więcej

mazowieckie

Gaz ulatniał się w bloku w Grodzisku Maz. Mieszkańcy ewakuowani.

tvp.info |  dodane 2012-04-08 (17:52) 2 lata 5 miesięcy 8 dni 1 godzinę i 35 minut temu
drukuj

Z powodu zagrożenia wybuchem gazu straż pożarna na kilka godzin ewakuowała mieszkańców jednego z bloków w Grodzisku Mazowieckim - podaje tvp.info. Mieszkańcy powrócili już do domów.


Ewakuacja dotyczyła 40 osób z kilkunastu mieszkań bloku przy ul. Sadowej. Jednego z mieszkańców, który nie może chodzić, wyniesiono na noszach.

Służby ratunkowe zakręciły gaz. Ewakuowani mieszkańcy bloku przy ul. Sadowej w Grodzisku Mazowieckim powrócili już do swych domów.

Przez całe święta budynek będzie całkowicie pozbawiony dopływu gazu. Zawór główny został oplombowany. Straż pożarna wspólnie z pogotowiem gazowym nakazały przegląd całej instalacji gazowej w budynku.

Blok należy do Spółdzielni Mieszkaniowej w Grodzisku Mazowieckiego.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 17 26.56%
nie 47 73.44%

Przeczytaj też

Ok. 100 osób ewakuowanych po awarii gazociągu w Poznaniu

dodane 2012-08-08 (16:10) 2 lata 1 miesiąc 8 dni 3 godziny i 17 minut temu

Wybuch gazu w bloku - dwie osoby w szpitalu

dodane 2012-03-10 (07:50) 2 lata 6 miesięcy 6 dni 11 godzin i 37 minut temu

Pęcherze gazu tworzyły się w kałużach; droga zamknięta

dodane 2012-02-24 (17:20) 2 lata 6 miesięcy 23 dni 2 godziny i 7 minut temu

Ulatniający gaz w zakładach kosmetycznych

aktualizacja 2012-02-14 (16:46) 2 lata 7 miesięcy 2 dni 2 godziny i 41 minut temu

W innych serwisach

  • Bloog.pl: Blok
  • Pytamy.pl: Gaz czy paralizator?
  • Kuchnia: Blok czekoladowy

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (104)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

30
6
~aronia 2012-04-08 (19:26) 2 lata 5 miesięcy 8 dni i 1 minutę temu

a ja nadal nie wiem co dzis jadła na sniadanie mama Madzi

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

12
1
~misiu fisiu 2012-04-08 (19:10) 2 lata 5 miesięcy 8 dni i 17 minut temu

Zesraj sie, a nie daj sie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
2
~mama Madzi 2012-04-08 (20:05) 2 lata 5 miesięcy 7 dni 23 godziny i 22 minuty temu

Jadłam po studencku kanapkę z chlebem posmarowaną nożem

odpowiedz

0
1
~Tomasz R. 2012-04-08 (19:59) 2 lata 5 miesięcy 7 dni 23 godziny i 28 minut temu

To jest fascynujące. Alutka Kossoń

odpowiedz

9
1
~pyldek 2012-04-08 (19:27) 2 lata 5 miesięcy 8 dni i 1 minutę temu

ostatnio w ostródzie wybuchło zginoł ojciec 2 dzieci a same dzieci ledwo uratowali i co chodzili 2lata zgłaszali że się ulatnia aż w końcu wybuchło i nagle po wszystkim mieszkanie się znalazło -parodja

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

6
2
~sum 2012-04-08 (19:55) 2 lata 5 miesięcy 7 dni 23 godziny i 32 minuty temu

Za TUSKA dzień bez wybuchu, wypadku katastrofy czy pękających autostrad w Polsce to dzien nienormalny.

odpowiedz

4
1
~SadakoYamamura. 2012-04-08 (19:53) 2 lata 5 miesięcy 7 dni 23 godziny i 34 minuty temu

Na konserwację instalacji kasy brakuje , ale dla czerwonych prezesików i zarządu pezetpeerowców jest.W "mojej" spółdzielni zarząd ma więcej członków niz niejeden wieki koncern.Przechowalnia dla czerwonych dynastii.Ruskie pachoły.

odpowiedz

1
2
~LUDZIE 2012-04-08 (19:52) 2 lata 5 miesięcy 7 dni 23 godziny i 35 minut temu

LUDZIE UCIEKAJTA W GÓRY!!!!

odpowiedz

0
1
~popierdolka 2012-04-08 (19:39) 2 lata 5 miesięcy 7 dni 23 godziny i 48 minut temu

a tam odrazu gaz ,poprostu sniadanie obiad wielkanocny daje znac o sobie... i tyle szumu na caly swiat.

odpowiedz

4
10
~majka 2012-04-08 (19:18) 2 lata 5 miesięcy 8 dni i 9 minut temu

czy ktoś wie gdzie swięta spędza matka madzi czyli kasia W ? Ona taka samotna, a ja bym się nią zaopiekował ...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
1
~Prosze o zrozumienie 2012-04-08 (19:36) 2 lata 5 miesięcy 7 dni 23 godziny i 51 minut temu

Hej kieruje do ludzi ktorzy znaja ludzi z zablotnia powiat grodzisk mazowiecki a szczegolnie chodzi mi o jednego mezczyzne ktory mieszka tylko sam z matka nie powiem jak ma na imie ale wy mi powiedzcie jacy to ludzie!tylko prosze bez zartow!!!

odpowiedz

24
6
~fan Madzi 2012-04-08 (18:43) 2 lata 5 miesięcy 8 dni i 44 minuty temu

Dlaczego nie ma dzisiaj nic o mamie Madzi?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
0
~Lukas1921 2012-04-08 (19:31) 2 lata 5 miesięcy 7 dni 23 godziny i 56 minut temu

Tytuł był groźny myślałem że terroryści do Polski wpadli

odpowiedz

0
1
~haha 2012-04-08 (19:30) 2 lata 5 miesięcy 7 dni 23 godziny i 57 minut temu

jest wydawana ciepła herbata. ale faza no nie do wiary ale super informacja ciepła herbata o ja zaraz wybuchnę !! ale niesamowity dopisek naprawde nie można było się powstrzymać takie coś to w gabaretach mówią hahahaha

odpowiedz

4
1
~olo 2012-04-08 (18:58) 2 lata 5 miesięcy 8 dni i 29 minut temu

Na święta... odcięli gaz mieszkańcom Działkowej Piotrków / Działkowa / Gaz / Ludzie / Tbs. - Nie mamy jak gotować, jak zmywać, nie możemy się umyć – skarżą się mieszkańcy bloku przy ulicy Działkowej 6 w Piotrkowie. Kilka dni temu Towarzystwo Budownictwa Społecznego podało informację o odcięciu gazu w budynku i tak też się stało. Powodem odcięcia instalacji gazowej jest jej katastrofalny stan i zagrożenie wybuchem. Wymiana instalacji ma nastąpić dopiero za kilka miesięcy. Tymczasem mieszkańcy bloku nie mają ciepłej wody, a tym samym możliwości ugotowania jedzenia czy umycia się.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
2
~gurix 2012-04-08 (19:19) 2 lata 5 miesięcy 8 dni i 8 minut temu

Burmistrz był kiedyś gazownikiem,czy kucharzem od rozdawania ciepłej herbaty? Jeśli ani jednym,ani drugim to powinienien siedzieć na miejscu i nie robić poruty jak Tuski i Komory po powodzi.

odpowiedz

10
9
~wieże 2012-04-08 (18:40) 2 lata 5 miesięcy 8 dni i 47 minut temu

DZIĘKI BOGU!!! wesołych świąt.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

17
2
~ostra 2012-04-08 (18:52) 2 lata 5 miesięcy 8 dni i 35 minut temu

czadowe święta

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~? 2012-04-08 (19:12) 2 lata 5 miesięcy 8 dni i 15 minut temu

Nie rozumiem: ilu osób potrzeba do przeglądu instalacji, może podjęłyby się pracy w święta, z miłości bliźniego domu pozbawionego?

odpowiedz

2
0
~trelle-morele 2012-04-08 (19:06) 2 lata 5 miesięcy 8 dni i 21 minut temu

Oby gorzały nie zabrakło. Czego i sobie też życzę!

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Iracki ambasador w Watykanie: Państwo Islamskie chce zabić papieża
dodane 2014-09-16 (17:23) 2 godziny i 4 minuty temu

Przedstawiciel separatystów: Donbas nie ma już nic wspólnego z Ukrainą
dodane 2014-09-16 (14:25) 5 godzin i 2 minuty temu

CBOS: większość Polaków chce wziąć udział w wyborach samorządowych
dodane 2014-09-16 (14:05) 5 godzin i 22 minuty temu

PiS złoży wniosek o komisję śledczą ws. podsłuchów
dodane 2014-09-16 (13:40) 5 godzin i 47 minut temu

Polski żołnierz zginął w Afganistanie
dodane 2014-09-16 (11:24) 8 godzin i 3 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy Twoim zdaniem Ewa Kopacz będzie lepszym premierem niż Donald Tusk?

liczba oddanych głosów: 18644