więcej

mazowieckie

Gaz ulatniał się w bloku w Grodzisku Maz. Mieszkańcy ewakuowani.

tvp.info |  dodane 2012-04-08 (17:52) 2 lata 5 miesięcy 23 dni 8 godzin i 28 minut temu
drukuj

Z powodu zagrożenia wybuchem gazu straż pożarna na kilka godzin ewakuowała mieszkańców jednego z bloków w Grodzisku Mazowieckim - podaje tvp.info. Mieszkańcy powrócili już do domów.


Ewakuacja dotyczyła 40 osób z kilkunastu mieszkań bloku przy ul. Sadowej. Jednego z mieszkańców, który nie może chodzić, wyniesiono na noszach.

Służby ratunkowe zakręciły gaz. Ewakuowani mieszkańcy bloku przy ul. Sadowej w Grodzisku Mazowieckim powrócili już do swych domów.

Przez całe święta budynek będzie całkowicie pozbawiony dopływu gazu. Zawór główny został oplombowany. Straż pożarna wspólnie z pogotowiem gazowym nakazały przegląd całej instalacji gazowej w budynku.

Blok należy do Spółdzielni Mieszkaniowej w Grodzisku Mazowieckiego.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 17 26.56%
nie 47 73.44%

Przeczytaj też

Ok. 100 osób ewakuowanych po awarii gazociągu w Poznaniu

dodane 2012-08-08 (16:10) 2 lata 1 miesiąc 23 dni 10 godzin i 10 minut temu

Wybuch gazu w bloku - dwie osoby w szpitalu

dodane 2012-03-10 (07:50) 2 lata 6 miesięcy 21 dni 18 godzin i 30 minut temu

Pęcherze gazu tworzyły się w kałużach; droga zamknięta

dodane 2012-02-24 (17:20) 2 lata 7 miesięcy 7 dni 9 godzin i 1 minutę temu

Ulatniający gaz w zakładach kosmetycznych

aktualizacja 2012-02-14 (16:46) 2 lata 7 miesięcy 17 dni 9 godzin i 34 minuty temu

W innych serwisach

  • Bloog.pl: Blok
  • Pytamy.pl: Gaz czy paralizator?
  • Kuchnia: Blok czekoladowy

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (104)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

30
6
~aronia 2012-04-08 (19:26) 2 lata 5 miesięcy 23 dni 6 godzin i 54 minuty temu

a ja nadal nie wiem co dzis jadła na sniadanie mama Madzi

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

12
1
~misiu fisiu 2012-04-08 (19:10) 2 lata 5 miesięcy 23 dni 7 godzin i 10 minut temu

Zesraj sie, a nie daj sie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
2
~mama Madzi 2012-04-08 (20:05) 2 lata 5 miesięcy 23 dni 6 godzin i 15 minut temu

Jadłam po studencku kanapkę z chlebem posmarowaną nożem

odpowiedz

0
1
~Tomasz R. 2012-04-08 (19:59) 2 lata 5 miesięcy 23 dni 6 godzin i 21 minut temu

To jest fascynujące. Alutka Kossoń

odpowiedz

9
1
~pyldek 2012-04-08 (19:27) 2 lata 5 miesięcy 23 dni 6 godzin i 53 minuty temu

ostatnio w ostródzie wybuchło zginoł ojciec 2 dzieci a same dzieci ledwo uratowali i co chodzili 2lata zgłaszali że się ulatnia aż w końcu wybuchło i nagle po wszystkim mieszkanie się znalazło -parodja

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

6
2
~sum 2012-04-08 (19:55) 2 lata 5 miesięcy 23 dni 6 godzin i 25 minut temu

Za TUSKA dzień bez wybuchu, wypadku katastrofy czy pękających autostrad w Polsce to dzien nienormalny.

odpowiedz

4
1
~SadakoYamamura. 2012-04-08 (19:53) 2 lata 5 miesięcy 23 dni 6 godzin i 27 minut temu

Na konserwację instalacji kasy brakuje , ale dla czerwonych prezesików i zarządu pezetpeerowców jest.W "mojej" spółdzielni zarząd ma więcej członków niz niejeden wieki koncern.Przechowalnia dla czerwonych dynastii.Ruskie pachoły.

odpowiedz

1
2
~LUDZIE 2012-04-08 (19:52) 2 lata 5 miesięcy 23 dni 6 godzin i 28 minut temu

LUDZIE UCIEKAJTA W GÓRY!!!!

odpowiedz

0
1
~popierdolka 2012-04-08 (19:39) 2 lata 5 miesięcy 23 dni 6 godzin i 41 minut temu

a tam odrazu gaz ,poprostu sniadanie obiad wielkanocny daje znac o sobie... i tyle szumu na caly swiat.

odpowiedz

4
10
~majka 2012-04-08 (19:18) 2 lata 5 miesięcy 23 dni 7 godzin i 2 minuty temu

czy ktoś wie gdzie swięta spędza matka madzi czyli kasia W ? Ona taka samotna, a ja bym się nią zaopiekował ...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
1
~Prosze o zrozumienie 2012-04-08 (19:36) 2 lata 5 miesięcy 23 dni 6 godzin i 44 minuty temu

Hej kieruje do ludzi ktorzy znaja ludzi z zablotnia powiat grodzisk mazowiecki a szczegolnie chodzi mi o jednego mezczyzne ktory mieszka tylko sam z matka nie powiem jak ma na imie ale wy mi powiedzcie jacy to ludzie!tylko prosze bez zartow!!!

odpowiedz

24
6
~fan Madzi 2012-04-08 (18:43) 2 lata 5 miesięcy 23 dni 7 godzin i 37 minut temu

Dlaczego nie ma dzisiaj nic o mamie Madzi?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
0
~Lukas1921 2012-04-08 (19:31) 2 lata 5 miesięcy 23 dni 6 godzin i 49 minut temu

Tytuł był groźny myślałem że terroryści do Polski wpadli

odpowiedz

0
1
~haha 2012-04-08 (19:30) 2 lata 5 miesięcy 23 dni 6 godzin i 50 minut temu

jest wydawana ciepła herbata. ale faza no nie do wiary ale super informacja ciepła herbata o ja zaraz wybuchnę !! ale niesamowity dopisek naprawde nie można było się powstrzymać takie coś to w gabaretach mówią hahahaha

odpowiedz

4
1
~olo 2012-04-08 (18:58) 2 lata 5 miesięcy 23 dni 7 godzin i 22 minuty temu

Na święta... odcięli gaz mieszkańcom Działkowej Piotrków / Działkowa / Gaz / Ludzie / Tbs. - Nie mamy jak gotować, jak zmywać, nie możemy się umyć – skarżą się mieszkańcy bloku przy ulicy Działkowej 6 w Piotrkowie. Kilka dni temu Towarzystwo Budownictwa Społecznego podało informację o odcięciu gazu w budynku i tak też się stało. Powodem odcięcia instalacji gazowej jest jej katastrofalny stan i zagrożenie wybuchem. Wymiana instalacji ma nastąpić dopiero za kilka miesięcy. Tymczasem mieszkańcy bloku nie mają ciepłej wody, a tym samym możliwości ugotowania jedzenia czy umycia się.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
2
~gurix 2012-04-08 (19:19) 2 lata 5 miesięcy 23 dni 7 godzin i 1 minutę temu

Burmistrz był kiedyś gazownikiem,czy kucharzem od rozdawania ciepłej herbaty? Jeśli ani jednym,ani drugim to powinienien siedzieć na miejscu i nie robić poruty jak Tuski i Komory po powodzi.

odpowiedz

10
9
~wieże 2012-04-08 (18:40) 2 lata 5 miesięcy 23 dni 7 godzin i 40 minut temu

DZIĘKI BOGU!!! wesołych świąt.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

17
2
~ostra 2012-04-08 (18:52) 2 lata 5 miesięcy 23 dni 7 godzin i 28 minut temu

czadowe święta

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~? 2012-04-08 (19:12) 2 lata 5 miesięcy 23 dni 7 godzin i 8 minut temu

Nie rozumiem: ilu osób potrzeba do przeglądu instalacji, może podjęłyby się pracy w święta, z miłości bliźniego domu pozbawionego?

odpowiedz

2
0
~trelle-morele 2012-04-08 (19:06) 2 lata 5 miesięcy 23 dni 7 godzin i 14 minut temu

Oby gorzały nie zabrakło. Czego i sobie też życzę!

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Pierwszy cud Ewy Kopacz: Jarosław Kaczyński uścisnął dłoń Donaldowi Tuskowi
dodane 2014-10-01 (13:20) 13 godzin i 1 minutę temu

materiał wideo

14. premier III Rzeczypospolitej wygłosiła exposé
dodane 2014-10-01 (10:05) 16 godzin i 15 minut temu

Bronisław Komorowski: dobre expose
dodane 2014-10-01 (11:40) 14 godzin i 40 minut temu

Dreamliner zawrócił do Warszawy. Na pokładzie zmarł pasażer
dodane 2014-09-30 (20:11) 1 dzień 6 godzin i 9 minut temu

Telewizja Trwam ukarana karą 50 tys. zł za nawoływanie do niszczenia Tęczy
dodane 2014-09-30 (15:21) 1 dzień 10 godzin i 59 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz zapoznać się z treścią expose Ewy Kopacz?

liczba oddanych głosów: 5737