i 52 minut temu

Niech mi ktoś wytłumaczy co PIESZY robił na drodze EKSPRESOWEJ ?!?!?!?!?!?!?!?!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 15

Nie zgadzam się z opinią
14
Zgadzam się z opinią
146
~ArekMłp 2013-12-26 (22:27) 23 godzin i 2 minuty temu

pracuję w straży pożarnej często do takich wypadków właśnie nas wzywają, wiecie jak wygląda ciało po którym tak przejedzie chociaż jeden samochód. To jakby wycisnąć tubkę pasty do zębów ale w środku zamiast pasty są flaki. W zimie jeszcze jest w miarę bo jest mróz i ciało zastyga ale w lecie smród krwi i trzewi jest obezwładniający a jeszcze w słońcu to po godzinie wszystko się smaży. Kolejne cudowne wypadki to skoki z wysoka, z drabin i inne tego typu z 10 piętra jak człowiek upadnie na trawnik to półbiedy w miarę jest kompletny zazwyczaj odpadają tylko kończyny ale na chodnik to już ścisnięty kisiel przez prasę. A jak barierka jakaś jest czy poręcz dla niepełnosprawnych to katastrofa, ciało jest przecięte a flaki WYPRYSKUJĄ z trzewi na parę ładnych metrów. Mieliśmy w tym lecie samobójstwo młody człowiek (twarz się zachowała) skoczył z 7 piętra był pod wpływem alkoholu (90% samobójstw jest po alkoholu 1/100 po innym środku odurzającym najczęściej amfetamina) pech taki, że uderzył w daszek poniżej jego żebra wyskoczyły i uderzyły przechodzącą kobietę obok wbijając się w wątrobę prawie się wykrwawiła. Jej fart taki, że na miejscu byliśmy po 6 min (wracaliśmy z akcji i trasa była obok) a kość zadziałała jak czop. Policja zjawiła się po 40min!! karetka po 25min. Jeden kumaty gliniarz spisał prawie wszystkich gapiów i powiedział, że jeśli zdjęcia które robili i filmiki wyciekną publicznie prokurator pociągnie wszystkich spisanych do odpowiedzialności zbiorowej. no powiem wam robota ciężka mocno ryje beret pierwszy rok w pracy był masakrą wracałem do domu i bania.. żeby się uspokoić a teraz to już raczej rutyna ale czasami nawet nas szokuje to co widzimy. raz widziałem samochód w środku 6 osób które uderzyło w drzewo to wyglądało jak pognieciona puszka z mięsem konserwowym dramat bo w środku była kobieta w ciąży i 5 letni dzieciak cała rodzina puff bo koleś jechał za szybko a był lód na drodze. lekarze próbowali ratować płód bo przeżył w niej a to był już po terminie podobno 41tydzień miesiąc o niego walczyli a my tam przyjeżdżaliśmy do szpitala powiatowego i przeżył i jest zdrowy w rodzinie adopcyjnej teraz ma ponad rok. oby mu nigdy tego nie powiedzieli cała rodzina... puff... tyle jest warte ludzkie życie a ciało jest miękkie i kruche jak żelka. Szanujcie się ludzie naprawdę

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 8

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
132
~pawel s 2013-12-26 (19:29) 2 godziny temu

a jak by byli pijani to jechali by wężykiem i może któryś by ominął

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
117
~rexel 2013-12-26 (19:15) 2 godziny i 14 minut temu

Co robił pieszy na drodze ekspresowej ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 8

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
89
~ciekawy 2013-12-26 (19:17) 2 godziny i 12 minut temu

Tzn. gdyby ostatni co po nim przejechał byłby nietrzeźwy , to niby on odpowiedzialny za śmiertelny wypadek ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
80
~Piwosz 2013-12-26 (19:33) 1 godzinę i 56 minut temu

Ludzie, noście kamizelki odblaskowe, to zaledwie 2-3 piwa, a za paczkę fajek to nawet 2 się kupi, przynajmniej dzieciom kupcie. Te porównanie do piw to do mnie się odnosi, nie do Was.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
84
~Qqła 2013-12-26 (19:11) 2 godziny i 18 minut temu

Kierowca q7 ma szczęście. Nie bedzie mozna określić czy to było śmiertelne

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
72
~andrew 2013-12-26 (22:59) 22 godzin i 30 minut temu

Abstrahując od logiki wypowiedzi redaktora, chciałbym nadmienić, że niedawno na autostradzie A2, gdzieś w okolicach Łowicza minąłem autostopowicza próbującego złapać okazję. Może nie jesteśmy jeszcze przyzwyczajeni do posiadania autostrad i szybkich dróg, ale powinno się uświadamiać ludzi, że przebywanie w pasie drogowym, gdzie dozwolona prędkość pojazdu wynosi 140 km/h grozi nie tylko utratą życia własnego, ale także wielu innych.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
17
Zgadzam się z opinią
87
~eo 2013-12-26 (19:26) 2 godziny i 3 minuty temu

Jakby nie szedł poboczem to by nic nie było. Tak to jest jak łazi bez odblasków

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
48
Zgadzam się z opinią
106
~nieomylny 2013-12-26 (19:42) 1 godzinę i 47 minut temu

Jakaś sw krowa wlazła pod koła. 5 samochodów się nie zatrzymało no to chyba jasne że nie dało rady się zatrzymać. Po prostu wtargnięcie na jezdnię przez pieszego. Przejście dla pieszych nie oznacza, że można sobie wleźć pod pojazd. W szkole uczą (a przynajmniej uczyli) popatrz w lewo prawo lewo i jak NIC NIE JEDZIE to możesz wchodzić.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 14

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
57
~Theo 2013-12-26 (20:32) 57 minut temu

"według wstępnych ustaleń, na pasie ruchu pieszego potrącił 37-letni kierowca audi Q7, po czym po mężczyźnie przejechało pięć kolejnych aut" - czy ktoś wie w jakim to jest języku?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
51
~kierowca 2013-12-26 (23:25) 22 godzin i 4 minuty temu

Czy tutaj naprawdę wypowiadają się idioci, czy tylko ja tego nie pojmuję?! Ludzie, którzy nie kierowali samochodami, chyba nie wiedzą, że: 1.Droga Ekspresowa = Siatka ochronna wokół drogi, zakaz ruchu pieszych oraz pojazdów wolnobieżnych. 2.Ekspresówka koło Grójca jest w pewnych odcinkach dość kręta, nie wiem gdzie to się dokładnie stało, ale jeśli było to wyjście z zakrętu, to małe szanse na zauważenie gościa. 3.Droga ekspresowa = prędkość maksymalna 120 km/h. 4.Reakcja normalnego kierowcy to około 0,5 sekundy, a to nam daje przy tej prędkości około 33.36 m/s. 5.Jeżeli był mrok i widoczność dobra, zasięg świateł to ok 150 metrów. Kierowca więc ma 2,5 sekundy, żeby zareagować. Na 99,9% stawiam, że owy denat nie miał nic odblaskowego, kierowca zobaczył go w odległości 50 METRÓW! Ile to czasu, obliczcie sami... Dla słabych z matmy podpowiem, ŻE JEST TO MNIEJ NIŻ SEKUNDA!. Jeśli chcecie dalej cisnąć, że to wina kierowców, proszę bardzo. Współczuję tak głupiej śmierci, ale nie zazdroszczę inteligencji, Pozdrawiam

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
49
~Tom 2013-12-26 (19:21) 2 godziny i 8 minut temu

a ten skąd się wziął na jezdni? tam jest ogrodzona jezdnia bez przejść dla pieszych

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
46
~isha 2013-12-26 (19:23) 2 godziny i 6 minut temu

Pieszy na drodze ekspresowej?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
51
~Papkin 2013-12-26 (19:53) 1 godzinę i 36 minut temu

Czy pieszy był widoczny na drodze, CZY MIAŁ KAMIZELKĘ ODBLASKOWĄ LUB INNE ELEMENTY ODBLASKOWE LUB CZY SYGNALIZOWAŁ LATARKĄ SWOJĄ OBECNOŚĆ NA PASIE RUCHU?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
13
Zgadzam się z opinią
56
~Patrol MO 2013-12-26 (19:24) 2 godziny i 5 minut temu

A GDYBY STARUSZKA TĘDY PRZECHODZIŁA DO DOMU STARCÓW A TYCH DOMÓW BY TUTAJ NIE BYŁO , TO BYŚCIE STARUSZKĘ PRZEJECHALI !!! A TO BYĆ MOże WASZA MATKA !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
42
~fty 2013-12-26 (19:36) 1 godzinę i 53 minut temu

A co robił pieszy na drodze expresowej? Zapewne przeskoczył przez barierki na drugą stronę po flaszkę na stację paliw. Wina pieszego.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
49
~Robert 2013-12-26 (19:18) 2 godziny i 11 minut temu

Bo w Polsce ludzie jeżdżą jak barany nie patrzą na nic i na nikogo ,aby jechać do przodu, a trzymanie odległości to chyba jakiś mit o którym opowiadają na kursie,a w tunelach to już w ogóle nikt nie przestrzega tej odległości, nie jestem ideałem , ale gdy trzymam odpowiednią odległość o d innego pojazdu to jakiś baran wyprzedza mnie i wpycha się likwidując tą odpowiednią odległość pozdrawiam tych baranów co im się spieszy na tamten świat i powodzenia, aby szybciej dotarli, będzie ich mniej w przyszłosci

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
37
~kogut 2013-12-26 (23:55) 21 godzin i 34 minut temu

Jechałem tam po zdarzeniu. To jest odcinek jak typowa autostrada.Dwa pasy plus awaryjny pas w każdą stronę. Wszędzie bandy i ekrany akustyczne.No i ciemności egipskie,bo to zadupie.Ruch spory i średnia 120km/godz..Co robił tam pieszy ? Łatwo zgadnąć:napity lub postrzelony.Był bez szans.Kierowcy również.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
43
~Toms 2013-12-26 (20:19) 1 godzinę i 10 minut temu

Kierowcy byli trzeźwi. A pieszy?

odpowiedz