więcej

mazowieckie

Gaz ulatniał się w bloku w Grodzisku Maz. Mieszkańcy ewakuowani.

tvp.info |  dodane 2012-04-08 (17:52) 2 lata 8 miesięcy 10 dni 17 godzin i 15 minut temu
drukuj

Z powodu zagrożenia wybuchem gazu straż pożarna na kilka godzin ewakuowała mieszkańców jednego z bloków w Grodzisku Mazowieckim - podaje tvp.info. Mieszkańcy powrócili już do domów.


Ewakuacja dotyczyła 40 osób z kilkunastu mieszkań bloku przy ul. Sadowej. Jednego z mieszkańców, który nie może chodzić, wyniesiono na noszach.

Służby ratunkowe zakręciły gaz. Ewakuowani mieszkańcy bloku przy ul. Sadowej w Grodzisku Mazowieckim powrócili już do swych domów.

Przez całe święta budynek będzie całkowicie pozbawiony dopływu gazu. Zawór główny został oplombowany. Straż pożarna wspólnie z pogotowiem gazowym nakazały przegląd całej instalacji gazowej w budynku.

Blok należy do Spółdzielni Mieszkaniowej w Grodzisku Mazowieckiego.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 17 26.56%
nie 47 73.44%

Przeczytaj też

Ok. 100 osób ewakuowanych po awarii gazociągu w Poznaniu

dodane 2012-08-08 (16:10) 2 lata 4 miesiące 10 dni 18 godzin i 57 minut temu

Wybuch gazu w bloku - dwie osoby w szpitalu

dodane 2012-03-10 (07:50) 2 lata 9 miesięcy 9 dni 3 godziny i 17 minut temu

Pęcherze gazu tworzyły się w kałużach; droga zamknięta

dodane 2012-02-24 (17:20) 2 lata 9 miesięcy 24 dni 17 godzin i 47 minut temu

Ulatniający gaz w zakładach kosmetycznych

aktualizacja 2012-02-14 (16:46) 2 lata 10 miesięcy 4 dni 18 godzin i 21 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (104)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

2
0
~ech 2012-04-09 (01:10) 2 lata 8 miesięcy 10 dni 9 godzin i 57 minut temu

chcesz dostać PO pysku, to tylko w Guodzisku!

odpowiedz

2
0
~trelle-morele 2012-04-08 (19:06) 2 lata 8 miesięcy 10 dni 16 godzin i 1 minutę temu

Oby gorzały nie zabrakło. Czego i sobie też życzę!

odpowiedz

2
1
~sojkris 2012-04-11 (18:54) 2 lata 8 miesięcy 7 dni 16 godzin i 13 minut temu

ta informacja nie informacja nie powinna wisieć jako news tak długo. CZY WY NIE CZUJECIE ŻE TO STARA RYBA

odpowiedz

2
1
~jaki 2012-04-08 (23:37) 2 lata 8 miesięcy 10 dni 11 godzin i 30 minut temu

To biskup nażarł się wczorajszej grochówki. Wybuchu i eksplozji nie było, gazy uszły stopniowo i rozpierzchły się w atmosferze świąt. Strażak Pawlak czuwał.

odpowiedz

1
0
~jkhvc 2012-04-08 (20:39) 2 lata 8 miesięcy 10 dni 14 godzin i 28 minut temu

Tak, tak. Blok należy do Spółdzielni w Grodzisku Mazowieckiego.

odpowiedz

1
0
~Lukas1921 2012-04-08 (19:31) 2 lata 8 miesięcy 10 dni 15 godzin i 36 minut temu

Tytuł był groźny myślałem że terroryści do Polski wpadli

odpowiedz

3
2
~gurix 2012-04-08 (19:19) 2 lata 8 miesięcy 10 dni 15 godzin i 48 minut temu

Burmistrz był kiedyś gazownikiem,czy kucharzem od rozdawania ciepłej herbaty? Jeśli ani jednym,ani drugim to powinienien siedzieć na miejscu i nie robić poruty jak Tuski i Komory po powodzi.

odpowiedz

11
10
~dgdf 2012-04-08 (18:57) 2 lata 8 miesięcy 10 dni 16 godzin i 10 minut temu

a czemu nie ma żadnego newsa na temat Małej Madzi? Co wg Was ja mam robić?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

10
9
~wieże 2012-04-08 (18:40) 2 lata 8 miesięcy 10 dni 16 godzin i 27 minut temu

DZIĘKI BOGU!!! wesołych świąt.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
1
~onka 2012-04-08 (22:28) 2 lata 8 miesięcy 10 dni 12 godzin i 39 minut temu

szkoda ze paluchowski śmieć nie wyleciał w powietrze

odpowiedz

3
3
~Prosze o zrozumienie 2012-04-08 (21:03) 2 lata 8 miesięcy 10 dni 14 godzin i 4 minuty temu

Hej kieruje do ludzi z powiatu grodzisk mazowiecki kto zna ludzi z ZABLOTNIA????Chodzi mi o chlopaka starszego ktory mieszka sam z matka jacy to ludzie????piszcie tylko szczeze i bez zartow!!!wesolych swiat!

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

6
6
~as 2012-04-08 (18:55) 2 lata 8 miesięcy 10 dni 16 godzin i 12 minut temu

WIĘCEJ MADZI ! MNIEJ WSZYSTKIEGO !

odpowiedz

4
4
~59 latek 2012-04-08 (18:33) 2 lata 8 miesięcy 10 dni 16 godzin i 34 minuty temu

taka nieszczelność można zlokalizować w dwie godziny i w dwie naprawić, chyba ze to jest wczesny gierek, rury uzyskują szczelność dzięki malowaniu.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
2
~mama Madzi 2012-04-08 (20:05) 2 lata 8 miesięcy 10 dni 15 godzin i 2 minuty temu

Jadłam po studencku kanapkę z chlebem posmarowaną nożem

odpowiedz

0
1
~Tomasz R. 2012-04-08 (19:59) 2 lata 8 miesięcy 10 dni 15 godzin i 8 minut temu

To jest fascynujące. Alutka Kossoń

odpowiedz

1
2
~LUDZIE 2012-04-08 (19:52) 2 lata 8 miesięcy 10 dni 15 godzin i 15 minut temu

LUDZIE UCIEKAJTA W GÓRY!!!!

odpowiedz

5
6
~r 2012-04-08 (19:47) 2 lata 8 miesięcy 10 dni 15 godzin i 20 minut temu

jak umyć ryj bez ciepłej wody ??

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
1
~popierdolka 2012-04-08 (19:39) 2 lata 8 miesięcy 10 dni 15 godzin i 28 minut temu

a tam odrazu gaz ,poprostu sniadanie obiad wielkanocny daje znac o sobie... i tyle szumu na caly swiat.

odpowiedz

0
1
~Prosze o zrozumienie 2012-04-08 (19:36) 2 lata 8 miesięcy 10 dni 15 godzin i 31 minut temu

Hej kieruje do ludzi ktorzy znaja ludzi z zablotnia powiat grodzisk mazowiecki a szczegolnie chodzi mi o jednego mezczyzne ktory mieszka tylko sam z matka nie powiem jak ma na imie ale wy mi powiedzcie jacy to ludzie!tylko prosze bez zartow!!!

odpowiedz

0
1
~haha 2012-04-08 (19:30) 2 lata 8 miesięcy 10 dni 15 godzin i 37 minut temu

jest wydawana ciepła herbata. ale faza no nie do wiary ale super informacja ciepła herbata o ja zaraz wybuchnę !! ale niesamowity dopisek naprawde nie można było się powstrzymać takie coś to w gabaretach mówią hahahaha

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Gen. Roman Polko: terroryści atakują tam, gdzie jest im łatwiej uderzyć
dodane 2014-12-18 (10:24) 1 dzień i 43 minuty temu

materiał wideo

Włoska prasa o przełomie amerykańsko-kubańskim: osobisty sukces papieża
dodane 2014-12-18 (10:05) 1 dzień 1 godzinę i 2 minuty temu

Dziś odbędzie się pogrzeb ofiar tragedii w Rakowiskach
dodane 2014-12-18 (09:55) 1 dzień 1 godzinę i 12 minut temu

Bronisław Komorowski podpisał ustawę o ratyfikacji umowy UE-Ukraina
dodane 2014-12-17 (12:00) 1 dzień 23 godziny i 7 minut temu

Polski konwój jedzie na Ukrainę
dodane 2014-12-17 (12:30) 1 dzień 22 godziny i 37 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 28714